Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2006 o 22:31, fish13 napisał:

A konkurs kiedy wystartyje już we wrześniu czy później??


Rowno z wprowadzeniem nowych tytułów, czyli de facto 31.08-01.09.
Wiecej szczegolow bedzie oczywiscie na reklamach w najblizszym czasie i na stronach extraklasyki gdzie odpalimy wkrotce serwis konkursowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:40, fish13 napisał:

Gta w Polsce dystrybutorem jest Cenega.


Twoje zdanie być po polsku bardzo :P

P.S. Sorry za off-top

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 22:25, fish13 napisał:

Zamieszcze jeszcze tyklo screeny:



no oni sobie w kulki lecą!! jakiś tydzien temu wybuliłem na morrowinda platyne 60 zł!!!!! a tu jeszcze dvd i poradnik!!! (pocieszam sie ladniejszym pudelkiem i pelniejsza instrukcja) ech, biednemu zawsze wiatr w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:44, tymuś napisał:

no oni sobie w kulki lecą!! jakiś tydzien temu wybuliłem na morrowinda platyne 60 zł!!!!! a tu jeszcze dvd i poradnik!!! (pocieszam sie ladniejszym pudelkiem i pelniejsza instrukcja) ech, biednemu zawsze wiatr w oczy...

A ja nie kupowałem i prorokowałem (mam świadków):
"I wyda CDP Morka złotą edycję w ekstra klasyce. I kupi ją walgierz przebiegły. I radować się nią będzie"

Ale jestem mądry :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:39, Mistic napisał:

Zakładam, że miało być GTA 3, ale obawiam się, że CDP nie jest dystrybutorem GTA 3 w polsce/

tak chodziło o 3 thx czyli bede musiał poszukać eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:33, migem napisał:

> a macie jakieś światło na sprawę samych dodatków do NWN ? będą one wogóle w sprzedaży
czy będzie
> tylko NWN w extra klasyce ? już wolałbym kupić platynową lub złotą edycję razem z dodatkami,

> ale nie oprę się pokusie grania przez neta nawet bez dodatków ;/

Ta kwestie rozwazamy, z dodatkami jest niestety logistyczno-biznesowy problem, ze oferowane
samodzielnie niestety maja dosc marne wyniki sprzedazy:((,a z kolei wydawanie ich razem z podstawka
bardzo podnosi koszty i uniemozliwa wydanie ich w taniej serii, ale pracujemy nad czyms co
pozowli obejsc te problemy.


dzięki za odpowiedź, trzymam za Was kciuki, bo to jedyna gra z klasyki cRPG której nie posiadam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 17:56, Adamzzz napisał:

Ja chcę dodatki do Neverwinter Nights!!!


Ja też, nawet jak kazdy osobno w osobnym pudełku w NXK Każdy za 19zł. CDP pomyślcie o Tym, bo na pewno wiele osób by to kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wydawanie osobno dwóch dodatków może być niekoniecznie opłacalne, a wydawanie ich razem z podstawką zawyży cenę za mocno to zawsze może być podstawka osobno i dwa dodatki w jednym wydaniu osobno.

Ale osobiście również bym kupił nawet każdy z osobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Newerwinter tak jak Morrowind :)
Powinien byc kazdy dodatek i podstawka w osobnych pudełkach kazde po 20 zł :) Wtedy byłoby jak dla mnie najlepiej, gdyz ładnie by sie to prezentowało na półce :) Mam nadzieje ze CDP tak własnie postapi z dodatkami osobno w ładnych grubych (nie wiem czemu niektórzy sie ich czepiaja) dvd pudełkach :D
Btw : we wrzesniu kupie 4 z tych nowych od razu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to może podstawka osobno za 19,90 i dwa dwa dodatki w jednym pudełku za też 19,90 w sumie za NWN+SOU+HOTU płacimy ok40zł. Mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 20:16, Kunek90 napisał:

No to może podstawka osobno za 19,90 i dwa dwa dodatki w jednym pudełku za też 19,90 w sumie
za NWN+SOU+HOTU płacimy ok40zł. Mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi xD


w takim wypadku już lepiej wydać NWN w platynie i mieć wszystko w 1 ładnym pudełeczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Enter the Matrix w XK, czekam i nie mogę się doczekać! Widziałem nawet reklamę w CDA, ale ani w sklepie gram.pl, ani w innych sklepach nic nie znajduję. Kiedy wreszcie ETM będzie w XK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować