Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Krzysztof Potezny ---> Main charr. Warrior/Necro. lvl 20 (nie Potężny tylko potezny !!!)
Valed The Ele ---> Ele/Mesmer. 15 lvl.
Inne PvP ~~ ---> różne nazwy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pójdzie to bez żadnego Monka PvE nie zagramy na Team Arena, a już tym bardziej GvG. Mój brat dobrze sobie radzi Monkiem, ale ma nim dopiero 17 lvl, więc niech ktoś inny zacznie również grę z Monkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:33, pitah napisał:

No to zamaszyście ;D Właśnie zacząłem :) Mój nick to : Pitha Elema. Twój nick?

Wszyscy z naszej gildii napiszcie tu swoje nicki!!!


Mój to Filippa Eilhaart (przez dwa "a") Chciałem do ciebie coś dzisiaj zagadać ale rozmawiać nie chciałes :P Nie iwem czy jutro też będę grał ale pewnie tak. Wydaje mi się że przejdziesz pre-ascalon w mniej niż 5 godzin (chyba że chcesz pozwiedzać), jak już będziesz w old ascalon to wal do mnie, pomogę ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 22:50, Latniak napisał:

Mój to Filippa Eilhaart (przez dwa "a") Chciałem do ciebie coś dzisiaj zagadać ale rozmawiać
nie chciałes :P Nie iwem czy jutro też będę grał ale pewnie tak. Wydaje mi się że przejdziesz
pre-ascalon w mniej niż 5 godzin (chyba że chcesz pozwiedzać), jak już będziesz w old ascalon
to wal do mnie, pomogę ci :)


To byłeś ty? Trzeba było napisac ;D
Ej a który masz lvl? Przeszedłeś już olda\ ascalon? Jak nie to gramy razem ;) A jak tak to czekaj na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 22:51, pitah napisał:

To byłeś ty? Trzeba było napisac ;D
Ej a który masz lvl? Przeszedłeś już olda\ ascalon? Jak nie to gramy razem ;) A jak tak to
czekaj na mnie :P


Cały czas siedze w oldzie (czyli już po presearingu) i jeszcze troche questow mi tu zostało do zrobienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam prośbę. Niech ktoś (oficer lub Dev) walnie spis wszystkich członków gildii razem z xywami w grzei klasami. Tak dla orientacji- możnaby potem poprosić moda o przypięcie go i będzie wiadomo od razu kto co i gdzie. Ja tam najwcześniej dołącze we wtorek, ale prawdopodobnie jeszcze później, bo muszę zorganizować zamach na siedzibę poczty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 14:09, graczomaniak napisał:

Gdzie sa moze jacys kupcy? Ma caly pelny ekwipunek i potrzebuje pare rzeczy sprzedac ale nie
wiem gdzie??:(


Nie pomyliłeś przypadkiem tematów? Aha, i instrukcja nie gryzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potrzebujesz asysty w prologu, to może kiedyś ci pomogę - mam W/R na 7 lvl-u i w razie czego możemy razem wybrać się np. za Great Northern Wall, by zapolować na Charrów (bo w Prologu są z nich niesamowicie dobre dropy - czasem NAWET RUNY).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 18:37, pitah napisał:

> Gdzie sa moze jacys kupcy? Ma caly pelny ekwipunek i potrzebuje pare rzeczy sprzedac ale
nie
> wiem gdzie??:(

Nie pomyliłeś przypadkiem tematów? Aha, i instrukcja nie gryzie.


Chyba jutro se nie pogram... powód taki jak u ciebie, wiesz o co chodzi :P A co do tego qeusta, to ja już wiem jak go zrobić, samemu go zorbic nie mogłem, razme go zrobimy innym razem... (pojutrze raczej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 23:19, Latniak napisał:

Chyba jutro se nie pogram... powód taki jak u ciebie, wiesz o co chodzi :P A co do tego qeusta,
to ja już wiem jak go zrobić, samemu go zorbic nie mogłem, razme go zrobimy innym razem...
(pojutrze raczej)


Też dostałeś bana? Kurna jak wczoraj na tym polu walki gadaliśmy co ja już nie żyłem to mój ojciec przyszedł i dał mi szlaban o.O Na cały poniedziałek. Z tym questem to oki, nie ma problemu, mam nadzieję, że tym razem cie nie zabije (fajne jajca były ;D). Ale ja na szczęście moge dziś pograc, bo mi troche odwołał (ufff). Porobie kilka questów, ale nie za dużo.

A tak w ogóle to co tak mało osób gra z naszej gildii? Wczoraj przez cały dzień byliśmy dosstępni ja i Latniak, przez chwile pograliśmy z Devem i to tyle, jeszcze na chwile Valed przyszedł. Grajcie troche kurde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2005 o 13:08, pitah napisał:

A tak w ogóle to co tak mało osób gra z naszej gildii? Wczoraj przez cały dzień byliśmy dosstępni
ja i Latniak, przez chwile pograliśmy z Devem i to tyle, jeszcze na chwile Valed przyszedł.
Grajcie troche kurde!


Eee, sa święta, ludzie mają inne rzeczy do roboty niż tylko gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 26.12.2005 o 13:08, pitah napisał:

A tak w ogóle to co tak mało osób gra z naszej gildii? Wczoraj przez cały dzień byliśmy dosstępni
ja i Latniak, przez chwile pograliśmy z Devem i to tyle, jeszcze na chwile Valed przyszedł.
Grajcie troche kurde!


Większość z nas już dawno ukończyła grę lub jest w jej końcowej fazie, więc powtrzymaj nerwy na wodzy. Święta są. Przecież to normalne, że nie będzie grali wszyscy, a że wy macie dopiero grę to gracie cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Mam szeczęście. Przyszli goście i udało się kompa włączyć. Może coś pogram ale nie iwem jeszcze. Jak coś to tego questa robimy, nie. Mam nadzieje że grasz dzisaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra panowie, właśnie przyszedł listonosz i przyniósł mi paczkę. W związku z tym niedługo w Ascalonie pojawi się monk (tudzież nekromanta) o imieniu Mastah Budo prawdopodobnie.
PS- w prezencie dostałem jeszcze książkę w świecie Greyhawk- dzięki cdp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ok, stworzyłem sobie postać i pograłem trochę. Jestem mnichem, a mój nik to Mastah Budo. W najbliższym czasie dołącze do gildii. Pierwsze wrażenie z gry- mnisi fajnie tańczą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować