Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Tak ale ciekawe jak będzie z tym Neverwinterem, ale Cdprojekt zapowiedziało, że już w tym tygodniu coś bliżej powie na temat extra klasyki. Musimy poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 13:45, Filip92 napisał:

w CDA pisalo ze są nowe gry premiera od 31 kto czytał CDA chyba wie.


Ja az sie rwe do zakupienia Swiatyni pierwotnego zla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem ciekaw jaki to konkurs będzie zapowiedziany, mają być super nagrody, już zacieram ręce. Kasa na gry jest tylko jeszcze gier nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 21:38, fish13 napisał:

A ja jestem ciekaw jaki to konkurs będzie zapowiedziany, mają być super nagrody, już zacieram
ręce. Kasa na gry jest tylko jeszcze gier nie ma.


Konkurs nie lada bedzie ponad 100 nagrod: laptopy, karty graficzne, monitory, apartay cyfrowe same dobre rzeczy no i mnostwo gier z roznych edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 11:03, Filip92 napisał:

niech CDP zrobi takapromocje gier z EKN 1+1=3 wlasnie czekam na taką promocje. Czy bedzie taka


Na poczatku wrzesnia bedziesz mial super promocje w EMPIKu nie taka jak 1+1=3 ale mysle ze bedziesz zadolowny bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:29, Moras1990 napisał:

Wooooww 100 nagród . Niezły konkursik sie szykuje:D. Chociaż i tak wiem ze n9c nie wygram
:D może, moze;D
...


To duza pula masz sznase :) anyway sprobowac zawsze warto a i tytuły nawet bez konkursu warte chyba zakupienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 19:50, Fagno napisał:

a macie jakieś światło na sprawę samych dodatków do NWN ? będą one wogóle w sprzedaży czy będzie
tylko NWN w extra klasyce ? już wolałbym kupić platynową lub złotą edycję razem z dodatkami,
ale nie oprę się pokusie grania przez neta nawet bez dodatków ;/


Ta kwestie rozwazamy, z dodatkami jest niestety logistyczno-biznesowy problem, ze oferowane samodzielnie niestety maja dosc marne wyniki sprzedazy:((,a z kolei wydawanie ich razem z podstawka bardzo podnosi koszty i uniemozliwa wydanie ich w taniej serii, ale pracujemy nad czyms co pozowli obejsc te problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować