Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Musze powiedzieć że ten regulamin jest stosunkowo rozsądny ale mam pytanie na jakiej zasadzie sa organizowane wyprawy pve i pvp. Czy posiadacie jakis regularny skład do gvg (jesli tak to czy istnieje mozliwosc sie do niego zalapać) i jakimi buildami gracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 07:36, radar1984 napisał:

Musze powiedzieć że ten regulamin jest stosunkowo rozsądny ale mam pytanie na jakiej zasadzie
sa organizowane wyprawy pve i pvp.

Uzgadniamy to na naszym forum
Czy posiadacie jakis regularny skład do gvg (jesli tak to

Dnia 08.12.2006 o 07:36, radar1984 napisał:

czy istnieje mozliwosc sie do niego zalapać) i jakimi buildami gracie?

Regularny to on niejest... sa chetni , czasem gramy ... mozna zawsze ktos nieprzyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałbym należeć do glidii. Pisałem do ciebie Silo dwa razy, ale za każdym razem nie odpisałeś, więc pozostaje mi forum. Gram od 7 miesięcy, moją ulubioną postacią jest Warrior (jakoś najlepiej się nim klepie). W chwilach znudzenia spędzałem czas na PvP i troszkę doświadczenia mam. Byłem w kilku Gildiach (zawsze aktywny :P), GvG też się grało. Myślę, że wystarczy - jak nie to pytaj, na wszystko odpowiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Mam tylko kampanię Prophecies. Mam W/E na 10 lvl (dzisiaj najprawdopodobniej już 11 :)), walczącego mieczem oraz E/M na 20 lvl (nie ja tą postać zrobiłem, nawet jej nie ruszałem - kupiłem używaną grę).
Czy mogę liczyć na zaproszenie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 20:34, graczomaniak napisał:

Przeczytaj regulamin i sie z nim zapoznaj. Jeśli jakiś warunek nei zostaje spełniony, no cóż...:)


Regulamin jest jasny, rozumiem go i akceptuję. :) Pytam po prostu, czy chcecie mnie przyjąć (w końcu możecie nie chcieć :P). Zapomniałem jeszcze zaznaczyć, że obie moje postacie są PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile grasz już w GW? Jak dobrze masz opanowaną chociaż jedną postać? Wyrażasz chęci na wyprawy PvE? Ile ukończyłeśc fabuł gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2006 o 23:08, graczomaniak napisał:

Ile grasz już w GW? Jak dobrze masz opanowaną chociaż jedną postać? Wyrażasz chęci na wyprawy PvE? Ile ukończyłeśc fabuł gry?


Już, już mówię. :)
Gram dopiero jakiś miesiąc. Przez cały ten czas roziwjam jedną postać (W/E 10 lvl) i w sumie dość dobrze mi już idzie gra nią. Wyprawy PvE - jak najbardziej! :D Jeżeli chodzi o fabułę to na razie mało zrobiłem (dwie misje), bo skupiam się głównie na questach pobocznych. Ale myślę, że jeśli byłoby to konieczne to szybko mogę nadrobić zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, więc niestety, ale nei możemy Cię przyjąć. Szukamy graczy z doświadczeniem, yakich, którzy grają już dość długi czas w GW i znają bardzo dobrze możliwości PvE oraz mają postacie rozwinięte na dobrym poziomie.
Więc sorki, ale jeszcze musisz poczekać i pograć, zeby sie z nami połączyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 12:27, graczomaniak napisał:

[..]
Więc sorki, ale jeszcze musisz poczekać i pograć, zeby sie z nami połączyć.:)


Ok, rozumiem. :)

--> Beleth
A bo ja wiem? Wydaję mi się, że dość często gram. Tak jakoś ten level wchodził, nie zwracałem na niego zbyt dużej uwagi i nie starałem się za wszelką cenę zdobywać kolejnych. Po prostu grałem. :)
BTW Już mam 11 lvl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:27, glizda101 napisał:

A bo ja wiem? Wydaję mi się, że dość często gram. Tak jakoś ten level wchodził, nie zwracałem
na niego zbyt dużej uwagi i nie starałem się za wszelką cenę zdobywać kolejnych. Po prostu
grałem. :)
BTW Już mam 11 lvl. :D


Jeśli grasz od miesiąca i masz 11 lvl to napewno nie grasz często. Bo 20 lvl nawet amator Guild Warsa jest w stanie nabić w tydzień. Więc nie ściemniaj że często grasz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 13:30, oOreVenOo napisał:

Jeśli grasz od miesiąca i masz 11 lvl to napewno nie grasz często. Bo 20 lvl nawet amator Guild Warsa jest w stanie nabić w tydzień. Więc nie ściemniaj że często grasz ;-)


Dokładnie to gram 25 z kilkoma 2-3 dniowymi przerwami. :P I myślę, że też "byłbym w stanie" nabić 20 lvl w tydzień, ale tego nie zrobiłem, bo nie to było moim celem. :] Spokojnie zwiedzam sobie świat, ciesząc się widoczkami i grą. Nie można tak? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tylko jak można podziwiać przez miesiąc Ascalon? :P

no chyba że grasz w któryś z dodatków, to jeszcze się da...ale wiem z autopsji że po miesiącu w Ascalonie miałbym ochotę łazić po ścianach i gryźć wiatr w łydki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, może tu będzie adekwatniej... :)

Czy jeśli ktoś z Was wygra kilka nagród w tym Konkursie (przewidywanie układu drabinki), to czy mógłby odpalić mi za friko Łuk...?

Ja głupi pomyliłem terminy, myślałem, że skoro start był o 16 GMT, to i o 16 GMT będzie koniec. A koniec był o... 12 ;( .

Porąbany dzisiaj dzień-zapomniałem o Gram.Tv, pomyliłem godzinę, zawał roboty mam, do kitu :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować