Zaloguj się, aby obserwować  
Lailonn

Extra Klasyka Next - czego brakuje? [m]

3617 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 10:39, Sebat1 napisał:

Z tego co się orientuję, to miałeś po prostu wielkiego pecha, bo taka sytuacja w której
dostaje się uszkodzoną grę zdarza się niezwykle rzadko.

Tym bardziej, że te opakowania z extra klasyki next jak była sprzedawana saga to były bardzo wytrzymałe. Wiem, bo mam również sagę Baldur''s Gate i Icewind Dale...
No cóż, zamówiłem jeszcze raz sagę Fallout z eXtra Klasyki neXt, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze...

btw. czy gra Arcanum będzie kiedyś w eXtra klasyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:17, Kalejdoskop86 napisał:

btw. czy gra Arcanum będzie kiedyś w eXtra klasyce?


Tego nie wie nikt, ale póki co na to się niestety nie zanosi. Swego czasu pełna wersja Arcanum była w czasopiśmie GameStar, niestety nie kupiłem jej wtedy czego teraz bardzo żałuję. Jeśli jednak bardzo Ci na tej grze zależy to można na nią trafić na allegro a cena wynosi 30-40zł plus oczywiście koszty przesyłki. Innej możliwości zakupu tej gry w tej chwili chyba nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 12:51, dave03 napisał:

Tego nie wie nikt, ale póki co na to się niestety nie zanosi. Swego czasu pełna wersja
Arcanum była w czasopiśmie GameStar, niestety nie kupiłem jej wtedy czego teraz bardzo
żałuję. Jeśli jednak bardzo Ci na tej grze zależy to można na nią trafić na allegro a
cena wynosi 30-40zł plus oczywiście koszty przesyłki. Innej możliwości zakupu tej gry
w tej chwili chyba nie ma.

Z tego co słyszałem to Arcanum to gra przednia, aczkolwiek używanej raczej nie chcę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam dystrybucją "Arcanum" w Polsce zajmował się Play-It (RIP) - ciekawe kto teraz ewentualnie mógłby wydać ją ponownie. Ja swój egzemplarz mam z GameStara i szczerze mówiąc jeszcze w nią nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z chęcią ujrzał grę pt. Apocalyptica. Kiedyś grałem w demko, a potem nigdzie już nie mogłem jej znaleźć w sprzedaży :/.Super stara gierka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 10:43, capral napisał:

Chętnie bym zobaczył w Extra Klasyce Next pierwszego Guild Wars''a.


Może frytki do tego? Tam już za dużo jest Polaków-spammerów i trolli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2009 o 12:57, Kalejdoskop86 napisał:

Z tego co słyszałem to Arcanum to gra przednia, aczkolwiek używanej raczej nie chcę kupować.


Wpisz "Arcanum" na stronie głównej allegro.pl

2 nówki powinny leżeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie wyjdzie, bo gry z serii Need for Speed wydaje EA, nie CD Projekt. NfS możesz co najwyżej kupić w serii EA Classic, która kosztuje 49zł. Jest to najtańsza seria od EA i nie wygląda na to żeby w tej sprawie miało się coś w najbliższym czasie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 10:20, dave03 napisał:

Oczywiście że nie wyjdzie, bo gry z serii Need for Speed wydaje EA, nie CD Projekt. NfS
możesz co najwyżej kupić w serii EA Classic, która kosztuje 49zł. Jest to najtańsza seria
od EA i nie wygląda na to żeby w tej sprawie miało się coś w najbliższym czasie zmienić.


właśnie makabra mogli by obniżyć cenę do 20 zł przecierz ostatnio jak byłem w media na półce stoi nfs porshe 2000 a obok carbon czy mw w tej samej cenie za zeta 50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 11:09, crash807 napisał:

A ja oczekuję na dodatek do TDU w eXtra Klasece: dodatek ...



też na to czekam ale z tymi wyciskaczami kasy to nic nie wiadomo i może łaskawie wrzucą tą pozycję do XK za rok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować