Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 14.12.2005 o 19:49, kucyk12 napisał:

DEViANCE - Ty sprzedajesz Guild Wars w uzywkach.. ona w dobrym stanie jest ?? :P


Dobrze widzisz, sprzedaję, ponieważ już od dłuższego czasu nie grałem GvG, a te lepsze polskie gildie przestały już rekrutować, więc sam wiesz. Jestem w amerykańskiej gdzie GvG się nawet nie gra, za to się robi masę innych rzeczy, np. ten taniec mesmerów co widziałeś :D
Ale skoro ma się na nowo stworzyć gildia to na razie raczej pozostanę przy grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:40, Latniak napisał:

Ja bym zrobił Ele/Necro, necro bym grał raczej Death Magic (raczej, bo to jest sprawa do przedyskutowania).


No to spoko, ty grasz death magic, a ja blood magic/łuk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że możemy dalej się zastanawiać nad nazwą. Armia Gramu mi się podobała ale jak macie jeszcze jakieś propozycje to śmiało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 20:56, Jozeph napisał:

Myślę, że możemy dalej się zastanawiać nad nazwą. Armia Gramu mi się podobała ale jak macie
jeszcze jakieś propozycje to śmiało :D


Armia Gramu czy Wojownicy Gramu? Bo wojowników wymyśliłem ja, a o armii nikt nic nie pisał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:03, pitah napisał:

Armia Gramu czy Wojownicy Gramu? Bo wojowników wymyśliłem ja, a o armii nikt nic nie pisał


To może ja przekręciłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można kropek. A jeśli każdy ma to rozumiec to było by Gram Warriors albo Warriors of Gram. I tak nikt nie kapuje o co chodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:09, pitah napisał:

Nie można kropek. A jeśli każdy ma to rozumiec to było by Gram Warriors albo Warriors of Gram.
I tak nikt nie kapuje o co chodzi ;P


Wariors of Gram podoba mi się. Nikt nie zrozumie o co chodzi a Gram może nawet skojarzyć się z jakimś bogiem :P. Że niby jesteśmy wojownikami tego boga. Mi pasuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:26, Latniak napisał:

Wariors of Gram podoba mi się. Nikt nie zrozumie o co chodzi a Gram może nawet skojarzyć się
z jakimś bogiem :P. Że niby jesteśmy wojownikami tego boga. Mi pasuje :P


Nazwa może być po polsku (tylko bez polskich liter) Nie wszyscy muszą rozumieć co to znaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ARGH to zdecydujcie sie czy po angielsku czy po polsku, myślę, że powinien podjąc decyzje Valed, ew. oficerowie lub ten, kto wymyślił nazwe (czyt. ja ;D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 21:32, Jozeph napisał:

> Wariors of Gram podoba mi się. Nikt nie zrozumie o co chodzi a Gram może nawet skojarzyć
się
> z jakimś bogiem :P. Że niby jesteśmy wojownikami tego boga. Mi pasuje :P

Nazwa może być po polsku (tylko bez polskich liter) Nie wszyscy muszą rozumieć co to znaczy
:D


Nie, nie, źle mnie zrozumiałeś. Chodzi mi o to że nikt nie będzie miał pojęcia o co chodzi z tym Gramem (my będziemy wiedzieli). Angielskie nazwy mi się zawsze bardziej podobają i dlatego obstaję przy angielskiej wersji nazwy.

pitah --> Nazwy raczej takiej nikt nie będzie miał :P A tagi to chyba mogą się powtarzać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał jednak po polsku. Trzeba jakoś zaznaczyć naszą Polskość :) Jak będziemy na przykład na szczycie Guild Laddera to wszyscy wszyscy Polacy będą wiedzieć od razu, że to polska gildia :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować