Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Też zostałem wyrzucony. Zgodnie z punktem regulaminu o tym, że chociaż raz na 2 miesiące trzeba wziąć udział w wyprawie pve lub grze pvp ( co o ile pamiętam miało być karane punktem karnym ). Nie żebym robił z tego jakieś nie wiadomo co, mój błąd, sam nie chodziłem ( albo chodziłem dorywczo, bez wpisywania się na listy na forum gildii ). Nie będę się żalił, ale jednak kiedy poprosiłem o podanie przyczyny wyrzucenia moje konto zostało z miejsca skasowane, tyle tylko że zdążyłem wychwycić ostrzeżenie Leadera, a moja prośba została przemilczana, właściwie o to tylko mam pretensję. Bądź co bądź trochę razem graliśmy i chyba 1 zdanie by wypadało :| Szkoda, no cóż, gdyby była możliwość to oczywiście chętnie bym z Wami współtworzył gildię nadal :)
Pozostałym ( jak również i byłym ) członkom gildii życzę powodzenia w dalszej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:40, RedFox napisał:

Też zostałem wyrzucony. Zgodnie z punktem regulaminu o tym, że chociaż raz na 2 miesiące trzeba
wziąć udział w wyprawie pve lub grze pvp ( co o ile pamiętam miało być karane punktem karnym
). Nie żebym robił z tego jakieś nie wiadomo co, mój błąd, sam nie chodziłem ( albo chodziłem
dorywczo, bez wpisywania się na listy na forum gildii ). Nie będę się żalił, ale jednak kiedy
poprosiłem o podanie przyczyny wyrzucenia moje konto zostało z miejsca skasowane, tyle tylko
że zdążyłem wychwycić ostrzeżenie Leadera, a moja prośba została przemilczana, właściwie o
to tylko mam pretensję. Bądź co bądź trochę razem graliśmy i chyba 1 zdanie by wypadało :|
Szkoda, no cóż, gdyby była możliwość to oczywiście chętnie bym z Wami współtworzył gildię nadal
:)
Pozostałym ( jak również i byłym ) członkom gildii życzę powodzenia w dalszej grze.



ej sorry ale to jest jakas paranoja!! co ja jestem jakiś koreaniec?? mam życie, oraz niestety dużo nauki. a co komu przeszkadzął mój nick w rosterze?? przecież cała masa osób była na liście w ogołe nieaktywna od miesiecy, chyba zostało teraz w tej gildii pięć osób, co? często gram, nawet byłbym chętny na jakiś farm wspólny, ale nigdy nic z tego nie wychodzi, a to juz nie moja wina. ale żeby wszystkich wywalać?? zachowujecie się jak gildie wowowe (raid or die!) dajcie sobie na wstrzymanie. z dnia na dzień dowiedziałem się że wyleciałem (poprzez maila
Że skasowali moje konto na forum) czemu nikt mnie wcześniej nie powiadomił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@RedFox - regulamin mowi ze masz 2 miesiace na zorganizowanie i/lub przyjscie na jaks wyprawe PvE lub trening pvp których było sporo ... jak nie to " Było miło, ale musisz odejśc "

*Tymuś - zapewne przez 2 miesiące sie nieuczyłeś i miałeś czas, adres forum żeby zobaczyć jakie są wyprawy ... niebyło nic ciekawego mogłeś zaproponować swoją ... na trening ha/gvg tez mogłeś w sumie przyjść. Ci co byli nieobecni 3tyg+ odrazu wylatywali ... W gildii jest 1 Leader , 6 Officerow , 32 Memeberów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj, trzeba było przyjść raz czy dwa razy na jakąś wyprawe, a nie teraz mieć pretensje. Nasza wina, że według was gildia, to tylko gildia i nie macie w niej obowiązków? Poza tym po 20 chyba się nie uczysz i nie spotykasz z rodziną, więc godzinę mogłeś raz na miech poświęcić.

Budo ---> Zawsze byłeś spoko ziomek i mam Cię pod N, także jak będziesz kiedyś w grze to sie odezwe i pójdziemy coś zaciachać w Predition Rock :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest teraz jakas forumowa guildia do ktorej mozna sie zapisac?

ale taka co nie wymaga rejestracji na jakims forum, ani nie ma obowiazkowych wypraw itp?

na zasadzie: gdy bede akurat mial chwile czasu to wlacze gre i jak ktos z guildi bedzie robil jakas misje to sie dolaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:29, tymuś napisał:

ej rozumiem, ale po co usuwac członków??? przeszkazają na rosterze??


Tak bo nei spełniają swoich obowiązków, ani nei przestrzegają regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:53, graczomaniak napisał:

> ej rozumiem, ale po co usuwac członków??? przeszkazają na rosterze??

Tak bo nei spełniają swoich obowiązków, ani nei przestrzegają regulaminu.


ja myślę, że niedługo będzie się wymagać od BAWIĄCYCH sie na podwórku dzieci, aby stworzyły komitet grupy zabawowej, regulamin, oraz aby płaciły składki członkowskie. jak nie to sie z toba nie bawimy. ech, niektórym albo sie nudzi, albo soda do głowy uderza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 23:33, Arkadiusz napisał:

czy jest teraz jakas forumowa guildia do ktorej mozna sie zapisac?

ale taka co nie wymaga rejestracji na jakims forum, ani nie ma obowiazkowych wypraw itp?

na zasadzie: gdy bede akurat mial chwile czasu to wlacze gre i jak ktos z guildi bedzie robil
jakas misje to sie dolaczyc


dokładnie o to mi chodzi. to gildia jest dla człowieka, a nie człowiek dla gildii. gildia ma pomagać, a nie wymagać. tak, dobrze słyszeliście. cały sytem gildiowy zaimplementowany w gw ma po prostu ułatwiać komunikację i zabawę ze znajomymi, a nie tworzyć jakieś idiotyczne "organizacje", bo to przestaje być zabawą a zaczyna być czystym idiotyzmem. nie tędy droga panowie. bo to wygląda jak gildie w WoWie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 00:25, tymuś napisał:

dokładnie o to mi chodzi. to gildia jest dla człowieka, a nie człowiek dla gildii. gildia ma
pomagać, a nie wymagać. tak, dobrze słyszeliście. cały sytem gildiowy zaimplementowany w gw
ma po prostu ułatwiać komunikację i zabawę ze znajomymi, a nie tworzyć jakieś idiotyczne "organizacje",
bo to przestaje być zabawą a zaczyna być czystym idiotyzmem. nie tędy droga panowie. bo to
wygląda jak gildie w WoWie...


Jak to dobrze, że wiesz dokładnie po co został stworzony system gildii... idiotyczne "organizacje" mnie rozbawiły. Teraz konkrety:
Regulamin gildii znasz od dwóch miesięcy. Zostając do tej pory w gildii go akceptowałeś. Nie grałeś z gildią przez 2 miesiące... 8 tygodni w tym 8 weekendów i ani razu nie byłeś na wyprawie PVE ani walce PVP. Może Tobie wystarcza fakt, że jesteś na liście gildii i będziesz grał raz na jakiś czas kiedy masz ochotę. My chcemy ze sobą grać. Wspólna gra minimum RAZ na 2 miesiące to nie jest dużo...
Ale skoro wierzysz, że to nasza gildia ma jakieś "głupie" pomysły to pewnie jesteśmy wyjątkiem i żadna inna gildia nie ma zasad. Przyłącz się do takiej i życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, widzę że sie nie rozumiemy... nieważne, żadna przyjemność jak ktos przymusza do zabawy. w takim razie może to i lepiej, teraz gildia stanie się.. ekhm, bardziej... kameralna...;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie wasze podejście oznacza, że nie potrzebujecie żadnej gildii, bo i tak gracie sami. Gildia jest po to aby ułatwić wspólne granie. Wchodząc do gry raz na tydzień bez uprzedzenia masz zerowe szanse, że ktoś akurat będzie chciał z tobą zrobić misje czy qesta. Więc po co ci gildia? żeby mieć cape, gh i 3 literki obok nicka? To sobie możesz założyć gildię jednoosobową. A może po to żeby ktoś ci powiedział cześć kiedy wchodzisz do gry? Nie. Gildia jest po to aby łatwiej było razem grać, a to wymaga organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:26, tymuś napisał:

hmm, widzę że sie nie rozumiemy... nieważne, żadna przyjemność jak ktos przymusza do zabawy.


Nie do końca... Ty rzeczywiście nie rozumiesz o co chodzi pisząc takie teksty. Ja doskonale rozumiem co piszesz i rozumiem, że jest to bez sensu. Raz na 8 tygodni zagrać wspólnie z kolegami z gildii... rzeczywiście "przymuszamy" do zabawy i wymagamy "strasznego" poświęcenia....
Nie widzę potrzeby aby dalej na ten temat dyskutować tak więc z mojej strony koniec dyskusji na ten temat.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 13:26, tymuś napisał:

hmm, widzę że sie nie rozumiemy... nieważne, żadna przyjemność jak ktos przymusza do zabawy.
w takim razie może to i lepiej, teraz gildia stanie się.. ekhm, bardziej... kameralna...;]


Powiem wprost, są lepsze gildie w GW i tam się zgłoś, a nie tu spamuj i płacz, że zostałeś wyrzucony SŁUSZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 15:18, graczomaniak napisał:

> hmm, widzę że sie nie rozumiemy... nieważne, żadna przyjemność jak ktos przymusza do zabawy.

> w takim razie może to i lepiej, teraz gildia stanie się.. ekhm, bardziej... kameralna...;]

>

Powiem wprost, są lepsze gildie w GW i tam się zgłoś, a nie tu spamuj i płacz, że zostałeś
wyrzucony SŁUSZNIE.


nie płaczę, teraz widzę że nie ma po czym:D hmm, faktycznie skończmy temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm widze że macie problemy z poporządkowaniem sie do regulaminów:) Mnie wyalili nie płakałem rez ze juz w gw nie gram 2 że ta gildia i tak mi nie pasowała:P

Ale ja tu do czego innego Chronos ma racje macie strasznie light zasady ja bedac w gildi Moonblades w Wow (juz w wowa tez nie gram kasy szkoda;P) Akceptwoalem regulamin gdzie stało jak byk po 7 dniach nieobecnosci wywalamy conajmniej 1 rajd na 2 tyg a rajdy bywaly nawet 8 godzinne;) Jakos mało osób wypadało bo gildia trzymała sie w obrębie 100 osób;p Nie rozumiem tych
głosów oburzenia;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja miałem ostatnio napisać informację o niemożności dalszego grania w gildii z przyczyn czasowych - uprzedziliście mnie ;).
Cóż, było miło, ale niestety brak czasu i chęci uniemożliwia grę w cokolwiek.
Pozdrawiam was wszystkich, może się jeszcze spotkamy na jakiejś misji :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Pisze ten post z prostej przyczyny gdyż poszukuje gildii i z racji ze postow jest ok 153 strony prosiłbym o przedstawienie zasad rekrutacji , nazwy i ogolnego regulaminu bylem juz w kilku gildiach i niestety ludzie byli tam hmm.. delikatnie mowiac sredni a chcialbym znalesc sie w ekipie z ktora mozna spokojnie pogadac i pograc.
co do mojego doswiadczenia w gw uwazam ze jest spore ponad 1,5 roku gry pve, pvp a zwlaszcza gvg gram monkiem (niechetnie ale jak trzeba ) runnerem tym najczesciej gram ale jak mowia potrzeba matka wynalazkow hehe .
Z postaci gram ranger, monk, assasyn, rytualista, dervish, patron (dwie ostatnie to od niedawna)
czekam na info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a) przymujemy doswiadczonych graczy ... sadzac po czasie gry to sie nadasz ... a ze chetny na gvg itp. to bardzo dobrze ^^
b)Nie można zapomnieć, że GW to zabawa... jednak każda zabawa musi mieć zasady aby nie psuć sobie wzajemnie zabawy(Co niestety się zdarzało). Wspólnie z liderem i oficerami napisaliśmy ten regulamin gildii.
Punkt 3 regulaminu wchodzi w życie od dzisiaj. Wszystkie pozostałe punkty regulaminu wchodzą w życie 02.10.2006. Macie tydzień na zapoznanie się z tym regulaminem. Jeśli ktoś do 02.10.2006 nie zarejestruje się na forum to niestety będzie musiał opuścić gildię. Informacja o tym jest w ogłoszeniu gildii w GW.

1. Zachowujemy się zgodnie z zasadami netykiety. Za częste przeklinanie, obrażanie innych, spam na chat''ach w GW itp. grozi punkt karny. Za bardzo częste przeklinanie grozi natychmiastowe wyrzucenie z gildii.
2. Jeżeli ktoś zapisze się na listę czy to na wyprawę PVE czy to na walkę PVP, zaakceptuje termin i nie pojawi się otrzyma punkt karny. Nie będzie problemu jeśli zgłosi się swoją nieobecność minimum 24h przed wyprawą. Różnego rodzaju wypadki losowe będą brane pod uwagę. W takich przypadkach albo wybierze się inny termin albo wyprawa lub walka odbędzie się w nieco innym składzie. Wtedy decyzja należy do organizatora danej walki lub wyprawy.
3. Obowiązkiem jest zarejestrowanie się na forum gildii. Jeśli członek gildii nie zrobi tego w przeciągu tygodnia od daty przyjęcia go do gildii to zostanie wyrzucony z gildii.
4. Minimum raz na dwa miesiące każdy członek gildii musi wziąć udział w minimum jednej wyprawie PVE lub walce PVP. Jeśli żadna z proponowanych wypraw bądź walk nie odpowiada danej osobie może wtedy zaproponować inną wyprawę lub walkę.
5. Po zebraniu 4 punktów karnych członek gildii zostaje wyrzucony z gildii. Oficer po zebraniu 3 punktów karnych zostaje zdegradowany do stopnia zwykłego członka gildii. Jeśli otrzyma 4 punk karny zostaje wyrzucony z gildii.
6. Częste pojawianie się na wyprawach PVE lub walkach PVP może zaowocować usunięciem punktu lub punktów karnych, które dany członek gildii zdobył w przeszłości.
7. Jeżeli dana osoba nie będzie się pojawiała online w GW bez uprzedzenia przez okres 2 tygodni to dostaje punkt karny. Jeżeli nie pojawi się przez 3 tygodnie zostaje wyrzucona z gildii. Wyjątkiem są wakacje, ferie i różnego rodzaju święta.
8. Regulamin może się zmieniać. Należy sprawdzać czy nastąpiła zmiana w regulaminie minimum raz na dwa tygodnie.
9. Wszelkie pytania, sugestie itp. związane z regulaminem prosimy kierować do oficerów lub lidera. <jak dla tego dzialu to nvm >
c) jak Ci odpowiada napisz do mnie Elementar Silo ( lepiej dodaj do przyjaciol w gw bo siedze na roznych postaciach )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować