Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

4 tytuł i XKg nie jest potwierdzone więc jasne jest, że na reklamówkach ich nie będzie. W końcu nikt nie chce powtórki z Warhammer Złota Edycja i Wh40k: Winter Assault, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle się zawiodłem... szkoda liczyłem na jeszcze coś może do wrzutu XKN Gold ale przesz te zasra**** wiedźmina wszyscy zapomnieli o innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje wznowień starszych gier po "wymarłych" dystrybutorach :) Np. NOLF czy AvP po Play-It, wielka szkoda, bo np. Cenega wznowiła Max Payne`a razem z dwójką w Antologii (trochę drogo, bo liczyłem na KKK).
Szkoda, że nie ma też już wznowień z tej starej XK, ale rozumiem CDP, bo część tych gier nie chce chodzić na Win XP - np. Destruction Derby 2 - dobrze, że jest chociaż Flatout 2 jako "duchowy" następca tej samochodowej "rozwalanki" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:09, Mistic napisał:

4 tytuł i XKg nie jest potwierdzone więc jasne jest, że na reklamówkach ich nie będzie. W końcu
nikt nie chce powtórki z Warhammer Złota Edycja i Wh40k: Winter Assault, nie?

Nie tylko :-)
Czasami po oddaniu reklamy do druku coś się zmienia także na plus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:52, akne napisał:

Czasami po oddaniu reklamy do druku coś się zmienia także na plus :-)


No miło by było, szczególnie przy Planescape Torment, moja wersja premierowe potrzebuje już kopii CD3 a instalacja dochodzi do konca tylko raz na trzy przypadki.

I z pewnością ciekawi mnie ten tytuł z XKG. Jakaś saga? Strategia, RPG? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:52, akne napisał:

> 4 tytuł i XKg nie jest potwierdzone więc jasne jest, że na reklamówkach ich nie będzie.
W końcu
> nikt nie chce powtórki z Warhammer Złota Edycja i Wh40k: Winter Assault, nie?
Nie tylko :-)
Czasami po oddaniu reklamy do druku coś się zmienia także na plus :-)

<FANATYZM MADE ON> A co z Planescape Torment, a co z Diablo, ja chce diabła AGHRRRRRR <FANATYZM MADE OFF>No to czego nowego się dzisiaj dowiemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:18, Uspatente napisał:

Szkoda, że nie ma też już wznowień z tej starej XK, ale rozumiem CDP, bo część tych gier nie
chce chodzić na Win XP - np. Destruction Derby 2


Chce chodzić. Nawet jeśli nie pod DirectX, to wersja dla DOSa + DOSBox działa płynnie już przy procesorze o mocy Celeronie M z 1,6 GHz - co sprawdziłem. Na Core 2 Duo 2x2 GHz jest już tylko lepiej ;-) A jeśli ktoś ma starszy system - bez problemu uruchomi grę nawet na 486.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:09, Daviochlebak napisał:

Brakuje Warcrafta III i Diablo II. Ale Blizzard nie pozwala ich wydać w tańszej serii ;(

Głpi Blizz,nie mądry Blizz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:09, Daviochlebak napisał:

Brakuje Warcrafta III i Diablo II. Ale Blizzard nie pozwala ich wydać w tańszej serii ;(


Zamiast marudzić wzięlibyście dozbierali brakujące kilkadziesiąt złotych i kupili te tytuły w Platynce. Są na pewno warte wydanych pieniędzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, co w tak z tym Blizzardem? Posty o tańsze Diablo 2 & Sp. są już od kilkunastu miesięcy. Nie wierzę, że uciułanie 60 zł to taki problem - przez rok to po 5 zł / miesiąc :P Coś za coś - zaoszczędźcie na jakimś piśmie komputerowym, pizzy, kinie itp. i już macie grę, w którą pogracie dłużej niż w jakieś crapy za 19,90 :)
BTW Ja pamiętam premierowe wydanie za 169 zł i problemu nikt nie robił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:31, Uspatente napisał:

Ludzie, co w tak z tym Blizzardem? Posty o tańsze Diablo 2 & Sp. są już od kilkunastu miesięcy.
Nie wierzę, że uciułanie 60 zł to taki problem - przez rok to po 5 zł / miesiąc :P Coś za coś
- zaoszczędźcie na jakimś piśmie komputerowym, pizzy, kinie itp. i już macie grę, w którą
pogracie dłużej niż w jakieś crapy za 19,90 :)
BTW Ja pamiętam premierowe wydanie za 169 zł i problemu nikt nie robił...

No właśnie, sam ma wydanie Milenijne :) Tylko brakuje mi wydania Diablo+Hellfire, dodatku nigdzie nie mogę zdobyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:38, Budyn napisał:

Tylko brakuje mi wydania Diablo+Hellfire, dodatku nigdzie
nie mogę zdobyć :(


Czasami się trafia na Allegro, ale ceny osiąga horrendalne :) (taka czarna edycja - pudełko DVD, które kosztowało 49,90)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:54, soulbaker napisał:

Ja proponuje tytuł może nie do końca "Next" ale na pewno na "Klasyka": Oddworld Abe''s Oddysey
i Exoddus.
Nieśmiertelne! :D


Tych tytułów już dawno (od 2000 roku) nie kupisz "na rynku". A szkoda, bo to fajne gry. Jedynie można je kupić na allegro, ale ceny są wysokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 12:59, KrzysztofT napisał:

Tych tytułów już dawno (od 2000 roku) nie kupisz "na rynku". A szkoda, bo to fajne gry. Jedynie
można je kupić na allegro, ale ceny są wysokie.


Fakt, ceny są troszkę wysokie, poza tym najczęściej spotyka się wersje na PSX. Pamiętam, jak byłem mały w wieku 5 lat i bałem się tych ludków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 15:30, Ali G napisał:

Info typu "co tam CDP wrzuca do xk naszym poludniowym sasiadom" :

Empire Earth II Gold
Joint Task Force
Caesar IV
Scarface


Fuksiarze z Czechów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować