Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Temat był tylko na początku do przyjmowania ludzi. Teraz gildia szuka ludzi doświadczonych, grających PvE i wyrażających chęci grz PvP. Najlepiej mie obie gry (GWP i GWF, a w przyszłości GWN). Gildiowiczu musi znać zasady gry, wiedzieć "co sie z czym je" i mieć opanowaną do perfeksji choć jedną klase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:27, graczomaniak napisał:

Temat był tylko na początku do przyjmowania ludzi. Teraz gildia szuka ludzi doświadczonych,
grających PvE i wyrażających chęci grz PvP. Najlepiej mie obie gry (GWP i GWF, a w przyszłości
GWN). Gildiowiczu musi znać zasady gry, wiedzieć "co sie z czym je" i mieć opanowaną do perfeksji
choć jedną klase.


No to ja odpadam, niestety ale pvp to nie moja brożka, ja co najwyżej to mógłbym być chodzącym bankiem, co jak co ale przy kasie jestem zawsze. No to dalej pozostaje wolnym strzelcem, możę się kiedyś spotkamy.
Pszepraszam za moją próżność ale nie mogłem sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:33, Gutek87 napisał:

No to ja odpadam, niestety ale pvp to nie moja brożka, ja co najwyżej to mógłbym być chodzącym
bankiem, co jak co ale przy kasie jestem zawsze. No to dalej pozostaje wolnym strzelcem, możę
się kiedyś spotkamy.
Pszepraszam za moją próżność ale nie mogłem sie powstrzymac.


Graczomaniaka nie słuchaj, nawet nie ma ofica :)

Za to ja go posiadam i chętnie Cię przyjmę jak już kartę zakupisz.

Czekamy! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:42, Gutek87 napisał:

No to bomba, w życiu tak grudnia nie wyczekiwałem.
Możesz mi dać namiary w grze albo gg to się odezwe.


Nick w grze : Pitha Elema

Kupujesz Nightfalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:45, pitah napisał:

> No to bomba, w życiu tak grudnia nie wyczekiwałem.
> Możesz mi dać namiary w grze albo gg to się odezwe.

Nick w grze : Pitha Elema

Kupujesz Nightfalla?


Właśnie się zastanawiam, ale od jakiegoś czasu wprowadziłem odpowiedni system oszczędnościowy i jest to wielce prawdopodobne. Factions nie kupiłem ale chenhchami uzbrojonymi według mojego hustu to bym mógł pokierować, jeszcze użyje wirtualnej kasy i wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:49, graczomaniak napisał:

Omg pitah a ty czytać umiesz? Pisałem do bartq-a, a nie do Gutka ;/.


A i jeszcze jedno.
Co z tego, że nie jestem oficerem? Za to wiem jak wygląda życie gildii, a ty skoro nie grasz w tygodniu to mniej wiesz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2006 o 16:45, pitah napisał:

Kupujesz Nightfalla?


Hehe, normalnie jak zobaczyłem to pytanie na górze ekranu (akurat tak się ułożyło ze tylko je widziałem) to od razu pomyślałem że to do mnie pytanie ;)

A odpowiedź. Tak, kupuje Nightfalla. Jutro go zamawiam. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:57, graczomaniak napisał:

> Omg pitah a ty czytać umiesz? Pisałem do bartq-a, a nie do Gutka ;/.

A i jeszcze jedno.
Co z tego, że nie jestem oficerem? Za to wiem jak wygląda życie gildii, a ty skoro nie grasz
w tygodniu to mniej wiesz :D.


Przepraszam cie najmocniej ;)

A co do tego że nie jesteś oficerem - masz raczej niewielką "siłę głosu" na temat przyjęcia kogoś, lub nie.

Latniak : czemu dopiero jutro? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:11, pitah napisał:

A co do tego że nie jesteś oficerem - masz raczej niewielką "siłę głosu" na temat przyjęcia
kogoś, lub nie.


A wiesz, że przed miesiącem dokładnie to samo co powiedziałem było gadane tu, na naszym forum i na guild chacie? Ja tylko POWTÓRZYŁEM wasze słowa, które powiedzieliście na temat przytjmowania nowych.

A co do oficera. Zauważyłem, ze nim nie jestem i jakoś nie widze przyszłości żeby nim być (bo i po co?), a skoro ty już go masz to chyba możesz potwierdzić to co powiedziałem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 14:11, pitah napisał:

Latniak : czemu dopiero jutro? :p


Bo zastanawiam się gdzie mają mi wysyłać (do domu czy na studia) i czy płacić przelewem, czy przy odbiorze, czy zamówić razem z GW:F (free przesyłka przemawia za tym) czy nie. Jeśli miałbym płacić przelewem, to to moge zrobić tylko w domu, bo nie wziąłem karty z kodami i nie pamiętam identyfikatora (do Intelligo) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 16:36, pitah napisał:

Graczomaniaka nie słuchaj, nawet nie ma ofica :)

Za to ja go posiadam i chętnie Cię przyjmę jak już kartę zakupisz.

Czekamy! :]


Co z tego, że nie jest oficerem? Napisał prawdę jeśli chodzi o przyjmowanie nowych osób do gildii.
Chcesz przyjąć kogoś kto sam stwierdził, że nie będzie się nadawał... to jest bez sensu :)
Chyba już nam wystarczy osób, które nie mają czasu na gre w gildii... widać to teraz kiedy od kilku tygodni nic związanego z PVE nie można zorganizować w gildii... o PVP nawet nie będę wspominał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyna osoba na tym forum, która przyznała mi racje :). Dzieki wielkie Chronos.
A co do wypraw. Ja akurat zawsze w GW siedze, tylko teraz nie będe wiele mógł (wspominałem już o tym na naszym forum). Ale w przyszłym tygodniu powinienem wrócić do satrej formy :). A inne osoby? Pewnie są w gildii, tylko po to żeby być w jakiejś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 16:09, Latniak napisał:

Ja w GW bedę siedział od 26 pażdziernika. Ciężko będzie mnie wtedy z gry wykurzyć... ;D


He he, a masz już kompa i internet? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2006 o 17:11, Jozeph napisał:

> Ja w GW bedę siedział od 26 pażdziernika. Ciężko będzie mnie wtedy z gry wykurzyć... ;D


He he, a masz już kompa i internet? :D


Internet tak (1MB)... z kompem jest gorzej. Ale zakładając że w czwartek 26 dostane w swe łapki nightfall, to cały weekend w domu będę grał. Istnieje jeszcze taka możliwość że do tego weekendu będę już miał lapka. Czyli gra będzie nieźle śmigać (nareszcie !! :p)

W domu zastała mnie miła odmiana. Byłem przekonany że wracam do swojego nędznego łącza 200/128, a tu okazało się że internet śmiga jak głupi z prędkością 3 megabitów (~360 kilo na seunde) :O Od razu -image odpaliłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań co do gildii

1) Jakie GH macie ? ;)
2) Jaki rank ?
3) Czy jest u Was jakiś stały squad gvg, czy często gracie pvp?
4) Czy pomagacie nowym w graniu na HA?
5) Czy jest miejsce dla skromnego warka, 20 lvl, black dyed 15k grotto set i przecietnego monka - healera 20lvl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować