Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Tak sobie gadalem z kumplem o starych grach. jak to byly oryginalne,wciagajace etc. Sami to pewno znacie ;]
Jakich tytulow wedlug was brakuje w "klasyce"? Piszcie jak leci nie wazne kto to wydawal :P Aktualnie przychodza mi na mysl tytuly:


Dungeon keeper 1
Dungeon keeper 2
Red Alert
Deus Ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Piszcie jak leci nie wazne kto to wydawal :P Aktualnie przychodza mi na mysl tytuly:
Eee... to glupie w sumie :)

Dnia 07.10.2005 o 22:19, Lailonn napisał:

Red Alert
Deus Ex

A to nie ma sensu - były jako Cover CD w prasie, wiec wypuszczanie tego w ExtraKlasyce byloby ryzykowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co mnie to czy glupie. Topic jest typowo wspominkowy. Czego nam brakuje. Wypisz i nie komentuj. Fallouty tez byly/sa w gazetach a i tak sa w extra klasyce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 22:30, M46 napisał:

Starcraft


nie przesadzajmy :P
blizzard nie pozwoli na takie cos :D ale fajnie by bylo...
z tego co pamietam to jedyna gra blizzarda ktora byla za 20 zl to byl warcraft 2 dostepny w CDA nie pamietam ktorym :P

mi brakuje kilku nowych gier, bo stare to mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całą pewnością brak mi tutaj Victori i jej 3 paku - dzięki temu świat miłośników gier paradoxu zwiększył by się i to znacznie, bo obecnie cena 100zł odstrzasza ich całkowicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasi sąsiedzi z południa mają już w NEK takie tytuły jak Ground Control 2, HoMM4 z kompletem dodatków czy też (tadam!) No One Lives Forever 2.
Może by tak u nas? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę brakuje mi niektórych gier które były obecne w starej eXtraKlasyce :/
Niestety są już dość stare i mało kto by je kupił :(

Krejt -> Pełny zestaw HoMM4... Jak najbardziej :)
Może Dungeon siege, Neverwinter Nights...

Wszystkie te tytuły są (lub były do niedawna) sprzedawane w platynowej kolekcji... co prawda niektóre tytuły przechodziły między tymi seriami ale wątpię żebyśmy szybko się tego doczekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:13, Krejt napisał:

Nasi sąsiedzi z południa mają już w NEK takie tytuły jak Ground Control 2, HoMM4 z kompletem dodatków czy też (tadam!) No
One Lives Forever 2.
Może by tak u nas? :)


HoMM 4 - tak, GC 2 - tak, No One Lives Forever 2 - hmm, nie wiem czy możliwe. Teoretycznie CDP został dystrybutorem gier Monolith, ale jak wychodziło NOLF 2 to dystrybutorem był Play It. Na Czechów nie ma co patrzeć - na tamtejszym rynku CDP wydaje gry większosci zachodnich wydawców (np. u nas Rome wydał LEM, a w Czechach własnie CDP. Zachodnim wydawcą był Activision).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zdecydowanie zgadzam sie z Lailonnem , Dungeon Keeper nawet nie 2 a 1 by sie przydal , to byla chyba pierwsza gra w polskiej wersji jezykowej jaka mialem :) ale gdzies posialem plytke :( aha i jeszcze Carmageddon 2 jak najbardziej :) pozdro SmoQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym RollerCoaster Tycoon z dodatkiem po polsku. To była pierwsza myśl. Nic więcej mi na razie nie przychodzi do głowy. Może tak jak wyżej - Dungeon Keeper nie jest złym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co na przykład z Wizardry8... Gra jest już dość stara ala naprawdę świetna... Swojego czasu kupiłem ją w serii "Fajna Cena" i przeszedłem kilkakrotnie... To cRPG z elementami science fiction... świetna fabuła, klimat, niezłe wyzwanie i ogromne możliwości w rozwoju drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 22:22, Loonatyk napisał:

>Piszcie jak leci nie wazne kto to wydawal :P Aktualnie przychodza mi na mysl tytuly:
Eee... to glupie w sumie :)
>
Red Alert
> Deus Ex
A to nie ma sensu - były jako Cover CD w prasie, wiec wypuszczanie tego w ExtraKlasyce byloby ryzykowne.


Red Alert na cover cd? Gdzie?! Kiedy?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować