Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

O kolejna nieuargumentowana niczym odpowiedz:) Ciesza mnie twoje zdolnosci dedukcji:) A mi chodzi tylko o to po co taki niesmak pozostawiasz swoimi wywodami jaki ty jestes wspanialy a my niedowiarki nie chcemy uwierzyć:) Oczywiscie nie kwestionuje może jestes ale to nie nasz problem tylko twojej gilidi (tzn wielka chluba twojej gilidi) tyle w tym temacie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:45, Ashakel napisał:

to trochę dziwne z twojej strony,bo ja należę do gildii z GH i pelerynką,jesteśmy jedną z lepszych
gildii w Istanie(pewnie znowu nie wierzysz...no ale cóż,twój problem...),wygrywamy prawie każdą
bitwę gildii...a to że do waszej gildii chciałem dołączyć tylko z tego powodu że wolałem być
w gildii z ludźmi z forum...bo moja gildia nie jest polska...


Ciekawi mnie w jaki sposób sprawdziliście, że jesteście najlepszą gildią w Istanie?
Po drugie, skoro wygrywacie wszystkie walki gildii, to po co chcesz dochodzić do takiej marnej (wg ciebie) gildii jak nasza?
Po trzecie, co robi człowiek, który gra od trzech dni w tak dobrej gildii (jeśli wygrywa wszystkie gvg to musi być dobra)
I po czwarte wreszcie, z jakiej paki jesteś w tej gildii skoro niedawno ogłaszałeś nabór do swojej (w ogóle powstającej dopiero) gildii w temacie ogólnym?
Zanim zaczniesz obrażać kogokolwiek, przeczytaj 2 razy twój post, bo to przez niego przebija arogancja i niewiedza, żeby nie powiedzieć "głupota"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:13, Ashakel napisał:

Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem... :(


1) Nie jestem założycielem tematu , powiedzmy że odgrywam w nim bardzo ważną rolę , czyli wypowiadam się w nim jak szereg innych użytkowników , więc wychodzi na to że wszyscy są ważni.
2) Zacznijmy od tego że to czy się do nas przyłączysz czy nie , ani nic nam nie da ani nic nam raczej (miejmy nadzieję) nie ujmie.
3) Taka jest prawda , że narazie się tylko przechwalasz , może jakieś osiągi pokażesz ? Twoja gildia wygrywa , super fajnie i cool , tylko wątpię żebyś Ty brał udział w tych walkach.
4) Jedna z lepszych gildii w Istanie ? A co za różnica czy znalazłeś gildie w Kaineng czy w Istanie , wszystkie są jak by takie same , jedynye czym się różnią to członkami , rangą oraz GH.
5) Nasz problem że Cię nie przyjmiemy ? Nie kolego , to Twój problem. Chcesz być z nami musisz coś umieć a nie dużo gadać , to umie każdy.

Pozdrawiam oOreV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:17, Ponury Żniwiarz napisał:

O kolejna nieuargumentowana niczym odpowiedz:) Ciesza mnie twoje zdolnosci dedukcji:) A mi
chodzi tylko o to po co taki niesmak pozostawiasz swoimi wywodami jaki ty jestes wspanialy
a my niedowiarki nie chcemy uwierzyć:) Oczywiscie nie kwestionuje może jestes ale to nie nasz
problem tylko twojej gilidi (tzn wielka chluba twojej gilidi) tyle w tym temacie;p



Aha,suuuper...ciebie nie pytałem o zdanie,ale to w sumie wolny kraj(chociarz kaczory...kto ich tam wie...?)...
A to naprawdę nie mój problem że cały czas ty uważasz że twoja gildia jest taaaka dobra że ja nie mogę w niej być,co mi zresztą nie przeszkadza...a moja gildia nie ma żadnego problemu jakby co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to wiecie co?Z wami nie ma najmniejszego sensu gadać,dam wam spokój...ale nie lubię być w sporach z ludźmi,więc proponuję zgodę...ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ponuraśnego olewasz buuu ide sie pociąc powiesić i zrobić cos tam jescze;) Wiesz no ja tam dosc dlugo jestem i naprwde żadnych niedowiarkow nie uswiadczylem:)(oprocz tych co nie wierza w dlugosc mojego miecza:()
I bardzo dobrze ze nie ma problemu;) Nie jest taaaka dobra bo Ponurak tam nie lubiec paru osob swego czasu (ale to ejscze za czasow Wojowników Gramu) i ja tam nie być dla sława i bogatwo tylko dla koledzy (graczo , drago pitah etc..) i miec sentyment bo to pierwsza i ostatnia gildia w jakiej jestem a gram od 10 miechow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:37, Ashakel napisał:


Ej,a mogę prosić o nazwę twojej postaci jak już się pogodziliśmy...?


Np :) Sticepeace Warrior :P A czy sie pokłocilismy zeby sie godzic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sie wtrącać niechce ale... podajcie sobie numery gg czy coś i tam gadajcie ... Liderem jestem ja więc ormiel zamlicz ;P

@Ashakel ... ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:52, silo1992 napisał:

Ja sie wtrącać niechce ale... podajcie sobie numery gg czy coś i tam gadajcie ... Liderem jestem
ja więc ormiel zamlicz ;P


A ja oficerem i znam dobrze regulamin i wiem kogo należy przyjmować, a kogo nie, więc nie ucz mnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:52, silo1992 napisał:

Ja sie wtrącać niechce ale... podajcie sobie numery gg czy coś i tam gadajcie ... Liderem jestem
ja więc ormiel zamlicz ;P

@Ashakel ... ile masz lat ?


13 i pol,a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się odmowy, no ale cóż chciałem spróbować ;] W takim razie mógłby mi ktoś przedstawić warunki, które muszę spełniać, aby dojść do gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 21:33, Ponury Żniwiarz napisał:

> Spodziewałem się odmowy, no ale cóż chciałem spróbować ;] W takim razie mógłby mi ktoś
przedstawić
> warunki, które muszę spełniać, aby dojść do gildii.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2215&pid=3065 To chyba to:)


to jest regulamin gildii ;P jakiś tam błąd był z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No coz to wychodzi na to ze bede musial sie troche podszkolic bo jak narazie gram od 3 dni wprawdzie mam juz 11 lvl co dla niektorych jest super wynikiem ale ze tak powiem the best jeszcze nie jestem:] Co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Przepraszam jesli zaklocam rozmowe ale szukalem tematu na mojego posta i nie moglem znalezc
A ze tutaj znajduje sie forumowa Gildia wiec moze otrzymam odpowiedz

Mysle o kupnie Guild Wars

Mam pytanie
Tryb Player versus Enviroment

Czy jest mozliwy z innym graczem ??
np spotkac sie z kumplem i wypelniac z nim wspolpracujac kolejne misje??
Wiem ze pytanie byc moze jest banalne ale coz
Dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować