Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2008 o 12:29, Pawłek napisał:


Bo trzeba głębiej informacji szukać ;) W maju drugie urodziny KK, a wraz z nimi nowe
gry trafią do serii:

1. Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska
2. Brothers in Arms: Earned in Blood
3. Chessmaster 10th Edition
4. Grand Theft Auto: Vice City
5. Infernal
6. Max Payne Antologia
7. Rise of Nations Złota Edycja
8. Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory

Fajne tytuły musze kupic GTA Vice Sity:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm, sorry, ale o co chodzi z tym KK - od czego to skrót, i czy też kosztuje 20zł?
PS: Ja kupiłem rok temu First Decade za 129zł i nie żałuję, a w EK na 100% nie będzie nawet samego Generalsa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:45, gadula4 napisał:

Ehm, sorry, ale o co chodzi z tym KK - od czego to skrót, i czy też kosztuje 20zł?


KK- Kolekcja Klasyki. Seria analogiczna do eXtra Klasyki CDP, ale wydawana przez Cenegę. Kosztuje 25 PLN za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:45, gadula4 napisał:

Ehm, sorry, ale o co chodzi z tym KK - od czego to skrót, i czy też kosztuje 20zł?
PS: Ja kupiłem rok temu First Decade za 129zł i nie żałuję, a w EK na 100% nie będzie
nawet samego Generalsa...

KK czyli Kolekcja Klasyki (wydawana przez cenege). Kosztuje ta seria 24 z groszami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:45, gadula4 napisał:

PS: Ja kupiłem rok temu First Decade za 129zł i nie żałuję, a w EK na 100% nie będzie
nawet samego Generalsa...


Oczywiście, że nie bedzie skoro C&C zajmuje się EA, a nie CDP >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tja, jak narazie to Kolekcji Klasyki Cenegi ma lepsze tytuły. Napewno kupię GTA Vice City i Max Payne Antologię, zastanawiam się jeszcze nad Cheesmasterem. Z gier od CDP nie interesuje mnie nic, Jade Empire jest według mnie kiepski a resztę gier mam. Do teraz nie wiem czy będzie też Act of War, bo tylko to by mnie interesowałó.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:27, PAPISHON napisał:

Jade Empire jest według mnie kiepski a resztę gier mam.


JE to dla mnie naprawdę świetna gra, jedna z ulubionych, ale widząc jak ta gra szybko spadła taniej serii większość graczy jej nie doceniła. W sumie to jest ona dość oryginalna, może to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kocham orginalne gry, lubie odmiane a nie powielanie tych samych schematów. Na JE czekałem z zapartym tchem, bo wiedziałem że wyjdzie z tego coś super... niestety zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 15:38, PAPISHON napisał:

Ja kocham orginalne gry, lubie odmiane a nie powielanie tych samych schematów. Na JE
czekałem z zapartym tchem, bo wiedziałem że wyjdzie z tego coś super... niestety zawiodłem
się.

W sumie jednym się podoba, jednym nie, coś w stylu Gothica ( hueheuehe :P). Mnie przypadł do gustu orientalny, chiński klimat, który utrzymuje mnie w błogiej nieświadomości przez całą grę. Bardzo przyjemna gra, szczególnie wraz ze wspaniałym OSTem. Przeszedłem, ale kupię jeszcze raz, bo za te pieniądze warto tę grę kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak na razie Extra Klasyka wypada zdecydowanie gorzej od Kolekcji Klasyki, ale mam wielką nadzieje że CDP jeszcze nie ujawnił tych prawdziwych asów z rękawa, przede wszystkim liczę że pojawią się jeszcze: Cezar IV , Fable: Zapomniane Opowieści oraz Scarface: Człowiek z blizną i oczywiście kilka naprawdę porządnych dodatków, wtedy mógłbym rzeczywiście z czystym sumieniem powiedzieć że w Extra Klasyka pojawiły się lepsze tytuły niż w konkurencyjnej Kolekcji Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 13:27, PAPISHON napisał:

Tja, jak narazie to Kolekcji Klasyki Cenegi ma lepsze tytuły. Napewno kupię GTA Vice
City i Max Payne Antologię, zastanawiam się jeszcze nad Cheesmasterem. Z gier od CDP
nie interesuje mnie nic, Jade Empire jest według mnie kiepski a resztę gier mam. Do teraz
nie wiem czy będzie też Act of War, bo tylko to by mnie interesowałó.


To rzecz gustu. Ja akurat dość rzadko znajduję interesujące (mnie) tytuły w ofercie Cenegi.
Z tych wymienionych wyżej to:
Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska
Brothers in Arms: Earned in Blood
i może jeszcze
Rise of Nations Złota Edycja
Chessmaster 10th Edition
Od CDP bardziej mi "podchodzą" i sporo już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od początku wiedziałem że Scarface: Człowiek z Blizną trafi do Extra Klasyki HIT i oczywiście kupię bez wahania bo to jedna z lepszych gier opartych na zasadach i mechanice serii GTA, Act of War: Złota Edycja także na pewno zakupię ponieważ to RTS porządnie zrealizowany, a do tego w pełni militarnych klimatach. Natomiast odpuszczę sobie Dragonshard-a bo z tego co słyszałem to raczej przeciętna strategia, a nie zamierzam inwestować w słabe tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 12:36, Patryk Mogilno napisał:


>
> Bo trzeba głębiej informacji szukać ;) W maju drugie urodziny KK, a wraz z nimi
nowe
> gry trafią do serii:
>
> 1. Age of Empires: Edycja Kolekcjonerska
> 2. Brothers in Arms: Earned in Blood
> 3. Chessmaster 10th Edition
> 4. Grand Theft Auto: Vice City
> 5. Infernal
> 6. Max Payne Antologia
> 7. Rise of Nations Złota Edycja
> 8. Tom Clancy''s Splinter Cell: Chaos Theory
Fajne tytuły musze kupic GTA Vice Sity:) pozdro



Gta VC nie możę trafic do serri nie ma żadnego powiązania z cdprojekt zostało wydane przez Rockas games czy jakos tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.04.2008 o 16:43, marcin38 napisał:


Gta VC nie możę trafic do serri nie ma żadnego powiązania z cdprojekt zostało wydane
przez Rockas games czy jakos tak

Ale my mowimy o Kolekcji Klasyki wydawanej przez cenege;) Czytaj posty uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2008 o 16:47, Patryk Mogilno napisał:


>
> Gta VC nie możę trafic do serri nie ma żadnego powiązania z cdprojekt zostało wydane

> przez Rockas games czy jakos tak
Ale my mowimy o Kolekcji Klasyki wydawanej przez cenege;) Czytaj posty uwaznie



A to sorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile jeszcze ogłoszą gier, których nie znamy z reklam? :) Osobiście liczę na nowe tytuły w tej "najdroższej-najtańszej" serii. Chciałoby się więcej złotych edycji, antologii itp.
btw... Czy Settlers będą zawierać 1&2, które będą działać pod XP - mam te gry z wcześniejszych wydań i są problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować