Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lord of the Rings Online - informacje o wysyłce jutro

22 postów w tym temacie

No mam nadzieję, że w przyszłości będzie coraz mniej takich problemów :-) Ale widać, że ostatnio i tak CDP się bardzo stara :-) Jest o wiele lepiej niż w roku 2007 :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Jak informowaliśmy wczoraj, sklep gram.pl dotknięty został ogólnoeuropejskim problemem z wysyłką gry The Lord of the Rings Online: Shadows of Angmar. Wszystkich, którzy zamówili ten tytuł, o szczegółach realizacji zamówienia poinformujemy jutro.

Przeczytaj cały tekst "Lord of the Rings Online - informacje o wysyłce jutro" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, nie ma to jak zamówić pre-order i dostać go 3 czy 4 dni po premierze.. W Empikach półki uginają się pod LOTRO, a CD Projekt dał ciała... Następnym razem ściągnę grę z UK, bo w Polsce jak widać zawsze są problemy, "niezależne" od dystrybutora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie ogolnoeuropejskie problemy niby ? Koledzy w Anglii i Irlandii kupili w sklepach bez problemow. Co wiecej, mozna isc do Empiku i takze kupic ta gre - lezy na polkach. CDProjekt kpi w zywe oczy z ludzi, ktorzy im zaufali i zlozyli preordery juz miesiac temu. W dodatku przysla kod z preordera pozwalajcy grac na 10 dni PRZED premiera - 5 dni PO premierze. Zalosne. Inne sklepy inetowe jakos mogly przyslac klucze e-mailem przy laczonym zamowieniu.

Europejskie problemy. Phi :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:17, Khrist napisał:

W dodatku przysla kod
z preordera pozwalajcy grac na 10 dni PRZED premiera - 5 dni PO premierze.


Jakoś ja zamówiłem na gram.pl(ten pre-order pack za 10 zeta) i gram od 11 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:32, Ufo2 napisał:

> W dodatku przysla kod
> z preordera pozwalajcy grac na 10 dni PRZED premiera - 5 dni PO premierze.

Jakoś ja zamówiłem na gram.pl(ten pre-order pack za 10 zeta) i gram od 11 dni...


A umiesz czytac ze zrozumieniem tekstu ?

"Inne sklepy inetowe jakos mogly przyslac klucze e-mailem przy LACZONYM zamowieniu. "
Czyli jak zamowiles I preorder I gre - zobaczysz obie po premierze.

Ale wiesz, ze jak nie dostaniesz z CDProjektu pelnej wersji na czas - to zaraz przestanie dzialac? ( dwa dni zostaly )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 19:32, Ufo2 napisał:

> W dodatku przysla kod
> z preordera pozwalajcy grac na 10 dni PRZED premiera - 5 dni PO premierze.

Jakoś ja zamówiłem na gram.pl(ten pre-order pack za 10 zeta) i gram od 11 dni...



KAŻDY, kto zamówił w sklepie gram.pl grę, otrzyma jutro mailowo informację o szczegółach jego realizacji.

Czyżbyś miał jakieś znajomości w firmie i specjalnie dla ciebie sprowadzili nowiutkiego LOTRO z preorderem mimo ogólnego opoznienia?? ;) Tez tak chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 18:57, goatguy napisał:

Super, nie ma to jak zamówić pre-order i dostać go 3 czy 4 dni po premierze.. W Empikach półki
uginają się pod LOTRO, a CD Projekt dał ciała... Następnym razem ściągnę grę z UK, bo w Polsce
jak widać zawsze są problemy, "niezależne" od dystrybutora...


Qrde, nie chciało mi się iść do EMPiKu, bo byłem w MM i tam nie mieli.
Zapłaciłem CDP i dałem im zarobić więcej jak za pośrednictwem EMPiK... ehh moje lenistwo...
Jeżeli jest tak jak mówisz, że LOTRO jest e EMPiKach to CDP poraz kolejny po Burning Crusade pokazał co znaczą dla nich klienci korzystający z gram.pl - NIC. Nie dość, że wszystkie te ich promocje, po odliczeniu kosztów przesyłki o d*** można potłuc to jeszcze leją na klientów indywidualnych jeżeli chodzi o terminy.
Całe te ich tzw. "promocje" służa jedynie wyciągnięciu większej kasy od klienta docelowego z pominięciem pośredników. Wiadomo dużemu odbiorcy się nie narażą... to samo bło z BC, w EMPiKach i MM po tej samej cenie co w "promocji" gram.pl i bez problemu z dostępnością w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Z tego co się orientuję Empik sprowadził towar bezpośrednio od producenta, bez pośrednictwa CD Projektu. Pozostawiam bez komentarza politykę producenta gry, firmy Codemasters, który nie szanując wieloletnich kontaktów z CD Projekt nawet nie poinformował nas o tym fakcie i co więcej nie zapewnił dostawy w zbliżonym terminie dla naszych klientów, którzy złożyli preordery.

W imieniu CD Projekt mogę niestety tylko przeprosić.

M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, jednak skoro Wy jako duzy i stojacy na mocnej pozycji kontrahent nie umieliscie z CodeM wyciagnac zadnej konkretnej informacji nt premiery (czego skutkiem jest zaistniala sytuacja), to cos tu niefajnie pachnie. Czemu ktos tam od kontaktow z dostawcami u Was nie wisial im na tel., trujac przyslowiowa d***, az do czasu utrzymania konkretnej odpowiedzi? Moze jakos piekielnie eleganckie to nie jest, ale dziala. Bo najdalej po dniu - dwoch kazdy ma dosc takiego naggingu i chociaz informacji udziela.

No ale to mozna zrozumiec - dostawcy kalacha do glowy sie nie przystawi zeby dal towar na czas. Natomiast sprawa z preorderem (czyli nie slanie klucza zawczasu) to zenada. Inni sprzedawcy w Polsce nie maja problemu z przeslaniem keya wczesniej. A tu? Niefajnie. Zwlaszcza, ze wczesniej utworzone postacie nie beda kasowane, wiec te ponad 10 dni to realna strata dla kupujacego.

Ja swoj preorder nabylam ze sklepu onlinowego codemasters. Kosztowalo mnie to 5 funtow. Drogo, ale klucz dostalam 1 sekunde po tym, jak system transakcyjny zweryfikowal prawdziwosc mojej karty kredytowej. I do tego powinniscie dazyc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 23:45, Mike napisał:


Z tego co się orientuję Empik sprowadził towar bezpośrednio od producenta, bez pośrednictwa
CD Projektu. Pozostawiam bez komentarza politykę producenta gry, firmy Codemasters, który nie
szanując wieloletnich kontaktów z CD Projekt nawet nie poinformował nas o tym fakcie i co więcej
nie zapewnił dostawy w zbliżonym terminie dla naszych klientów, którzy złożyli preordery.

W imieniu CD Projekt mogę niestety tylko przeprosić.

M.


Tak?
To dlaczego Pani Justyna Kryć poinformowała mnie przed chwilą przez telefon, że EMPiK otrzymał LOTRO od CDPROJEKT, która jest osobną firmą w stosunku do gram.pl? (W ogóle beznadziejne tłumaczenie, skoro obie firmy mają tych samych właścicieli). Może ta Pani nie wie co mówi? Czy ktoś inny?

Poza tym, Pani Justyna Kryć podała mi również bardzo ciekawą informację, że towar zostanie wsyłany w piątek i w piątek do mnie dotrze. Biorąc pod uwagę znajomość fimry MASTERLINK, szczerze w to wątpię ale chciałbym się mylić. Z resztą w tamtym tygodniu również przez telefon zostałem poinformowany, że wysyłka będzie 24.04 lub 25.04. Nie podawajcie informacji, których nie jesteście w stanie ocenić jako wiarygodne. Jesteście żenujący skoro sami gubicie się we własnych zeznaniach - p.Kryć to chyba wasz pracwonik?
Beznadzieja generalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co powiedział mi sprzedawca z EMPiKu, LOTRO dostali bezpośrednio z Codemasters tylko przez swojego spedytora.

Prawdopodobnie z DIRTem będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 02:45, Jcdx napisał:

Tak, jednak skoro Wy jako duzy i stojacy na mocnej pozycji kontrahent nie umieliscie z CodeM
wyciagnac zadnej konkretnej informacji nt premiery (czego skutkiem jest zaistniala sytuacja),


Wygląda na to, że CDP jest duży i mocny tylko w swoim własnym mniemaniu, a producenci gier leją na nich tak samo jak oni na klientów indywidualncyh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 23:45, Mike napisał:


Z tego co się orientuję Empik sprowadził towar bezpośrednio od producenta, bez pośrednictwa
CD Projektu. Pozostawiam bez komentarza politykę producenta gry, firmy Codemasters, który nie
szanując wieloletnich kontaktów z CD Projekt nawet nie poinformował nas o tym fakcie i co więcej
nie zapewnił dostawy w zbliżonym terminie dla naszych klientów, którzy złożyli preordery.

W imieniu CD Projekt mogę niestety tylko przeprosić.

M.


Sranie w banie i objaw mentalności postsowieckiej - w starciu z Zadowoleniem Klienta (tm) na Zachodzie nikogo nie obchodzi wieloletnia współpraca z kontrahentem. Odwaliliście numer z próba wciśnięcia Early Access preorder pack''a wraz z samym LotRO:SoA, co przekreślało sens tego pierwszego (główne bonusy, czyli promocyjne abonamenty na 6 mies. i dożywotni można było rejestrować tylko przed premierą). Dopiero ostatnio "przypadkowo" Codemasters nagle wydłuża Early Access poza poprzednio ustalony termin ( http://www.lotro-europe.com/news.php?id=3263&pagename=news&type=news) i przypadkowo też oficjalnie w Polsce 24go grę "na półkach" posiada Empik, a nie CDP. Nie wspominając o mętnym tłumaczeniu opóźnienia wydania gry "z winy producenta" ( http://www.gram.pl/news_9w3eGu3_Lord_of_the_Rings_Online_informacje_o_wysylce_jutro.html ), kiedy to nie dość, że na oficjalnej europejskiej stronie LotRO ( www.lotro-europe.com ) nie ma słowa o późnieniach w dostawie w Europie (widziałem post tylko jednego Szweda skarżacego się na opóźnienia) i świętowane jest otwarcie europejskich serwerów LotRO, za to jest , przytaczany tu już, post o przedłużeniu Early Access z powodu opóźnień "retailers", czyli sprzedawców końcowych (np. czyli firm takich jak CDP czy Cenega), a nie Codemasters ( http://www.lotro-europe.com/news.php?id=3263&pagename=news&type=news ). Do tego jeszcze grę z tego co wiem ( http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=32997) można normalnie kupić w Empiku (cud czy Mastery of Przemyt and Szmugiel?), a także dostać od ręki w sklepie GAME (game.co.uk - z dostawą do PL za 3funty, czyli ~16.5zł i z kluczem preorder packowym za darmo) albo w sklepie elektronicznym samego Codemasters (elektroniczny preorder pack za 5 funtów dający też 5 funtów upustu na samą grę, czyli w praktyce preorder za darmo ), a CDP rozkłada ręce. Jeśli z UK mogę dostać grę za parę złotych drożej, ale na czas i z bonusami jakich tu się nie uświadczyło, to stety, niestety w takim wypadku będę kupował w UK "nie szanując wieloletnich kontaktów z CD Projekt", sorry Winetou: business is business.


P.S. Całkiem przypadkowo, tak jak obiecywałem to jednemu moderatorowi, parę dni wcześniej napisałem do CM o tym pięknym zestawie preorder_pack+podstawka, otrzymując w odpowiedzi obietnicę zajęcia sie sprawą przez "the department that deals with CD Project" B-] Nie śmiem nawet marzyć, że zmiana sprzedającego LotRO w PL to moja sprawka B-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 23:45, Mike napisał:


Z tego co się orientuję Empik sprowadził towar bezpośrednio od producenta, bez pośrednictwa
CD Projektu. Pozostawiam bez komentarza politykę producenta gry, firmy Codemasters, który nie
szanując wieloletnich kontaktów z CD Projekt nawet nie poinformował nas o tym fakcie i co więcej
nie zapewnił dostawy w zbliżonym terminie dla naszych klientów, którzy złożyli preordery.

W imieniu CD Projekt mogę niestety tylko przeprosić.

M.


No i gdzie ta informacja?
Dalej mamy klientów w d***?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze cdp/gram.pl wpadnie na pomysl chociaz wyslania cdkeya do tych klientow ktorzy kupili pre order pack i zamowili gre , inaczej przepadnie nam mozliwosc skorzystania z tanszych abonamentow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować