Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

O co Wam chodzi? Ja się zarejestrowałem 4 razy (moje konto + 3 konta na kluczach z trialu Faction z CDA) :D. Oczywiście nie wiem nawet, czy uda mi się wygrać choć jedną broń, a pozostałe albo zachowam, albo sprzedam, jeśli ceny będą wysokie (trudno powiedzieć, jaki będzie popyt, szczególne, że zbliża się Winter 2006 i tam też będzie można dostać cukierkowe bronie, tylko nieznany jest ich kolor (standardowy czerwony czy jednak-nie-tak-ekskluzywny zielony)...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich przyjaciół GW :D Postanowiłem wspierać nowych graczy świata GW i przyjmować ich do mojej gildii - Drużyna Moralnego Niepokoju [DMA]. Posiadamy emblemat, a już w bliskiej przyszłości wyspę :D Jesteśmy mili i pomocni. Zapraszam wszystkich nowych graczy GW!!! Jeśli chcecie się do nas dołączyć to skontaktujcie się ze mną - Nok Kalaon :D Do zobaczenia w GW :D Przepraszam, jeśli ten post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego napisałem to: "Przepraszam, jeśli ten post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum gram.pl." Czyli mogę stworzyć własny temat dla mojej gildii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 14:59, graczomaniak napisał:

Tak trudno cofnąćsie o jedną strone i przeczytać regulamin? -.-


Oj, już nie bądź taki kąśliwy. ;-)
Ja go mam na tej samej stronie. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Bractwo Troublesome Heroes [BTsH] - rekrutuje ... Jesteśmy gildią PvP ( TA/Ha/GvG )...Jesteśmy odłamem gildii TsH ... ( TsH <- teraz PvE; BTsH <- teraz PvP )
Szukamy nowych membersów do gildii i stałego składu gvg!

Wymagania:
minimum 135k FB
minimum 2 części gry
aktywność na treningach i chęci na gvg/ha/ta
Team Speak i/lub Ventrilo + mikro*

Kontakt:
-GW : Elementar Silo ( postać główna ... gram na roznych wiec lepiej w friends zobaczyc na jakiej gram aktualnie )
-GG: 5648263

Szukamy również gildii do sojuszu ( jesteśmy w sojuszu z TsH [ lider sojuszu BTsH] ). Jesteśmy Kurzickami , Kurcykami lub Kucykami ^^

*niewymagany ale dobrze mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje GG 9154358, mail - sephirath@gmail.com

Imię postaci to Elentari Stareye albo Andre Sephirath (we friends luknijcie jak dokładnie).

Chcę dołączyć do gildii gram.pl :) Gram koło godzinki dziennie, mam i prophecies i nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[size=5][center][color=#CC33CC]The Last Dragon Order[/color][/center][/size]


Gildia PvE zaprasza nowych graczy na wspólne farmienie i wykonywanie zadań w świecie Guild Wars.

Wymagania:
- Ukończona fabuła Guild Wars: Prophecies lub Guild Wars: Factions ostatecznie Guild Wars: Nightfall :) .
- Mile widziane Guild Wars: Nightfall.
- Poszanowanie innych graczy w gildii.
- Przynajmniej dwie postacie na 20 lvl.
- Kultury osobistej.
- Chęci uczestniczenia w życiu gildii.
-Jeśli jesteś osobą poznającą arkana Guild Wars, zgłoś się do nas. Jeśli okażesz się osobą kultoralną i szanującą innych graczy ale i mającą respekt w stosunku do graczy z wyższym stażem w gildii zostaniesz przyjęty.

Nawet, jeśli nie spełniasz wymagań zgłoś kandydaturę, może zostanie rozpatrzona pomyślnie.

Oferujemy:
- Doświadczonych graczy w PvE.
- Miłą atmosferę.
- Guild Hall.
- Cape.
- AB a w przyszłości planujemy HA i GvG ale większość czasu będziemy przeznaczać na PvE.

Kontakt:

Imperaror (Leader):
[color=#3333FF]Los Emilos[/color]

Oficer (Oficer):
[color=#CC0000]Vrael Korr[/color][/list]

9590076 (niewidoczny najczęściej)- Najlepsze rozwiązanie

http://tldo_zakon.jun.pl/ -forum gildii

tldo.zakon@gmail.com -e-mail gildii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 15:44, graczomaniak napisał:

Skoro coraz więcej gildii daje tu swoje propozycje, to może zmienimy nazwe tematu na "Formuowe
Gildie Guild Wars"??:)


gdyby ktoś założył nowy temat zostałby zamknięty, a wasza gildia nie ma monopolu na reklamę na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poraz kolejny składam podanie.
Hej Jestem garrick. Mam trzy postacie na 20 lvl każda w jednej kampanii. Teraz głownie gram miom patronem Garrick Paragon PL. Nie skonczylem rzadnej z kampanii ale mniej wiecej znam mapy. Najwięcej wiem o Canthie (Kintaju). Nicki pod ktorymi można mnie znaleźć.
Garrick Paragon PL
CHD Jakli
Assasin Jakli
Kontakt gg: 4481883
Dziękuję za uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 13:59, graczomaniak napisał:

Eee, no i?

Wybacz ale nie wiem czy chccesz sie gdzies dołączyć, czy tylko sobie tak napisałeś.

"Dobra poraz kolejny składam podanie."

Ech, graczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować