Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry Nicolas Games w sklepie gram.pl

53 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2007 o 18:16, Kris_bla napisał:

Znaczy sie, ze Nicolas Games juz nie istnieje?

Zbytnio utożsamiacie gram.pl z CDP - sklep internetowy obejmujący gry kilku wydawców, niezależna redakcja generująca teksty o grach dowolnych wydawców (ale nie tylko o grach), patronaty medialne, książki w sprzedaży... - naprawdę tak trudno jest zdjąć końskie okulary i spojrzeć szerzej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 18:39, Lucas the Great napisał:

> Znaczy sie, ze Nicolas Games juz nie istnieje?
Zbytnio utożsamiacie gram.pl z CDP - sklep internetowy obejmujący gry kilku wydawców, niezależna
redakcja generująca teksty o grach dowolnych wydawców (ale nie tylko o grach), patronaty medialne,
książki w sprzedaży... - naprawdę tak trudno jest zdjąć końskie okulary i spojrzeć szerzej?
:)


Przepraszam, przeciez to ja na forum czesto mowie, ze gram.pl to nie CDP :-) Po prostu pierwsza mysl, to pomyslalem, ze NG upadlo, bo to jeszcze wieksza lipa niz CDP :-) Niemniej przepraszam, jesli Was urazilem... Tez niechicialbym aby mnie z CDP utozsamiano :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicolas posiada kilka ciekawych gier : Nosferatu (było już w CDA) Splinter Cell 1 (jedyna gra która mam od tego wydawcy) oraz Rush for Berlin. Jednak jak ktoś celnie zauważył bardzo szybko lądują w pismach zajmujących się grami komputerowymi. Jednak cykl "Wojny, Bitwy, Kampanie" jest wart uwagi szczególnie jeśli ktoś interesuje się II wojną światową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEEE!!! Może za niedługo będzieci sprzedawać cenege? :D Ale bardzo się cieszeże sprzedajecie też tytuły innych dystrubutorów oby rtakdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wspaniale, że sklep gram.pl poszerza swoją ofertę. Martwi mnie jednak kierunek tej ekspansji. Czy naprawde potrzebujemy tutaj gier rodem z biedronki? :)/:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować