Zaloguj się, aby obserwować  
ReWelot

Star Wars: Force Unleashed - Temat Ogólny (masz PC-eta? Nie wchodz...)

280 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

Takie pytanko czy jeżeli będę przechodził grę na drugim poziomie trudności i podczas gry nie będę go zmieniał to > dostanę achivement zarówno za przejście na najłatwiejszym poziomie jak i tym drugim czy tylko drugi mi zaliczy ?

Zaliczy tylko za przejście na drugim poziomie trudności.

Dnia 26.11.2008 o 12:10, oOreVenOo napisał:

PS Czy Force Unleashed ma tryb Multiplayer czy coś w tym stylu ?

W wersji na X360 nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, jak zaliczyć achivementa na Dark Side ? Bo zaatakowałem Imperatora itp itd i miałem zakończenie Light Side, stąd pytanie co zrobić aby było Dark Side ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2008 o 22:41, oOreVenOo napisał:

Pytanko, jak zaliczyć achivementa na Dark Side ? Bo zaatakowałem Imperatora itp itd i
miałem zakończenie Light Side, stąd pytanie co zrobić aby było Dark Side ? :P

Po walce z Vaderem stoisz na takim jakby mostku:
- pójdziesz prosto będzie walka z Imperatorem, zakończenia po Jasnej Stronie
- natomiast po prawej stronie w dole widać jak leży zmasakrowany Vader, więc idziesz w tym kierunku i robisz zakończenia po Ciemniej Stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dodali nowe misje za 800 MSP, fajnie tylko wpierw muszę zakupić własną wersję tej gry. Ile ta gra zajmuje na najwyższym poziomie trudności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najwyższym sporo. Ja właśnie ukończyłem grę po raz drugi na poziomie Sith Warrior (2) i czasem bossowie dawali w kość, głównie Vader. Nie raz zdarzało się tak, że nad jednym bossem siedziałem z 20 min. Na najtrudniejszym poziomie myślę, że gra Ci zajmie z 15-20 godz + do tego wszystkie holocrony. Właśnie zrobiłem zakończenie dark side i zebrałem wszystkie możliwe holocronsy w całej grze, trochę tego było ale warto. Wszystko mam odblokowane w grze oprócz jednego stroju. Jak go odblokować ? Domyślam się, że trzeba przejść grę na Sith Lord albo Master ?

PS Wygląd Starkiller''a w Sith Stalker Amor + Black Lightsaber = Fcking Osom Imba Assassin guy. Dosłownie rozkłada na łopaty, jak zobaczyłem moją postać w tym to po prostu gały po jajca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:48, tylor2 napisał:

Oplaca sie kupic na PSP czy sa gry duzo lepsze (i tansze)?


Zależy czy kupić PSP czy grę na PSP ? Osobiście uważam, że PSP to badziew, na którego szkoda pieniędzy. Sama gra na X360/PS3 jest bardzo dobra, dla fanów SW pozycja obowiązkowa. Nie wiem jak wygląda na PSP ale oglądając skriny nie za ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:54, oOreVenOo napisał:

> Oplaca sie kupic na PSP czy sa gry duzo lepsze (i tansze)?

Zależy czy kupić PSP czy grę na PSP ? Osobiście uważam, że PSP to badziew, na którego
szkoda pieniędzy. Sama gra na X360/PS3 jest bardzo dobra, dla fanów SW pozycja obowiązkowa.
Nie wiem jak wygląda na PSP ale oglądając skriny nie za ciekawie.


Gre. a gdzie sa dostepne screeny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 21:55, tylor2 napisał:

> > Oplaca sie kupic na PSP czy sa gry duzo lepsze (i tansze)?
>
> Zależy czy kupić PSP czy grę na PSP ? Osobiście uważam, że PSP to badziew, na którego

> szkoda pieniędzy. Sama gra na X360/PS3 jest bardzo dobra, dla fanów SW pozycja obowiązkowa.

> Nie wiem jak wygląda na PSP ale oglądając skriny nie za ciekawie.

Gre. a gdzie sa dostepne screeny?

hmm w googlach w grafikach wpiszesz Star Wars Fu PSP i masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2008 o 21:54, oOreVenOo napisał:

Nie wiem jak wygląda na PSP ale oglądając skriny nie za ciekawie.


Na PSP [ moc PS2 ] wygłąda lepiej niż na DS''a, z czego ta gra ma to do siebie, że na każda platforme nieznacznie się różni. Grałem na X360, ale mimo lepszej grafiki sama rozgrywka i czysty fun znacznie ustępuje temu co widziałem na Wii, na którym oczywiście grafika jest nieznacznie lepsza niż na PS2 czy PSP.

PSP nie jest [ dziś ] tylko konsolą przenośnią. Nawigacja, W-LAN i kilka innych bajerów przydaje się w trasie XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:10, Shadow1994 napisał:

Hmm ale na PSP chyba niema poziomow trudnosc ani innych zakonczen? Bo jak rozwale Vadera
to juz od razu filmik do imperatora jest O.o


Są dwa zakończenia (Light & Dark Side), tak samo jak w wersji na X360 czy PS3. Co do wyboru poziomu trudności to nie pamiętam żeby była opcja (jednak grałem dość dawno, więc mogę się mylić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:39, Solmath napisał:

> Hmm ale na PSP chyba niema poziomow trudnosc ani innych zakonczen? Bo jak rozwale
Vadera
> to juz od razu filmik do imperatora jest O.o

Są dwa zakończenia (Light & Dark Side), tak samo jak w wersji na X360 czy PS3. Co do
wyboru poziomu trudności to nie pamiętam żeby była opcja (jednak grałem dość dawno, więc
mogę się mylić).



Wow to powiedzcie co zrobic zeby na dark skonczyc? BO tak jak mowilem pokonuje Vadera I jest filmik jak podarty bez helmu laduje przed imperatorem no a potem to juz trza Palpatinka dojechac.... niema wyboru zadnego. Jak imperator mowi ''''Taak zabij go zabij uwolnij wscieklosc'''' to sie Kota rzuca dostaje piorunem no i idziemy na imperatora. Ciagly filmik bez wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:42, Shadow1994 napisał:

> > Hmm ale na PSP chyba niema poziomow trudnosc ani innych zakonczen? Bo jak rozwale

> Vadera
> > to juz od razu filmik do imperatora jest O.o
>
> Są dwa zakończenia (Light & Dark Side), tak samo jak w wersji na X360 czy PS3. Co
do
> wyboru poziomu trudności to nie pamiętam żeby była opcja (jednak grałem dość dawno,
więc
> mogę się mylić).


Spoiler

Wow to powiedzcie co zrobic zeby na dark skonczyc? BO tak jak mowilem pokonuje Vadera


>

Spoiler

I jest filmik jak podarty bez helmu laduje przed imperatorem no a potem to juz trza Palpatinka


Spoiler

> dojechac.... niema wyboru zadnego. Jak imperator mowi ''''Taak zabij go zabij uwolnij


Spoiler

> wscieklosc'''' to sie Kota rzuca dostaje piorunem no i idziemy na imperatora. Ciagly


Spoiler

> filmik bez wyboru.



Spoiler

Po pierwszej walce z Vaderem odzyskujesz kontrolę nad swoją postacią. Wtedy możesz iść w stronę Palpatine''a (zakończenie "Light") lub w stronę leżącego na ziemi Vadera (zakończenie po Ciemnej Stronie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:47, Solmath napisał:

> > > Hmm ale na PSP chyba niema poziomow trudnosc ani innych zakonczen? Bo
jak rozwale
>
> > Vadera
> > > to juz od razu filmik do imperatora jest O.o
> >
> > Są dwa zakończenia (Light & Dark Side), tak samo jak w wersji na X360 czy PS3.
Co
> do
> > wyboru poziomu trudności to nie pamiętam żeby była opcja (jednak grałem dość
dawno,
> więc
> > mogę się mylić).
>
>
>

Spoiler

Wow to powiedzcie co zrobic zeby na dark skonczyc? BO tak jak mowilem pokonuje
Vadera


>
Spoiler

I jest filmik jak podarty bez helmu laduje przed imperatorem no a potem to juz
trza Palpatinka


Spoiler

> dojechac.... niema wyboru zadnego. Jak imperator mowi ''''Taak zabij go zabij
uwolnij


Spoiler

> wscieklosc'''' to sie Kota rzuca dostaje piorunem no i idziemy na imperatora.
Ciagly


Spoiler

> filmik bez wyboru.



Spoiler

Po pierwszej walce z Vaderem odzyskujesz kontrolę nad swoją postacią. Wtedy możesz
iść w stronę Palpatine''a (zakończenie "Light") lub w stronę leżącego na ziemi Vadera
(zakończenie po Ciemnej Stronie).



KK to biore sie za gre od nowa bo juz mam odblokowane wszystko a gra dalej mi sie nie nudzi nie moe sie oderwac. A wie ktos jak czarny miecz zdobyc? I coto jest Mod gry Force out? bo odblokowalem bo przejsciu Order 66 ale niewiem gdzie to jest/jak tego uzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:54, Shadow1994 napisał:

KK to biore sie za gre od nowa bo juz mam odblokowane wszystko a gra dalej mi sie nie
nudzi nie moe sie oderwac. A wie ktos jak czarny miecz zdobyc? I coto jest Mod gry Force
out? bo odblokowalem bo przejsciu Order 66 ale niewiem gdzie to jest/jak tego uzyc...


Czarny kryształ występuje tylko w wersjach na PS3 i X360. Force Out to jeden z trybów gry Multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha ;<. PSP sie rozwija powoli ale nie dorownuje mozliwosciami ani poswieceniu uwagi (niestety) wiekszym konsolom. A szkoda!. Bo to naprawde fajna sprawa ludzie musza siedziec w domu a ja se moge grac w dowolnym miejscu (tylko grafika taka se patrząc na konsole :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować