Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTR Online - premiera w Europie

50 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 18:09, Pawlo09 napisał:

Gry jeszcze nie kupiłem ale mam nadzieje że gierka jest SUPER


Właśnie wygląda na to, że jest! Ja sam dotychczas jakoś mocno zainteresowany nie byłem, ale po przeczytaniu recenzji na Eurogamerze (9/10!!!) się na grę napaliłem. :D

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=75657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:18, Bafi Magii napisał:

> >czy to nie jest czasem ta gierka online która była opisywana w kwietniowym CDA ???
Chyba ... tak :)

ma bardzo ładną grafikę na screenach xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech...
Ja się na tą gierkę napalałem jakieś pół roku ale jak zobaczyłem że mają być opłaty abonamentowe całkowicie zgasł mój entuzjazm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem ostro na gre napalony, ale jak poczytalem i pogadalem z ludzmi co w bete grali, to powiedzieli, ze to jest totalny klon WoW z durnymi questami, wiec chyba podziekuje, bo WoW to juz jest najglupsza gra swiata, a co dopiero gorsza od niej gra bardzo podobna ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:39, W.S.A.D napisał:

Założycie się że sprzeda się mniej od WoW i GW?

WoW i GW to bardzo popularne gry więc raczej LOTR Online ich nie dogoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:39, W.S.A.D napisał:

Założycie się że sprzeda się mniej od WoW i GW?


Nom mogę się założyć, ale na takich zasadach :
porównując liczbę sprzedanych egzemplarzy od dnia ogłoszenia pre-ordera do dnia premiery
i
porównując liczbę aktywowanych kont w ciągu pierwszego miesiąca po premierze.
I co Ty na to? W tych dwóch konkurencjach LOTRO prawie na pewno wygra ponieważ czerpie z twórczości J.R.R. Tolkiena i sławy jaką zdobyły poprzednie jego adaptacje. Czyli mówiąc inaczej :
LOTRO ma fanów już na starcie,nie jak w przypadku GW i WoW które sławę i popularność zdobyły później.
IMO jeśli nawet LOTRO jest kilkanaście razy gorszy od ww. MMO to i tak początkowo będzie miał bardzo dużą popularność.Czy rzeczywiście jest to taki rewolucyjny i świetny tytuł wyjdzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:33, Kris_bla napisał:

Ja bylem ostro na gre napalony, ale jak poczytalem i pogadalem z ludzmi co w bete grali, to
powiedzieli, ze to jest totalny klon WoW z durnymi questami, wiec chyba podziekuje, bo WoW
to juz jest najglupsza gra swiata, a co dopiero gorsza od niej gra bardzo podobna ;-P


WoW to syf w porównaniu do LOTRO, więc nie ma tu o czym dyskutować...
Ponad milion pre-orderów na całym świecie mówi o sobie, po za tym sam ręczę za LOTRO, gdyż gram już od 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:30, Ufo2 napisał:

WoW to syf w porównaniu do LOTRO, więc nie ma tu o czym dyskutować...
Ponad milion pre-orderów na całym świecie mówi o sobie, po za tym sam ręczę za LOTRO, gdyż
gram już od 10 dni.


Gdybys chociaz raczyl przeczytac co napisali poprzednicy jak np. Skybay, ze LOTRO ma fanow na samo wejscie ze wzgledu na popularnosc swiata opisanego przez Tolkiena i ilosc sprzedanych pre-orderow w tym przypadku o niczym nie swiadczy, moze jedynie o ilosci fanow Tolkiena na swiecie. Poza tym skoro LOTRO jest boskie i sto razy lepsze od WoWa to powiedz mi co ma ta gra w sobie oryginalnego i nie sklonowanego od WoWa?? Heh, zreszta porownaj sobie ta swoja liczbe pre-orderow do sprzedanych egzemplarzy samego WoWa... Mozesz dopiero tak mowic za jakis czas jak pokaza statystyki sprzedazy... A na razie ciesz sie gra poki masz miesiac gratis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Ufo2 sry nie moglem się powstrzymać ;] Milion pre-oerderow bo gra jest w znanym świecie, a z WoWem nie ma co konkurowac. Oczywiście nie mówię, że gra jest słaba, ale z WoWem raczej nie ma dużych szans. Śmieszy mnie tylko gadanie ze "WoW to syf" i mówienie, że reczysz za LoTRO jak grasz 10 dni. Widocznie nie znasz się zbytoni na MMORPGach. !0 dni grania to tak jak ocena gra po okładce ;] Zeby dokładnie ocenic MMO trzeba pograć minimum 2 miechy. Najlepsze są słowa na Eurogamerze ze gra jest nie dla tych co raiduja w WoWa tylko dla tych ktorym sie znudzil po 2 latach grania i dla poczatkujacych w MMO. Ja nie jestem poczatkujacy, a WoW raczej dluuuugo mi sie nie znudzi wiec sobie odpuszcze (musial bym miec drugie zycie zeby grac w dwa MMO ;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić w tym tygodniu ale...

1. Nie grałem jeszcze w WoW''a.
2. PvP jest... A raczej nie ma :).

Wielka szkoda, albowiem lubię świat Tolkiena (chociaż w BECIE nie czuć było klimatu nawet odrbinkę - tj. był to zupełnie nowy świat...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować