Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 18.12.2005 o 20:31, HumanGhost napisał:

Może mało ramu? U mnie było na luziku.


No w sumie mam tylko 256 (266MHz), rozważam dokupienie ale jak kupuję GW to nie ram :( A swoją drogą to mam takie pytanie techniczne (powino być do innego wątku ale co tam, może wiecie). Czy jeżeli doładuję sobie ram kostką 512 (333MHz) i będę miał obie w kompie to czy nie będą się ze sobą kłócić (różne taktowania) i jeśli tak to jaki będzie procentowy spadek wydajności w stosunku 768 na jednym zegarze (333).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja też mam 256, ale mi się nie zacinało. Co do pytania to nie mam pojęcia. Spytać musisz na watku technicznym chyba. Ale ja bym raczej nie wkładał różnych pamięci na jedną płytę. To może powodowac pewne problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 20:37, HumanGhost napisał:

Hmm ja też mam 256, ale mi się nie zacinało. Co do pytania to nie mam pojęcia. Spytać musisz
na watku technicznym chyba. Ale ja bym raczej nie wkładał różnych pamięci na jedną płytę. To
może powodowac pewne problemy.


To może dlatego się cięło bo dużo osób akurat tam było (ogólnie w miastach często mi sie tnie, jeśli zmienię rozdzielczośc albo detale na mniejsze tnie się dalej => wina ramu) A czy mozesz jeszcze napisać jaką graficzną masz ?? U mnie GeForce 4 mx 420 64MB (wiem, wiem....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF5900XT 128 MB, więc nie narzekam. Na max detalach dopiero odczuwam spadek wydajnosci. Ale w niastach to faktycznie wina dużej ilości ludzi. 256 MB to trochę maławo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nazwa do Wojownicy Gramu...? Hmm... Pomyślę...

PS Co do wymagań. Ja mam dotychczas (do Gwiazdki :P ) Radeona 9200 z 64 MB. Gram na Max. ustawieniach (poza filtrowaniem Anizo), i praktycznie nie mam zaciachów (tylko przy większych, bardziej "magicznych" bitwach). A, no i 768 MB Ramu "normalnego".

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GWIAZDKA kiedy to GWIAZDKA ja chce Gwizdka tzn. chodzi mi o takie miłe święto. Możliwe że jescze w tym roku glidia będzie już działała z wszystkimi ochotnikami tzn. tych z tej listy co się wpisywaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z racji, że mnie nie będzie aż do jutra proszę, by kolejni chętni zgłaszali się do oficerów: Jozepha i Valeda.
Pierwszy z nich w GW nosi imię Milva Sokoleoko zaś drugi: Krzysztof Potezny.
Pozdrawiam
Wasz ukochany szef ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Arkadiusza oraz ogłaszam:

Właśnie dokonałem zamówienia gry Guild Wars, płacone przelewem "Płacę z Intelligo". Wysyłka nastąpi dnia jutrzejszego a gierka dostanie się w moje łapki dnia 23 Grudnia. Zostanie ładnie zapakowana w papier i zaadresowana do mnie i poożona pod choinką.... mija wigilia, drugi dzień świąt i dopiero mogę wprowadzić mój key :D (rodzice nie pozwolą dobrać się do kompa wcześniej).

W każdym bądź razie, gierka zamówiona, będzie na święta. Możecie już dla mnie zalepać miejsce w gildii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasza Gildia liczy jak na razie 5 członków.

Założyciel Gildii - DEViANCE
Arkadiusz
Valed
Jozeph
kara55

Chciałbym już z tymi zacząć jak najszybciej treningi na Team Arena. Myślę, że moglibyśmy się zmówić np. na weekend i zacząć walczyć. Powoli byśmy tworzyli znakomite buildy i w późniejszych fazach stosowali je do walk GvG ;)
Arkadiusz --> Heyah nas nie sponsoruje ;p
Również informuję, że chciałbym wprowadzić rolę tzw. Skarbnika, który co jakiś czas od każdego będzie pobierał jakąś tam kwotę. Jak byłem w poprzedniej gildii Brotherhood Of Steel to właśnie taka osoba funkcjonowała. Pobierała w zależności od poziomu postaci złoto, byśmy mogli zakupywać dodatkowe przedmioty, a także farbki dla podkreślenia ważnych osobistości ;-)
Jednak ta rola jest jeszcze do przedyskutowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 16:28, DEViANCE napisał:

Chciałbym już z tymi zacząć jak najszybciej treningi na Team Arena. Myślę, że moglibyśmy się
zmówić np. na weekend i zacząć walczyć.


W weekand to już są święta:) Ja na święta wyjeżdżam i możliwe, że będe dopiero po nowym roku. Na razie możecie poćwiczyć bezemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:07, Bagieta napisał:

Jakieś warunki wstąpienia do gildii??


Kultura :P.
No i jesteśmy "Wojownicy Gramu" - a więc naszym domem jest portal gram.pl :). Nothing more.

BTW: Połaziłem trochę po guild hall''ach i zrobiłem kilka screen''kof. Ciekawe który będzie nasz ^_^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 21.12.2005 o 16:28, DEViANCE napisał:

Chciałbym już z tymi zacząć jak najszybciej treningi na Team Arena. Myślę, że moglibyśmy się
zmówić np. na weekend i zacząć walczyć.



W weekend są święta, nie będę miał w tedy zbytnio czasu na grę, ale w poniedziałek jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 17:30, Valed napisał:

> Jakieś warunki wstąpienia do gildii??

Kultura :P.
No i jesteśmy "Wojownicy Gramu" - a więc naszym domem jest portal gram.pl :). Nothing more.

BTW: Połaziłem trochę po guild hall''ach i zrobiłem kilka screen''kof. Ciekawe który będzie
nasz ^_^.


Z tych screenów mi podoba się Ringoffire oraz undead. Mógłbym też w ostateczności skłonić się ku wizards...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować