Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 13:27, PEACE22 napisał:

Ja czekam na FlatOut: Ultimate Carnage i NFS: UNDERCOVER :D:D:D

Oczywiście , już to widzę jak gra od EA trafia do tej serii , teraz to wymyśliłeś a najnowszy Flatout też za szybko nie będzie w tej serii , oczywiście Undercover będzie w serii EA Classics to też trochę sobie poczekasz ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2008 o 13:43, heaton 1992 bdg napisał:

> Ja czekam na FlatOut: Ultimate Carnage i NFS: UNDERCOVER :D:D:D
Oczywiście , już to widzę jak gra od EA trafia do tej serii , teraz to wymyśliłeś a najnowszy
Flatout też za szybko nie będzie w tej serii , oczywiście Undercover będzie w serii EA
Classics to też trochę sobie poczekasz ^^

Wiem, nie musisz mi tłumaczyć :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:50, dave03 napisał:

> To może warto poczekać, tak samo było z Fable. Kupiłem w PK, po jakimś czasie wyszła

> w XK, a potem w CD-A. To dopiero jest ciekawostka...

To akurat normalne, bo przecież praktycznie każda gra z czasem tanieje. Kwestią pozostaje
tylko to na jakim później cena sie zatrzyma. Jak wiadomo np. gry Blizzarda i jeszcze
kilku innych producentów na razie nie lądują w tych najtańszych i póki co nie zanosi
sie na to aby to sie zmieniło. Jednak to że Fable będzie można kupić za 20zł było praktycznie
pewne, choćby po tym że Czesi już od dawna ją za tyle mieli.
A tak w ogóle to w XKN nic już sie nigdy nie ukarze, bo ta seria już nie istnieje ;)


To podobnie jak seria The Sims, która od dobrych paru lat kosztuje tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do wydawców i nabywców Unreal Antologii z platynowej Edycji. Czy Unreal 1 i Unreal Tournament ''99 będą działać na XP na nowym sprzęcie?? W Lipcu zmieniłem komputer, terax chciałbym sobie sprawić antologię, ale boję się wywalić 20 kilka złotych aby pograć w Unreala 2 i UT 2k4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 15:39, tomato99 napisał:

wiadomo coś o nowych grach jakie mają się pojawić w tej serii?

Ostatni rzut pojawił się tydzień temu, a ty już chces znowy? O.o Musimy poczekać co najmniej jakiś miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w Unreala pierwszego oczywiście i UT 99 grałem na Xp`ku bez najmniejszych problemów. Tylko, że gierki miałem pożyczone od kumpla Unrealocholika, nie wiem jak to jest w przypadku wersji z Extra Klasyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans, jest taka seria EA Classics, gdzie trafiają wszystkie starsze już gry od EA. A co do moich wymagań to TORMENT, ale wiem że wszyscy byście go chcieli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 16:46, fearlord napisał:

Nie ma szans, jest taka seria EA Classics, gdzie trafiają wszystkie starsze już gry od
EA. A co do moich wymagań to TORMENT, ale wiem że wszyscy byście go chcieli :/

Ja nie chcę, bo mam Tormenta z poprzedniego rzutu ;) dosyć dawno to było bo we wrześniu 2003 roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 15:22, fearlord napisał:

No mogli by wrzucić WORMS pack, a w nim wszystkie odsłony gry ale tylko te w 2D



To prawda bo te w 2D są świetne, szczególnie armagedon a te w 3D to nie bardzo mi się już podobały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 10:06, Pan Cienia1993 napisał:

Gothica 3 brakuje w extra klasyce ....


No rzeczywiście brakuje, bo ta zabugowana do granic możliwości produkcja więcej warta nie jest, a tu o dziwo dwa lata po premierze kosztuje 60zł i jest w platynie. Niestety sprzedaż Gothica 3 z tego co widziałem na różnych listach jest nadal dosyć niezła (to mnie bardzo dziwi, bo jednak wersje beta powinni sobie gracze na znak protestu odpuścić), a to pewnie nie przyczyni się do rychłego spadku tej gry do Extra Klasyki, zresztą wcześniej pewnie zahaczy o TopSeller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.11.2008 o 10:15, dave03 napisał:

sprzedaż Gothica 3 z tego co widziałem na różnych listach jest nadal dosyć niezła (to
mnie bardzo dziwi, bo jednak wersje beta powinni sobie gracze na znak protestu odpuścić),
a to pewnie nie przyczyni się do rychłego spadku tej gry do Extra Klasyki, zresztą wcześniej
pewnie zahaczy o TopSeller.

Dokładnie a jeszcze później też na pewno o extra klasykę,.... ale "kiedy to będzie\" heh poczekamy sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłem sobie Sagę Fallout z eXtra Klasyki neXt... pudełko jak i płyta były rozwalone, tj. pudełko uszkodzone, a płyta porysowana. Nie działa mi już. Teraz sobie zamówiłem znowu z eXtra Klasyki neXt (na użyciu gwarancji to bym stracił tylko czas i nerwy...) i pytanie: czy saga Fallout jest taka felerna zawsze, czy tylko w moim przypadku było tak, że uszkodzony produkt dostałem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2009 o 22:50, Kalejdoskop86 napisał:

i pytanie: czy saga Fallout jest taka felerna zawsze, czy tylko w moim przypadku było
tak, że uszkodzony produkt dostałem?

Z tego co się orientuję, to miałeś po prostu wielkiego pecha, bo taka sytuacja w której dostaje się uszkodzoną grę zdarza się niezwykle rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować