Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty 4 już oficjalnie

54 postów w tym temacie

Heh. Teraz czytam dokładnie posty innych użytkowników i faktycznie CoD ma być w realiach I wojny światowej. Więc się machnąłeś cwaniaczku :-) Cytuję Twojego posta:
"Ehh do bani, CoD ma być w realiach II wojny światowej. :/" :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, liczyłem na czwartą odsłonę również Polakami w czasie II wojny św. Tym razem także na PC :P Niestety zrobią z tego kolejną strzelankę o współczesnych oddziałach USA. Tylko dlaczego to ma się nazywać Call of Duty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 10:04, kolektor napisał:

Call of Duty zawsze kojarzy mi się z II wojną światową (ach ten szturm na Stalingrad z jedynki
...). Nie wiem czy przeniesienie w obecne czasy wyjdzie jej na dobre.

Stalingrad nie do pobicia, zdobywanie plaży w CoD 2 też wysoko oceniam.

Osobiście wolałbym, żeby twórcy, zamiast ładować się w jakieś tam modern, zostali przy tematyce wojen światowych I i II. Drugą już obcykali i było świetnie, teraz chciałbym zagrać w coś w klimacie WW I. Była już taka gra? Nie pamiętam, a na pewno nie tej klasy co CoD. Walka w okopach, gazy trujące, pierwsze czołgi, samoloty, pierwsza broń maszynowa, prymitywne (dość) karabiny... To byłoby coś. No i mnóstwo wielkich bitew, które znów można przenieść na ekran kompa.

A takie modern to niby co ma przynieść? Walkę Busha z "terroryzmem" i bronią nuklearną w Iraku? Będziemy zdobywać rafinerie naftowe i szybko dowozić ropę na tankowce płynące do Ameryki? Walczyć w imię Putina z czeczeńskimi "terrorystami"? Będziemy konwojować jakieś transporty i czekać, aż wjedziemy na minę? Zdobywać szturmem gliniane chaty w Afganistanie i bombardować cywili?

Eeee... Zobaczymy co z tego wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 11:05, Czedwik napisał:

Niestety zrobią z tego kolejną strzelankę o współczesnych oddziałach USA.


My nie lubić Amerykanów. Ametykanie be...

Dnia 26.04.2007 o 11:05, Czedwik napisał:

Tylko dlaczego to ma się nazywać Call of Duty?


A czy nazwa Call of Duty jest zarezerwowana tylko dla strzelanek osadzonych w czasie II wojny światowej? Nie sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co gra jeszcze nie wyszła, więc spisywanie ja na straty przez to, że będzie się działa w naszych czasach jest dziwne.
Jestem bardzo ciekaw tej części - gry o WW II już mi bokiem wychodzą, natomiast te o działaniach współczesnych żołnierzy są raczej kiepskie(najbardziej niestety kojarzą się z różnymi Terroris Takedow''nami) albo swoje lata już mają(Delta Force BHD młode już nie jest, a DF 2 to w ogóle zabytek ;p)...przy okazji ciekaw jestem, czy CoD 4 będzie jak i poprzednie części głównie grą akcji, czy bardziej symulacją(jak Flashpoint czy ArmA).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. :D Jestem dzisiaj jakiś nieprzytomny :-) Czyli CoD nie ma być w ogóle w realiach WW? :| O lol .... Bez komentarza.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sferis, twoja inteligencja mnie poraza. "Ehh do bani, CoD ma być w realiach II wojny światowej. :/"
W tym zdaniu chodzi o to, ze do bani jest ze zmieniaja konwencje gry i autor uwaza, ze seria CoD powinna dalej rozgrywac sie w czasach WWII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 11:12, Markus89 napisał:

My nie lubić Amerykanów. Ametykanie be...

Wręcz przeciwnie. Miałem na myśli coś zupełnie innego. Po prostu gier tego typu wychodzi bardzo wiele i szkoda, że CoD dołącza do tego schematu. Fakt, że gier o II wojnie również jest masa, ale CoD oferował nieco inne spojrzenie i był mniej poprawny politycznie niż większość gier tego typu.

Dnia 26.04.2007 o 11:12, Markus89 napisał:

A czy nazwa Call of Duty jest zarezerwowana tylko dla strzelanek osadzonych w czasie II wojny
światowej? Nie sądzę.

To zależy, ale w tym przypadku nie ma to innego celu niż chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 11:17, leszeq napisał:

Sferis, twoja inteligencja mnie poraza. "Ehh do bani, CoD ma być w realiach II wojny światowej.
:/"
W tym zdaniu chodzi o to, ze do bani jest ze zmieniaja konwencje gry i autor uwaza, ze seria
CoD powinna dalej rozgrywac sie w czasach WWII.


Ehhhh wiem ;/ Nie wiem co się ze mną dzisiaj dzieje. CHyba się nie wyspałem, albo egzaminy mnie zmęczyły :D Już teraz kapuję wszystko :-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee cwaniaczku ? I woja światowa ? Widziałeś kiedyś CoD''a z realiami w I wojnie światowej ? Poza tym cwaniaczku nowy CoD nie będzie nawiązywał do II wojny światowej, bez komentarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 11:18, Czedwik napisał:

Wręcz przeciwnie. Miałem na myśli coś zupełnie innego. Po prostu gier tego typu wychodzi bardzo
wiele i szkoda, że CoD dołącza do tego schematu. Fakt, że gier o II wojnie również jest masa,
ale CoD oferował nieco inne spojrzenie i był mniej poprawny politycznie niż większość gier
tego typu.


No, a skąd wiesz, że w tym przypadku nie zaoferują nam innego spojrzenia na to co się wydarzyło?

Dnia 26.04.2007 o 11:18, Czedwik napisał:

> A czy nazwa Call of Duty jest zarezerwowana tylko dla strzelanek osadzonych w czasie II
wojny
> światowej?
To zależy, ale w tym przypadku nie ma to innego celu niż chwyt marketingowy.


Chwyt marketingowy?? To co trzeba powiedzieć o serii Battlefield? Najpierw 1942, później 2142 - dosyć spore zróżnicowanie nieprawdaż? To, że zmienia się miejsce akcji, czy okres w jakim toczy się gra nie oznacza, że jest to już zupełnie inna produkcja niemogąca występować pod danym tytułem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że wyjdzie na PCty bo jak nie no to wtopa ale ap ropo teatru działań to myślę że jeśli zostanie on pokazany tak genialnie jak w dwójce (w 3 nie grałem) to z łatwością przystanę na nowe czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować