Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Eee i co z tego? Skad mamy wszyscy wiedzieć kiedy składał tamto podanie i do, której gildii? Przecież tu sie reklamowało kilka gildii, nei tylko nasza...-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:15, graczomaniak napisał:

Eee i co z tego? Skad mamy wszyscy wiedzieć kiedy składał tamto podanie i do, której gildii?
Przecież tu sie reklamowało kilka gildii, nei tylko nasza...-.-


Coś wy ostatnio staliście się bardzo zrzędliwi...
Tych wywalić bo jednego punktu regulaminu nie spełniają, i miało być ostrzeżenie, co z tego że grają po 4h dziennie..
Tych nie przyjąć bo to, itd.

Zastanówcie się trochę, ponieważ jak tak dalej pójdzie to zostanie jeden lider, i może 2 oficerów, bo reszta coś zrobiła nie tak >.<

15s zajęło mi znalezienie jego poprzedniego podania - czysty ff wystarczał -_-
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2215&pid=2925
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2215&pid=2927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:28, PirO 17 napisał:

> Eee i co z tego? Skad mamy wszyscy wiedzieć kiedy składał tamto podanie i do, której gildii?

> Przecież tu sie reklamowało kilka gildii, nei tylko nasza...-.-

Coś wy ostatnio staliście się bardzo zrzędliwi...
Tych wywalić bo jednego punktu regulaminu nie spełniają, i miało być ostrzeżenie, co z tego
że grają po 4h dziennie..
Tych nie przyjąć bo to, itd.


W regulaminie jest jasno napisane za co jest ostrzeżenie a za co się "wylatuje" bez ostrzeżenia. Jakbyś nie wiedział to nie za każde przewinienie ma być najpierw ostrzeżenie a dopiero później wyrzucenie. Następnym razem upewnij się, że to co piszesz jest prawdą.
Jeśli o mnie chodzi to ktoś może grać i 24h dziennie. Jeśli nie przestrzega regulaminu to niech gra tyle czasu w innej gildii. Po to powstał regulamin aby go przestrzegać... większości się to udaje i miło wszyscy spędzamy czas grając.

Bez obaw... chętnych jest wielu do grania w naszej gildii więc możemy wybierać kogo przyjąć a kogo nie( bo nie spełnia naszych oczekiwań).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 15:41, ChronosTheBlack napisał:

W regulaminie jest jasno napisane za co jest ostrzeżenie a za co się "wylatuje" bez ostrzeżenia.
Jakbyś nie wiedział to nie za każde przewinienie ma być najpierw ostrzeżenie a dopiero później
wyrzucenie. Następnym razem upewnij się, że to co piszesz jest prawdą.
Jeśli o mnie chodzi to ktoś może grać i 24h dziennie. Jeśli nie przestrzega regulaminu to niech
gra tyle czasu w innej gildii. Po to powstał regulamin aby go przestrzegać... większości się
to udaje i miło wszyscy spędzamy czas grając.

Bez obaw... chętnych jest wielu do grania w naszej gildii więc możemy wybierać kogo przyjąć
a kogo nie( bo nie spełnia naszych oczekiwań).


Jak dla mnie punkt z wyprawami jest nie dokładnie napisany, tzn. Pisze, że trzeba chodzić, ale nie jest napisane co się dzieje gdy ktoś nie chodzi.
Ja chodziłem na wyprawy na zasadzie, że jedna osoba zgłasza propozycję, i w ciągu 5 min idzie grupa...
Co mogę poradzić na to, że z GWP nie miałem problemów więc nie zgłaszałem na forum, GWF nie mam a tam były głównie wyprawy z fora, a do tombów to ile się wybieraliśmy -_-

Dobra idę szukać nowej gildii, mam ktoś jakieś sensowne propozycje? (bez czegoś w rodzaju "rekrutujemy od 15lvl", czy "zbieramy na GH")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra poraz kolejny składam podanie.
Hej Jestem garrick. Mam trzy postacie na 20 lvl każda w jednej kampanii. Teraz głownie gram miom patronem Garrick Paragon PL. Nie skonczylem rzadnej z kampanii ale mniej wiecej znam mapy. Najwięcej wiem o Canthie (Kintaju). Nicki pod ktorymi można mnie znaleźć.
Garrick Paragon PL
CHD Jakli
Assasin Jakli
Kontakt gg: 4481883
Dziękuję za uwagę
No ja chciałęm się dołączyć do forumowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:13, PirO 17 napisał:

Co mogę poradzić na to, że z GWP nie miałem problemów więc nie zgłaszałem na forum


Wyprawy nie muszą być związane jedynie z problemami w misjach... jest np. UW, FOW, SF... jak nie ma wyprawy, która komuś odpowiada, może zaproponować własną. Jak komuś nie odpowiada PVE mógł uczestniczyć w jakiejś walce PVP... przez 2 miesiące można dużo zrobić. Ja nie miałem problemów ani z GW:P ani z GW:F ani z GW:N i właśnie dlatego zgłaszałem się na większość wypraw aby pomóc ludziom, którzy te problemy mieli.

>GWF nie mam a tam były głównie wyprawy z fora

To jest idealny przykład na to dlaczego teraz zastanawiamy się kogo przyjąć a kogo nie. Jak przyjmiemy tera kogoś kto ma tylko jedną część GW to są mniejsze szanse że na wyprawę pójdzie ponieważ może jedynie iść na 1/3 możliwych wypraw(na wyprawy jedynie z tej części GW, którą posiada).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:34, garrick napisał:

Dobra poraz kolejny składam podanie.
Hej Jestem garrick. Mam trzy postacie na 20 lvl każda w jednej kampanii. Teraz głownie gram
miom patronem Garrick Paragon PL. Nie skonczylem rzadnej z kampanii ale mniej wiecej znam mapy.
Najwięcej wiem o Canthie (Kintaju). Nicki pod ktorymi można mnie znaleźć.
Garrick Paragon PL
CHD Jakli
Assasin Jakli
Kontakt gg: 4481883
Dziękuję za uwagę
No ja chciałęm się dołączyć do forumowej


W ciagu 4h napisales 2 podania do tej samej gildii ... prawie jak spamm prawie jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 16:48, ChronosTheBlack napisał:

> Co mogę poradzić na to, że z GWP nie miałem problemów więc nie zgłaszałem na forum

Wyprawy nie muszą być związane jedynie z problemami w misjach... jest np. UW, FOW, SF... jak
nie ma wyprawy, która komuś odpowiada, może zaproponować własną.


Tja tomby były, tylko ile my nie szliśmy -_-

Hmm, kto jest teraz liderem TsH? Bo widzę, że zrealizowaliście pododdział pvp, i tam siedzi silo >.<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 20:09, graczomaniak napisał:

Chronos jest liderem TsH, więc ja bym go słuchał.:)


E tam, w gildii już nie jestem to mogę go nie słuchać, krytykować, obrażać, a tylko Budo i paru innych modków może mnie pokarać ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 23:15, graczomaniak napisał:

Do każdego powinno sie mieć szacunek, nie tylko słuchać co mówi, a mówi prawde i ma racje.:)


Nie muszę go słuchać, ale mogę :>
Co do szacunku to mam go dla całej gildii z wszystkimi jej członkami, i częścią sojuszników, dla jednych mniejszy, dla innych większy szacunek, ale zawsze ;]
A Chronos to zawsze jakiś taki oficjalny jest :/ Albo może po prosto to ja mam pecha...

A co do racji to może i ma, co nie oznacza, że muszę się z nim zgadzać, a, że zostałem wyrzucony, to nic dziwnego że mi to nie pasuje, tym bardziej, że to nie miłe było, żadnego msg, ostrzeżenia, nic, tylko nagle cię w gildii nie ma i konto na forum znika O.o

Ale olać to, koniec off-toppa, chyba że ktoś ma jakąś sensowną gildię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:45, PirO 17 napisał:

A Chronos to zawsze jakiś taki oficjalny jest :/


Tylko na forach ;]
W grze to elo ziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 13:45, PirO 17 napisał:

A Chronos to zawsze jakiś taki oficjalny jest :/ Albo może po prosto to ja mam pecha...


Gdyby miał z Tobą rozmawiać tak jak to robi w grze i w gildii, to taki oficjalny by nie był :P.
Chronos to spoko człek i mozna z nm pogadać nie tylko oficjalnie i na ważne tematy, ale i na luzie :).

PS. Chyba każdy w miejscach publicznych (np. fora) jest oficjalny i dobrze sie zachowuje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim złoże podanie, chciałbym spytać o parę rzeczy ;P
- jak nazywa się gildia ?
- ilu posiada aktywnych członków ?
- z tego co widzę gildia jest nastawiona na PvE, czyż nie ?
- czy gildia posiada jakieś własne odrębne forum bo pisanie wszystkiego w jednym temacie nie jest wygodne i czytelne ?

Czekam na odpowiedź.
WESOŁYCH ŚWIĄT ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 17:56, Aramil Smocza Krew napisał:

Zanim złoże podanie, chciałbym spytać o parę rzeczy ;P
- jak nazywa się gildia ?

Troublesome Heroes - tag [TsH]

Dnia 25.12.2006 o 17:56, Aramil Smocza Krew napisał:

- ilu posiada aktywnych członków ?

prawdopodobnie koło 20-30, ale na to musi odpowiedzieć któryś z członków, w każdym razie gildia jest duża i aktywna

Dnia 25.12.2006 o 17:56, Aramil Smocza Krew napisał:

- z tego co widzę gildia jest nastawiona na PvE, czyż nie ?

PvE jest b.dobrze rozwinięte, próbują coś zrobić z PvP

Dnia 25.12.2006 o 17:56, Aramil Smocza Krew napisał:

- czy gildia posiada jakieś własne odrębne forum bo pisanie wszystkiego w jednym temacie nie
jest wygodne i czytelne ?

Jest osobne forum, tylko dla członków

Dnia 25.12.2006 o 17:56, Aramil Smocza Krew napisał:

Czekam na odpowiedź.
WESOŁYCH ŚWIĄT ! :D

Wesołego przesilenia zimowego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak złożyć podanie :P

Postacie:

PvE:
-W/x 20 - zwykle W/Mo lub W/D (Cantha Tyria )
-A/x 20 - W/R Critical Barrager, kminie nad A/D Critical Scythe (Cantha )
-E/x 20 - tradycjnie E/Me dla dużego dmg :D (Cantha, Tyria )
-D/x 20 - D/Mo Vital Dervish ( Elona )

PvP:
-Me/E 20
-D/Mo 20

Gildie wcześniejsze:
- Wybrańcy Balthazara - niemal od początku istnienia, niestety gildia przekierunkowana na PvP i nowe GvG


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować