Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

LOTR Online - premiera w Europie

50 postów w tym temacie

Ja w LOTRO grałem i również uważam, że jest to kompletnie nieoryginalny gniot. Taki WoW zrobiony przez amatorów. Ba, uważam, że ma nawet gorszą grafikę, gdyż brakuje jej stylu i spójności. Gra bez PvP, z kompletnie nieinspirującymi klasami postaci, wyglądająca jak jeden wielki "grind", w której przy wchodzeniu do malutkiej tawerny widzimy ekran "loading" - nie, to po prostu nie dla mnie. Ale nie będę się rozpisywał.

Dlaczego dostaje tak dobre recenzje? Bo ludzie z branży mają jakąś awersję do słów "myliliśmy się". Gdy recenzenci podniecają się grą na rok przed premierą jak małe dzieci i piszą "previewy" zachwalające ją pod niebiosa to potem chyba jakoś głupio im napisać "cały ten czas byliśmy w błędzie, gra to sztampowy gniot". Tak było np. z Oblivionem i dopiero dziś, w obliczu wiadomości, że Bethesda zrobi Fallouta 3, niektórzy mają odwagę podnieść głowy i powiedzieć "jest nudny i pozbawiony treści".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 18:20, Requiemourn napisał:

ciach


co do Obliviona niezgadzam sie z tobą w 99%. Co do LOTRO ma na pewno lepszą grafe niż WOW(ale to jest rzecz gustu), ale co z reszta dopiero sie przekonam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 09:20, Ufo2 napisał:

No, i to jest jedyny konkretny post na tym forum! Prawie nikt z was nie grał w LOTRO, więc
nie macie o czym mówić


Z tego co wczoraj jeszcze po niecie poszperalem, to sporo osob mowi, ze gierka fajna, ale na high lvl bedzie cinzka nuda... to ja sie pytam, a co w WoW mozna robic na high lvl? Ludzie tylko raidy durne robia, albo farmuja... a IMO samo przebywanie w Middleearth jest lepsze niz w Azeroth ;-)

Ale jak mowilem, nie gralem, wiec wszystko "wynioslem" z recenzji i rozmow z osobami, ktore graly w Bete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..gram w wow od 2 lat..w lotro 10 dni..na pewno nie bede subiektywna..ale coz..pozostane przy wow mimo ze grafika lepsza w lotro...brakuje mi tego co dal mi wow..od poczatku wciagnał fabuła , a w lotro niestety drugiego dnia lekko ziewałam..ale cóż stwierdziłam że przyzwyczajenie do wowoa silniejsze..ale dam szanse lotro..męczyłam sie 10 dni..i nie jestem przekonana czy bym chciała miec tą pozycję na półce ...może kiedyś dam jej szanse...
minusy...zagmatwana , niejasna brak logiki i ciagu przeprowadzani gracza poprzez poszczegolne etapy gry...w pewnym momencie sie gubisz..o i kompletnie nie oddaje klimatu książki
co do wowa..na 70 lv zawsze mozesz zrobic sobie inna postac z nudów..ale mi sie jeszzce nie znudzila a graywam 5 dni w tygodniu po4-8 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grafikę to nie żadna gra nie ma tak nędznej jak WoW. Wiem bo gram dość długo (grałem także w betę WOWa). LOTRO bije jakością grafiki o głowę WoW i inne tytuły, ale ten parametr nie zdecyduje o jej popularności. Wielu fascynatów Tolkiena może utworzyć to co zrobili fascynaci Warcrafta, grupy graczy spotykające się w wirtualnym świecie i robiący coś razem. To jest powód dla którego WoW jescze istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram ( tzn. grałem w WOWa przez 2lata) do wczoraj wieczorem, skasowałem konto :)). Zygać mi sie już chce ta gra. Miałem kilka wypasionchy postaci ale gra tak naprawde nie daje dużych możliwości. NUDA. blizzard dba tylko o worlockow ( fear - klatwa -fear - klatwa - fear, super pvp nie ma co)przez co nie ma balasu postaci i gra zaczyna sie robic dziwna a pvp. Dorzeczy :)), no blizz ma jeszcze graczy tak naprawde w przyslowiowej DU..E
Dla mnie ososbiści porównywanie nowego MMo do isteniejącego od 2lat i wypasionego po dodatku WoWa ne ma sensu ponieważ zobaczcie co oferował nam WoW na samym poczatku NIEWIELE. kilka instancow chyba 5 cienkie pvp i tyle. Poczekajmy troszke a napewno LOTR tez dostanie lepiej rozbudowane PVP gdy gracze beda sie o to upominać. Pierwszy patch tez powinien przyniesc zmiany gdyz w becie nia da sie wszystkiego wylapac. ma nadzieje ze LOTR rowzwinie sie tak jak WOW bo jego czasy swietnosci juz naczynaja gasnac.


NIe kloćcie sie czy WOW czy LOTR jest lepszy bo na tym etapie to nie ma sensu. !!!

pozdro gracz MMO>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja grałem i WoW i LOTR...nie jestem może super graczem ale kilkadziesiąt godzin spędziłem przy tych grach.
WoW jest bardziej dla graczy młodszych-generacji Diablo...
LOTR jest już stworzony dla starszych graczy którzy wychowali się na Tolkienie(np ja)...Nie da się opisać klimatu OLD Forest,Shire lub zwiedzania Grobowców...w to trzeba zagrać.
Oczywiście LOTR bardzo przypomina WoW i korzysta z systemu questow itp..ale to wyszlo akurat na dobre tej gierce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o wiele bardziej czekam na The Lord of the Rings: Conquest. Ale zarówno Conquest jak i The Lord of The Rings Online: Shadows of Angmar zapowiadają się na naprawdę świetne gry , mam nadzieję że obie te gry będą o wiele lepsze niż to co EA pokazał graczom w kwestii LOTR do tej pory (nie licząc oczywiście Bitwy o Śródziemie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować