Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

100 golda. Zakłada się w głównych miastach: Ascalon, Old Ascalon, Lion''s Arch i to chyba tyle.

Do ludzi z Forumowej Gildii:
Przykro mi to mówić, ale nie wróżę niczego dobrego gildii, która powstaje przez ludzi znających się z forum a nie z gry. Powinniście raczej grać razem, a nie tylko gadać. To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 21:12, P3NCZUL napisał:

100 golda. Zakłada się w głównych miastach: Ascalon, Old Ascalon, Lion''s Arch i to chyba tyle.

Do ludzi z Forumowej Gildii:
Przykro mi to mówić, ale nie wróżę niczego dobrego gildii, która powstaje przez ludzi znających
się z forum a nie z gry. Powinniście raczej grać razem, a nie tylko gadać. To tyle.


Ty no wyluzuj, większość z nas nawet jezcze nie ma gry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 21:12, P3NCZUL napisał:

się z forum a nie z gry. Powinniście raczej grać razem, a nie tylko gadać. To tyle.


a w co mamy grac? większośc dostanie GW na Dwiazdke a teeaz ustalamy szczgóły. Póki co nic nie ustaliliśmy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A co do ników to najlepiej będzie jak wexmiemy

Dnia 15.12.2005 o 20:37, Budo napisał:

te z forum, będzie łatwiej się rozpoznać i połapać.


A jak ja nie chcę nicku z forum, tylko jakiś RPG, to co ?? Zresztą ja już postać mam (na skończonym trialu, wystarczy tylko nowy key wpisać i będzie jak normalne) Co prawda mogę nową postać zrobić bo to jeszcze Pre-Ascalon, ale nie wiem czy jest sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh widzę że nic konretnego nie można ustalić... Jak ta gildia wogóle powstanie to będzie cud.
Proponuje żeby Każdy napisł mi na gg jaką chiałby nzwę gildii.

Co do lidera to miał nim być Valed ale coś się ostatnio się nie odzywa. Więc jeśli nie znajdzie się jakiś doświadczony i odpowiedzialny gracz chętny to ewentualnie ja mogę zostac liderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2005 o 22:14, Latniak napisał:

A jak ja nie chcę nicku z forum, tylko jakiś RPG, to co ?? Zresztą ja już postać mam (na skończonym
trialu, wystarczy tylko nowy key wpisać i będzie jak normalne) Co prawda mogę nową postać zrobić
bo to jeszcze Pre-Ascalon, ale nie wiem czy jest sens.


A rób se jak chcesz, ja nikogo do niczego nie zmuszam, tylko proponuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 20:37, Budo napisał:


Zamówiłem razem z pięknym t-shirtem kasa :P
Co do nazwy to wg mnie wchodzi w rachubę jedynie polska (zrobimy głosowanie na gg- będziemy
pisać do jednej osoby na jaką nazwe głosujemy). A co do ników to najlepiej będzie jak wexmiemy
te z forum, będzie łatwiej się rozpoznać i połapać.



Tyle że ja już gram jakiś czas, mam już swoją postać (ma inny nick niż tu na forum), jestem do niej przywiazy, a nazwy nie mogę już zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:24, graczomaniak napisał:

Ile kasy jest za rejstracje GW???:)


Ale ty jestes wyrachowany ;-). Bodajze 45 ale glowy uciac sobie nie dam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie każe Wam zmieniac nicków! Podacie swoje aktualne, gdzieś je spiszemy i git.
Co do szefa gildii, to według mnie Jozeph jeśli chce to powiniem nim byc (tym bardziej że ostatnio Valeda nie ma) a nazwa niech będzie Warriors of Gram i tyle.
Jozeph ----> też zacząłem nabierac wątpliwości co do powstania gildii, ale nadal wierzę w to, że nam się uda.
P.S. Czy mi sie wydaje, czy jak było mniej osób to było jakoś łatwiej (to do tych, co są z nami od początku)?

A jeśli gildia rzeczywiście nie wypali, to z Budo sami będziemy zaczynac i grac. No nie, Budo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:26, kara55 napisał:

> Ile kasy jest za rejstracje GW???:)

Chodzi ci o rejestracje gildii??

Nie gry:D, a za gildie trzeba placic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:21, kara55 napisał:

Tyle że ja już gram jakiś czas, mam już swoją postać (ma inny nick niż tu na forum), jestem
do niej przywiazy, a nazwy nie mogę już zmienić


Ja też mam już 3 postacie, więc to dotyczy tylko osób które nie mają jeszcze postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 22:27, graczomaniak napisał:

> > Ile kasy jest za rejstracje GW???:)
>
> Chodzi ci o rejestracje gildii??
Nie gry:D, a za gildie trzeba placic???


Za utworzenie gildii płaci się 100 szt. złota, z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej było mówione w nazwie gildii wszystkie wyrazy zaczynają się dużą literą (Warriors Of Gram), ale nie odnosi się to do taga, który może się składać nawet z samych małych liter. W takim razie możemy nawet zrobić taga [Gram] i będzie ładnie. Jeżeli ma już zostać powiązanie z pierwszymi literami wyrazów to lepiej będzie wyglądało [WoG] niż [WOG]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować