Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2006 o 14:27, Czarnabila napisał:

Mam kilka pytań co do gildii

1) Jakie GH macie ? ;)
2) Jaki rank ?
3) Czy jest u Was jakiś stały squad gvg, czy często gracie pvp?
4) Czy pomagacie nowym w graniu na HA?
5) Czy jest miejsce dla skromnego warka, 20 lvl, black dyed 15k grotto set i przecietnego monka
- healera 20lvl?


Choć nie jestem liderem, ani nawet Oficerem-chyba mogę Ci odpowiedzieć.
1) Imperial :D . Plus kilku NPCów.
2) Pozycja nr. 942, 1019 punktów, 3 wygrane, 2 przegrane.
3) Stałego ni ma, choć staramy się co pewien czas organizować walki.
4) Nie ma "stałej" pomocy, ale rozróba w HA ma miejsce. Tym bardziej, żeśmy w Sojuszu (nie komentuję :P ).
5) Tu już odpowiedzieć nie mogę, ale skoro posiadasz dwie "wymaksowane" postaci, i to nawet zasobne, to bliżej do "tak", niźli "nie". Podaj miano swej postaci, któryś Oficerów zagada do Cię. :P

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2006 o 14:35, MonkOfWar napisał:

> Mam kilka pytań co do gildii
>
> 1) Jakie GH macie ? ;)
> 2) Jaki rank ?
> 3) Czy jest u Was jakiś stały squad gvg, czy często gracie pvp?
> 4) Czy pomagacie nowym w graniu na HA?
> 5) Czy jest miejsce dla skromnego warka, 20 lvl, black dyed 15k grotto set i przecietnego
monka
> - healera 20lvl?

Choć nie jestem liderem, ani nawet Oficerem-chyba mogę Ci odpowiedzieć.
1) Imperial :D . Plus kilku NPCów.
2) Pozycja nr. 942, 1019 punktów, 3 wygrane, 2 przegrane.
3) Stałego ni ma, choć staramy się co pewien czas organizować walki.
4) Nie ma "stałej" pomocy, ale rozróba w HA ma miejsce. Tym bardziej, żeśmy w Sojuszu (nie
komentuję :P ).
5) Tu już odpowiedzieć nie mogę, ale skoro posiadasz dwie "wymaksowane" postaci, i to nawet
zasobne, to bliżej do "tak", niźli "nie". Podaj miano swej postaci, któryś Oficerów zagada
do Cię. :P

Pozdrawiam!


Czarna Bila, Bila Healer, Bila Ranger, Xunlai Agent Bila

To są moje nicki, pod którymi można mnie znaleźć ;)

Co do rozgrywek HA - chciałbym zacząć grę, ponieważ przez długi okres mojej gry miałem laga systemu... teraz kiedy nie mam już tych problemów chciałbym pograć ;)

Posiadam pełen unlock skilli warriora z GW;p i do rangera mam sporą ilość (brak 2-3 elitów)

Najlepiej mi się gra mało znanym buildem - star burst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HeHe już 29 a tu od 5 dni cisza.... mam pytanie, jutro ide do empiku ( o ile bęzie otwarty) i kupuje GW Nightfall albo frakcje
więc mam pytanie gdzie gracie i czy mam szanse się wkręcić do gildi, oczywście jak się podszkole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 02:12, Dark SMG napisał:

HeHe już 29 a tu od 5 dni cisza.... mam pytanie, jutro ide do empiku ( o ile bęzie otwarty)
i kupuje GW Nightfall albo frakcje
więc mam pytanie gdzie gracie i czy mam szanse się wkręcić do gildi, oczywście jak się podszkole
:P


Nie licz na szybką odpowiedz bo wszyscy w nightfalla pykają >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra gram w GW troche na począku mialem tylko Factions. Znam ta kampanie na wylot i robilem postacie unlock a potem kasacja bo malo miejsca. Teraz mam Gw i Gw F.

Troche o grze wiem, i potrafie grac ale jakims mega super graczem nie jestem i czasem lepiej do mnie napisac cos pelna nazwa niz skrotem.

Ogolnie po "pozyczeniu" koledze konta zostala mi 1 postac ktora sam robie.

Ten "kolega" skasowal mi wszystko postacie pogral i oddal konto jest fajnie bo akurat kupilem prophecies i postacie z factions mnie nie obchodzily.

Czy jest szansa ze dojde do klanu ? Nigdy nie szukalem gildii, bylem samotnikiem a teraz patrze polska gildia moge wejsc. Jedyny moj minus to nigdy nie bylem w GvG ale szybko sie ucze : )

Dobra mam postac na hmm 8 lvl : > w Prophecies i zaluje bo factions dla mnie jest o wiele lepsze niz podstawka.

Koncze tego posta pisac, a zajelo mi go do napisania 4 minuty. Pisze co mi przyjdzie do glowy i nie mysle nad znakami polskimi xD Prosze o szybka odpowiedz. Pozdro dla ProNoobPlayohow xD (czyt. ludzi a''la Ja) btw. kocham zargon z D2 i wiem jak w klanie sie zachowywac (D2 sporo uczy xD)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Dobra gram w GW troche na począku mialem tylko Factions. Znam ta kampanie na wylot i robilem
postacie unlock a potem kasacja bo malo miejsca. Teraz mam Gw i Gw F.


W GW:F można grać od 6 miesięcy. Zakładając, że grasz od premiery i ciągle tworzyłeś nowe postacie to nie poznałeś tej gry w 100%... zrobienie wszystkiego jedną postacią trochę zajmuje czasu.

Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Troche o grze wiem, i potrafie grac ale jakims mega super graczem nie jestem i czasem lepiej
do mnie napisac cos pelna nazwa niz skrotem.


Przez 6 miesięcy grania powinieneś już poznać wszystkie skróty z GW:F(dużo ich nie ma :) )

Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Ogolnie po "pozyczeniu" koledze konta zostala mi 1 postac ktora sam robie.

Ten "kolega" skasowal mi wszystko postacie pogral i oddal konto jest fajnie bo akurat kupilem
prophecies i postacie z factions mnie nie obchodzily.


To brzmi jak: "pies zjadł moją pracę domową"

Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Czy jest szansa ze dojde do klanu ? Nigdy nie szukalem gildii, bylem samotnikiem a teraz patrze
polska gildia moge wejsc. Jedyny moj minus to nigdy nie bylem w GvG ale szybko sie ucze : )


Grałeś tylko w GW:F (GW:P jest bardziej rozbudowane) maksymalnie przez 6 miesięcy. Zdążyłeś w tym czasie pożyczyć gre koledze, który trochę grał a teraz nie masz postaci. Pograj trochę, osiągnij 20lvl chociaż jedną postacią i ukończ wątek fabularny w GW:P... odezwij się potem jeśli nadal będziesz chciał do nas dołączyć.

Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Dobra mam postac na hmm 8 lvl : > w Prophecies i zaluje bo factions dla mnie jest o wiele
lepsze niz podstawka.


Dopiero zacząłeś grać i już oceniasz? Większość uważa, że GW:P jest lepsze niż GW:F... masz oczywiście prawo uważać inaczej ale pograj trochę więcej zanim ocenisz GW:P :)

Dnia 30.10.2006 o 17:19, Adik989 napisał:

Pisze co mi przyjdzie do glowy i nie mysle nad znakami polskimi xD


To nie dobrze...

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy z GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:39, Pampuch91 napisał:

Czytając wasze opisy postaci raczej nie mam szans na członkostwo, ale w razie czego podam
Wojownik/derwisz na 10lvlu.


Jak możesz napisz ile grasz , jakie masz postacie , czy masz GW P / F / N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 21:55, silo1992 napisał:

> Czytając wasze opisy postaci raczej nie mam szans na członkostwo, ale w razie czego podam

> Wojownik/derwisz na 10lvlu.

Jak możesz napisz ile grasz , jakie masz postacie , czy masz GW P / F / N


Ja bym wysnuł wniosek, że ma Nightfall only, to jest jego jedyna postać, a gra już 10-15 godzin (zobaczymy, czy się sprawdzi :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2006 o 20:39, Pampuch91 napisał:

Czytając wasze opisy postaci raczej nie mam szans na członkostwo, ale w razie czego podam
Wojownik/derwisz na 10lvlu.

Ale dlaczego sie nie dostaniesz?
Moja gildia przyjmuje wszystkich nowych, zadko ierzemy "weteranow"
A z takich zielonych po kilku tygodniach robią sie naprawde niezli gracze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 23:24, sony ericsson napisał:

> Czytając wasze opisy postaci raczej nie mam szans na członkostwo, ale w razie czego podam

> Wojownik/derwisz na 10lvlu.
Ale dlaczego sie nie dostaniesz?
Moja gildia przyjmuje wszystkich nowych, zadko ierzemy "weteranow"
A z takich zielonych po kilku tygodniach robią sie naprawde niezli gracze


Twoja glidia ;)
To jest, albo przynajmniej był temat forumowej glidii, która ma od graczy pewne wymagania, głównie chodzi o to by nie byli zieloni w grze, i nie wiem czy miesiąc tutaj wystarczy... Chociaż może, jak ktoś kumaty...
Gdybyś miał takie glidie jak my w sojuszu to byś zrozumiał :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś polska gildia najlepiej zgrana i dobra chocisz niebardzo która zechce przyjąć 17 lvl Ranger''a? Nie maże o czymś wielkim ale fajnie byłoby byću polaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2006 o 23:24, sony ericsson napisał:

Moja gildia przyjmuje wszystkich nowych, zadko ierzemy "weteranow"
A z takich zielonych po kilku tygodniach robią sie naprawde niezli gracze

Dlaczego nie czasem warto mieć kogoś dobrego w gildi. Nie mówie że jesteście gorsi ale czsem warto mieć kogoś kto już zna kilka osób w świecie GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 21:23, Henrikoo napisał:


> Moja gildia przyjmuje wszystkich nowych, zadko ierzemy "weteranow"
> A z takich zielonych po kilku tygodniach robią sie naprawde niezli gracze
Dlaczego nie czasem warto mieć kogoś dobrego w gildi. Nie mówie że jesteście gorsi ale czsem
warto mieć kogoś kto już zna kilka osób w świecie GW

Kolego---> Myślisz, ze jeżeli bierzemy zielonych to jesteśmy gorsi?!
Jeżeli kogoś bierzemy to po to by go czegoś nauczyć, a jak mi wiadomo uczuć zaczyna się jak sie ma jakieś doswiadczenie i wiedzę!
Więc nie myśl, ze nasza gildia składa się z samych "nowicjuszy"
Wiadomo czasem weżmiemy jakiegos goodgamera, ale bardzo często właśnie tacy sprawiają dużo problemów.
A ktoś komu sie pomaga, nie będzie sprawiał kłopotów--normalne
Pozdrawiam
A tak na marginesie: należysz do jakiej gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować