Zaloguj się, aby obserwować  
GaNgStA

Break Dance

12 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2005 o 22:31, GaNgStA napisał:

Czy ktoś z tego forum tańczy breaka? Jak tak to proszę sie tu wpisywać i chwalić się osiągnięciami :] Mile widziane filmiki
i zdjęcia. :)


Kiedyś tańczyłem, teraz to już jestem na breakowej ''emeryturze'' :) A jest to naprawdę świetna rzecz. Lubię obejrzeć od czasu do czasu jakiś filmik z b-boy''ami. Ostatnio oglądałem walkę finałową - Korea BOTY 2005, poprostu respect. Polecam stronkę www.style2ouf.com Sporo, naprawdę fajnych filmików z różnych imprez breakowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tancze 3lata.Wlasnie ogladam BOTY 2004!!!!Wypasior polecam.Ale show moim zdaniem wypadlo lepiej na boty 2003.
Mam pytanie do tanczacych:
Czy powstanie wreszcie jakas pozadna gra co sobie bedzie mozna potanczyc bez kontuzjowo breka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na gry.imro.pl znalazłem takiego newsa:

Urban Dance Uprising ma być pierwszą grą z prawdziwego zdarzenia podejmującą tematykę szalenie efektownego tańca jakim jest breakdance. Gracz będzie mógł wybrać jednego z 10 b-boyów (o b-girls jak na razie nie było mowy, ale ich obecność również jest bardzo prawdopodobna...), by pokazać nieco trików przy akompaniamencie odpowiednio dobranych beatów (ponad 50 utworów do wyboru). Prócz tego zapowiadany jest support kamerki EyeToy, wiele (ponad 100) zadań do wykonania, 6 trybów gry i 3 poziomy trudności.

Grę tworzy studio Artificial Mind & Movement a wydawcą zostanie UbiSoft. Jeszcze w tym roku, przed Gwiazdką.


Ale najprawdopodobniej tylko na PS2 - to se nie pogram, ale zapowiada się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda nie tancze, ale podoba mi sie Break i mam kilka fajnych(naprawde bardzo spoko) filmow na hdd, jak ktos chce to moge wrzucic i podac linki. Osobiscie uprawiam Le Parkour ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwicze ze Spasibą, jak ktoś jest w temacie to wie co to za ekipa :] Dzisiaj oglądałem Battle Chelles 2004 i film "Benji - Flexible Fury". Oba filmiki to niezłe kozaki. Na dysku mam jeszcze 8 filmów których nie obejżałem.

A co do tańczących, to pamiętam że GameBeat coś kiedyś robił. Jak teraz, to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tancze brak dance od ładnych paru lat z kumplami tańczymy sami sie uczymy nowych ruchow trickow itd sami wymyslamy własne uklady !!!!osiągniec narazie zadnych chyba ze własne pomiedzy zespolami male zawody w miasteczku to 1 miejsce :) :P nic ciekawego za rok chcemy z ziomkami wyjechać na jakies zawody pokazac sie na scenie b-byoingu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

break dance zaje**** sprawa polecam wszytkim niezla zabawa a do tego mozna na rozne zawody jechać lub umijetności nowe :P polecam wszytkim jelsi moeg tak to nazawac dyscypline !!!! Każdy sam moze sie tego nauczyć !!! bez zadnych nauczycieli poczytac troche poogladać filmiki!!!! i do roboty !!! Zycze powodzenia wszytkim co sie podejmą tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować