Zaloguj się, aby obserwować  
Czlek

PS2 z kartą pamięci?

14 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2005 o 12:02, Czlek napisał:

Mam pytanie czy z konsolą PS2 jest wmontowana karta pamięci?


nie, kartę pamięci trzeba dokupić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 12:02, Czlek napisał:

Mam pytanie czy z konsolą PS2 jest wmontowana karta pamięci?

Je
Tak jak już D2T napisał kartę pamięci trzeba dokupić, jeżeli masz zamiar robić sobie save''y z gry. Naszczęście nie są one już teraz tak drogie jak kiedyś. Orginalna karta Sony (8mb, czarna) kosztuje około 90 zł. Za karty w kolorze innym niż czarny trzeba niestety juz zapłacić około 130 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2005 o 12:02, Czlek napisał:

Mam pytanie czy z konsolą PS2 jest wmontowana karta pamięci?

lol to niestety drogo ale i tak trzeba kupic:_(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz musieć, nie musisz. Ja np. gdy miałem jeszcze PS1 to nie posiadałem takiego wynalazku jak karta pamięci;) Szczególnie fajnie wyglądała gra w tekken''a2- gdy chciałem pograć jakąś postacią dodatkową musiałem ją każdorazowo odblokowywać. A pamiętam, że pewnego pięknego dnia, grałem w nowo zakupionego Crash Bandicoot3 i mało mnie szlag nie trafił gdy po 8h gry elektrownia miała awarię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 11:38, Obelix2006 napisał:

a czy można zamiast karty pamięci użyć pendrivera

Podobno można ale musi być zakupiony specjalny przeznaczony do PS2, bo jeśli myslisz o zwykłym flash''u do kompa to zły pomysł bo żeby konsola go "widziała" na pendriverze musi być jakiś program który PS2 rozpozna. Ale zakup pendrivera sie opłaca bo zamiast np.8MB na zapisy gier masz ok.128MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanko aby skorzystać z funkcji internetowych trzeba kupić internet tak jak w PC (np. z tp) czy jest to inaczej rozwiązane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 19:45, Obelix2006 napisał:

dzięki za odpowiedz ale mam jeszcze jedno pytanko aby skorzystać z funkcji internetowych trzeba
kupić internet tak jak w PC (np. z tp) czy jest to inaczej rozwiązane


Musisz miec oczywiscie internet od jakiegos dostawcy. Dodatkowo zeby korzystac z CentralStation (duzo gier z niego korzysta ale na przyklad gry EA juz nie) potrzebujesz wyslac karte rejestracyjna do Sony a oni Ci odesla plytke instalacyjna (dotyczy konsol slim) lub tez kupic Network Adapter''a (dotyczy konsol duzych - starszych). Dodatkowo poniewaz w Polsce usluga Central Station nie jest oficjalnie dostepna to czasem moga robic problemy z wyslaniem plytki konfiguracyjnej do slima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2005 o 21:58, wikweb napisał:

No trzeba kupić internet adapter(coś jak modem do kompa) i oczywiście płacić za internet co
miesiąc


Z tego co się orientuje to network adapter jest w slim-y więc nie trzeba juz go dokupywać

a do grania potrzebujesz PIN i Network Access Disc i nie jest ono płatne

spójrz jeszcze tutaj http://www.playstation.pl/wiadomosci.php?id=3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 13:23, Maker3 napisał:

> No trzeba kupić internet adapter(coś jak modem do kompa) i oczywiście płacić za internet
co
> miesiąc

Z tego co się orientuje to network adapter jest w slim-y więc nie trzeba juz go dokupywać

a do grania potrzebujesz PIN i Network Access Disc i nie jest ono płatne

spójrz jeszcze tutaj http://www.playstation.pl/wiadomosci.php?id=3

Jak tak to sorry nie wiedziałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować