Zaloguj się, aby obserwować  
zawiszakir

Co jest lepsze MP3 czy MP4

39 postów w tym temacie

Ja to bym stawiał na mp3...Szczególnie w opłacalności. Bo za mp4 płacisz 4-5 stówek (za takie przyzwoite), a mp3 teraz to taniocha i mają naprawdę dobrą jakość dźwięku ;) No i są poręczniejsze, bo mniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mp3. Zdecydowanie. Niestety na razie wiekszosc mp4 jest do BANI:P i nie oplaca sie ich kupowac. Oczywiscie sa Creativy fajne mp4 - ale sa 2/3 razy tansze od nich o takiej samej pojemnosci mp3. Wiec poki co, jezeli ceny mp4 nie spadna, pozostaje przy mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:22, Oskar24 napisał:

Ja to bym stawiał na mp3...Szczególnie w opłacalności. Bo za mp4 płacisz 4-5 stówek (za takie
przyzwoite)

ostatnio widziałem mp4 sony czy panasonica za 120 zł, 1 gb pojemności. ogólnie dobry był. podpucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 11:47, Madoc napisał:

ostatnio widziałem mp4 sony czy panasonica za 120 zł, 1 gb pojemności. ogólnie dobry był. podpucha?


No nie wiem...Zależy gdzie widziałeś...Bo może skończyła się gwarancja i próbują komuś opchnąć :D No albo ma złej jakości wyświetlacz. Mój kumpel kupił na allegro jakieś mp4 bez nazwy zadnej firmy za 100zł i działa mu jak narazie i jest nawet niezłe...Ale ja wolę nie ryzykowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze są iPody, ale ich cena mówi sama za siebie :). Wg mnie lepsze są MP4, chodź te z małą pojemnością nie nadają się. Jeśli chcesz kupić coś na dwadzieścia piosenek to MP3 jest lepsze, bo teledyski są bardzo duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:21, Oskar24 napisał:


> ostatnio widziałem mp4 sony czy panasonica za 120 zł, 1 gb pojemności. ogólnie dobry był.
podpucha?

No nie wiem...Zależy gdzie widziałeś...Bo może skończyła się gwarancja i próbują komuś opchnąć
:D No albo ma złej jakości wyświetlacz. Mój kumpel kupił na allegro jakieś mp4 bez nazwy zadnej
firmy za 100zł i działa mu jak narazie i jest nawet niezłe...Ale ja wolę nie ryzykowac :/

w makro widziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 12:26, Madoc napisał:

w makro widziałem


No to nie wiem...Ja tam ufam mp3 :P W ogóle jeśli chcesz mp4 to z dużą pojemnością by się zdało a wtedy cena nie jest zbyt przyjazna :D

Arkads ---> eee...Na dwadzieścia piosenek? Chyba jak ktoś ma 128mb :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 12:30, Oskar24 napisał:

Arkads ---> eee...Na dwadzieścia piosenek? Chyba jak ktoś ma 128mb :P


Chodzi mi o to że jeśli ktoś ma do wyboru MP3 128 mb lub MP4 128mb to MP4 się po prostu nie opłaca bo teledyski dużo zajmują. Ja mam Creative Zen 2 GB i fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 12:35, Arkads napisał:

Chodzi mi o to że jeśli ktoś ma do wyboru MP3 128 mb lub MP4 128mb to MP4 się po prostu nie
opłaca bo teledyski dużo zajmują. Ja mam Creative Zen 2 GB i fajnie jest :)


Wątpie, żeby ktoś jeszcze uzywał 128mb :D No ale ja mam Samsung YP-UR2 512mb i jestem usatysfakcjonowany :D Po prostu tyle mi starczy...Mam jakieś 120 piosenek i więcej mi nie potrzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:40, Oskar24 napisał:


> Chodzi mi o to że jeśli ktoś ma do wyboru MP3 128 mb lub MP4 128mb to MP4 się po prostu
nie
> opłaca bo teledyski dużo zajmują. Ja mam Creative Zen 2 GB i fajnie jest :)
>

Wątpie, żeby ktoś jeszcze uzywał 128mb :D No ale ja mam Samsung YP-UR2 512mb i jestem usatysfakcjonowany
:D Po prostu tyle mi starczy...Mam jakieś 120 piosenek i więcej mi nie potrzeba :P



No tak, ale to takie było porównanie zasadnicze :). A u mnie w mieście MP3 256mb za 39 zł. Ne polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:35, Arkads napisał:

Chodzi mi o to że jeśli ktoś ma do wyboru MP3 128 mb lub MP4 128mb to MP4 się po prostu nie
opłaca bo teledyski dużo zajmują.


W ogóle jeszcze ktoś używa 128 mb ;)? Dziś 512 to taka dosyć rozsądna pojemność.
Co do wyboru - tylko firmówki. Sony, iAudio, Creative etc., żadnych tajwańskich podróbek typu MPower czy dumne "odtwarzacz z baterią od Samsunga!".
Oczywiście nie chcę robić kryptoreklamy nikomu, ale pewna część odtwarzaczy na Allegro to właśnie takie MPower czy inne podróbki, które mają całkiem zmyślne fotomontaże, jeżeli chodzi o zaprezentowanie owych(np. jakaś ładna pani na wyświetlaczu w super rozdziałce, co mija się z prawdą).
Więc nie ma co się nabrać - dobry odtwarzacz MP4 to wydatek koło 400zł, a MP3 to 150~250zł w zależności od firmy/pojemności etc.
Oczywiście nie wliczamy towarów, które "spadły z TIR''a" ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 12:44, Arkads napisał:


No tak, ale to takie było porównanie zasadnicze :). A u mnie w mieście MP3 256mb za 39 zł.
Ne polecam! :)


Eee...Teraz standart to 512mb...1gb też jest już częsty w mp3,ale 2gb to jeszcze rzadkość. Już są Creative 1gb za 99zł. Ale takie szpetne :D Ja sobie Samsunga tego tez wybrałem bo mi się jego obudowa podobała xD Narazie nie myślę o jego zmianie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 12:47, Oskar24 napisał:


>
> No tak, ale to takie było porównanie zasadnicze :). A u mnie w mieście MP3 256mb za 39
zł.
> Ne polecam! :)

Eee...Teraz standart to 512mb...1gb też jest już częsty w mp3,ale 2gb to jeszcze rzadkość.
Już są Creative 1gb za 99zł. Ale takie szpetne :D Ja sobie Samsunga tego tez wybrałem bo mi
się jego obudowa podobała xD Narazie nie myślę o jego zmianie :P



Taaaa... Ja pamiętam swoją pierwszą eMPetrójkę, 64mb, kupiona 4 lata temu chyba. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie znaczy według mnie jest lepsze MP4 bo może odtwarzać filmy,filmiki i różne teledyski ,ale nie tylko jeszcze dla tego ,ale jeszcze dla tego że może posiadać większą ilość pamięci oraz kartę mini SD .
Pozdr. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że bardziej opłaca się kupić mp4 ze względu na możliwość oglądanie filmów, ale wtedy musimy się liczyć z tym że wdamy co najmniej 300 zł, przy czym bateria i tak będzie miał dużo do życzenia( na takiej MP4 zazwyczaj zobaczmy z dwa/trzy pełne filmy, ale jeśli kogoś zadowala co chwila ładowanie ...).Lepiej kupić mp3 do 100 zł i cieszyć się dobrą jakością muzyki, i nie patrzyć na zbędne bajery xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować