Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - tydzień do końca 1. etapu!

61 postów w tym temacie

coś nie mam weny:) pierwsze zgłszenie wysłane, ale chyba w zbytnim pośpiechu napisane, więc chyba z resztą gierek na rejestrację poczekam, aż do momentu nadejścia inspiracji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W poprzedni konkurs zaiwestowałem aż dziewięć gier z eXtra Klasyki i skończyło się na zestawie starotwym Skype''a. Teraz, nawet jakbym chciał, to nie skompletuje trzech gier, po rejestracji których mógłbym przystąpić do konkursu. Myślę, że sporo osób jest w takiej sytuacji jak ja, dlatego szanse wygrania cennych nagród w tej edycji wydają się większe niz w poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta, już widze jak cokolwiek wygrywam :/ Zgłoszenie podstawowe poszło, zdjęcie po specjalne nagrody poszło, a nagrody... poszły do innych uczestników. W sumie może wygram zestaw skype? Dam siostrze i będziemy sobie gadać bo w poprzedniej edycji też mnie pokarano tylko skype''m :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze w środę mam zamiar dokupić jeszcze jedną gierkę i wówczas do końca tygodnia na pewno coś tam zdążę napisać. Potem do końca czerwca następne trzy gry i jeszcze raz podstawowe pytanie i walka o nagrodę specjalną... Mam pewien szalony pomysł na zdjęcie, jednak pozostaję mi go zrealizować. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie, jak tak patrzę, to skoro na razie nie słychać nic o nowym rzucie EKN, to może lepiej było zaoszczędzić wszystkie zgłoszenia na 2 część... grafik na razie nie chce się robić, a na pytania wszyscy wystrzelają zgłoszenia na 1 rundę, więc wygranie czegoś w 2 powinno być łatwiejsze. W poprzednim konkursie, od razu po przeczytaniu pytania miałem odpowiedź, która w mojej opinii musiała coś wygrać, a teraz to same głupoty przychodzą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar wystartować w konkursie na zdjęcie jeszcze brakuje mi 4 gier, jednak to nie problem czekam na jakieś nowe tytuły - mam nadzieję, że się pojawią.
Pomysł na zdjęcie jest w trakcie realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja to miałem farta i los przysłał mi 4 gry z EKN (wygrane w konkursie Gram.TV), więc nic mnie to nie kosztowało, poza weną i nadszarpaniem nerwów. Bowiem limit to 2000 znaków, a ja napisałem na ponad 3000. No i weź człowieku i skasuj ten ponad tysiąc :/. W końcu jednak to się udało, wysłałem, a teraz czekam na wyniki. Najbardziej liczę na kartę graficzną, no ale czy los będzie znów tak łaskawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że coś wygram. Marzę o karcie graf, procku albo o monitorze LCD bo wiem, że w najbliższym czasie nie będzie mnie na nie stać. Zarejestrowałem 6 gier, 1 zgłoszenie poszło, 2 grafiki na nagrodę specjalną wysłane. Nad drugim zgłoszeniem ciągle myślę, ale nie mam weny. MOże po maturze coś wymyślę na drugi etap, eee co ja mówię, będę musiał wymyśleć żeby nie stracić okazji. Jak ja bym chciał coś wygrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He, panie i panowie, właśnie przed kilkoma minutami miałem przypływ weny i tak w ten oto sposób druga odpowiedź na pytanie konkursowe zostało wysłane. Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając moje zezowate szczęście nigdy nic nie wygram, więc nawet się nie staram ;] poza tym nie ma w czym wybierać, bo połowę tych gier mam w edycjach zwykłych, druga połowa mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć co kupić ja mam większość gier z extra klasy a chłamu kupywał nie będę by zagrać w konkursie no chyba że bym miał pewność z wygranej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nawet 3 mozliwosci zgloszenia ale z takimi zadaniami dla uczestnikow to nie spiesze sie do wysylania. Cokolwiek nie probuje wymyslic wydaje mi sie bardziej glupie niz smieszne...jak dotad jeszcze nigdy zaden konkurs na gram.pl nie byl "dla mnie". ironia losu, ze 60% moich gier to z CDP pochodzi a mimo to jakakolwiek wygrana pochodzi od Cenegi(oblivion), ktorej gry stanowia moze 30% kolekcji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować