Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Gram w Gw około 5 miesięcy. Moja postać którą najczęściej używam to: Polish Dragon. Szukam gildi PvE bo PvP mnie nie interesuje. Proszę o szybkie rozpatrzenie mojej propozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze masz rozwinięte postacie? CZy masz duże doswiadczenie w GW, ile gier skończyłeś (dodatków)? CZy jesteś kulturalny i chcesz uczestniczyć w życiu gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 1 postać tego Polish Warriora to on ma wszyściutenko dokładnie, ale nie mam zbroji FoW tylko tą za 75k, teraz probuje zrobić nim tytuły.. Druga postać do monk ale służy ona tylko do pomagania przyjaciołom przejśc PRe-Searingu. Doświadczenie moim zdaniem w PvE mam duże. Mam tylko Prophecies i ją przeszedłem. Tak nie przeklinam wcale. Chce, jasne że chce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Chętnie bym się przyłączył do gildii PvE.
Ale ma to jeden haczyk.
Nie jestem pewien co do mojej aktywności.
Zdarza mi się parę dni nie być on-line.
Doświadczenie jako tako mam.
Prophecies i Factions przeszedłem, Nightfall - w trakcie przechodzenia.
Postacie :
Fire Ele/Monk - Nuker. 20 lvl. Spora część Elitek odblokowanych. Wszystkie dobre Fire skille.
W/Mo - tank. 20lvl. Trochę słabsza postać co się skilli tyczy. Używa miecze. Założona na Str.
W/Mo - Nightfall. Lvl 18. W sumie to jw.
Co do decyzji przyjęcia czy nie ze względu na niepewną aktywność, pozostawiam to już tylko wam.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chętnie dojdę do waszej gildii...ale jest jeden haczyk.Mam doświadczenie(9 miechów gram),ale postać bardzo słaba...jak brat się wkurzył to skasował nekromantę na 19lvl...i teraz od początku tnę...(4lvl.)...życie jest ciężkie...ale mogę być cennym nabytkiem dla gildii ponieważ mam duże,jak już mówiłem,doświadczenie...proszę o przemyślenie mojej propozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem w głównym temacie - jedna postać na 19lvl to troszkę mało po 9 miechach gry. Podaj części GW, które poiadasz oraz zamieść screena z twoją postacią, gdy wpisujesz komendę "age".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 20:32, DragonLord napisał:

Tak jak napisałem w głównym temacie - jedna postać na 19lvl to troszkę mało po 9 miechach gry.
Podaj części GW, które poiadasz oraz zamieść screena z twoją postacią, gdy wpisujesz komendę
"age"
.



Miałem Phrophercies(sprzedałem na używkach) i mam Nightfall...a jak ci dam screena to co ci da jak tym nowym nekromantom tnę od 3 dni i dopiero 4 lvl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
CHętnie dojdę do waszej gildii, kończę już grę (Prophercies), zamierzam w najbliższym czasie kupić Factions, posiadam narazie dwie postacie:
Blood Necro/ Fire Elementalista 18lvl
Mesmer/ Fire Elementalista 16lvl

Gram w grę dopiero kilka dni, szybko się uczę, no i poprostu chciałbym wspomóc waszą gildię ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 12:41, graczomaniak napisał:

To za mało żeby do nas dołączyć.

A co ze mną?Mi tą gildię polecił założyciel tematu głównego o GW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie takze przyjac? Mam 3 postacie na 20lvl: W/Mo D/Mo M/Me oraz N/Me na 12 lvl. Gram podnad w miesiace przeszedlem Pro i koncze Nf, Frakcji nie mam, ale planuje zakupic. Wole PvE. Jestem dość aktywny bo gram od 3-4 h na dzien XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:23, graczomaniak napisał:

Też nie zostaniesz przyjęty, bo uważamy, że robisz nas w konia.


Przykro mi że tak uważacie,ale to wasz problem...ja z takimi ludźmi,którzy w nic nie wierzą,spotykam się na co dzień,ale to ja nie będe w gildii i to wasza strata...zresztą teraz nabrałem wątpliwości czy chciałbym być w takiej jak ta gildii...nie ma sensu porzucać mojego GH i mojej pelerynki dla gildii z takim leaderem?
jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wierze np w hmm w to że jutro jest poniedziałek xp Graczo nie jest liderem:) to po 1 po 2 My problemu nie mamy jakoż żyjemy :) Gier nie straciliśmy radości z gry tez przez to nie stracimy;) Ale rozumiem ze trudno sie pogodzić z odmową tylko czemu w taki sposób demonstrujesz swoje niezadowolenie:) Wy marni w zamku z piasku a ja mam łopatke tak?? ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 16:36, Ponury Żniwiarz napisał:

Ja wierze np w hmm w to że jutro jest poniedziałek xp Graczo nie jest liderem:) to po 1 po
2 My problemu nie mamy jakoż żyjemy :) Gier nie straciliśmy radości z gry tez przez to nie
stracimy;) Ale rozumiem ze trudno sie pogodzić z odmową tylko czemu w taki sposób demonstrujesz
swoje niezadowolenie:) Wy marni w zamku z piasku a ja mam łopatke tak?? ech



Dokładnie tak geniuszu...jestem ciekaw jak na to wpadłeś...a to "trudno sie pogodzić z odmową "
to trochę dziwne z twojej strony,bo ja należę do gildii z GH i pelerynką,jesteśmy jedną z lepszych gildii w Istanie(pewnie znowu nie wierzysz...no ale cóż,twój problem...),wygrywamy prawie każdą bitwę gildii...a to że do waszej gildii chciałem dołączyć tylko z tego powodu że wolałem być w gildii z ludźmi z forum...bo moja gildia nie jest polska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Twoją głowną linią obrony jest poniżanie innych i wywyższanie siebie bez podania konkretnych argumentów czyli kompletny brak pokory i ignoranctwo, bardzo nieprzyjemna sprawa, Bardzo mnie to cieszy że odnosisz same sukcesy itd nie mam powodu by ci nie wierzyć. Skoro jednak lubisz ludzi z forum co mnie cieszy oznacza ze jednak nie jestes stracony, ale nie rozumiem twojego świętego oburzenia czyżbym zdaniem "trudno sie pogodzić z odmową " nadmiernie poruszył twoje ego :) Tak jaśnie panie się równierz składa że mój jedyny problem z niewiarą jest taki iż mimowolnie jestem Ateistą no i na tyle moich problemów (a w Boga bym wierzyć chciał ale jakos nie potrafie tak w pełni;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:11, Ponury Żniwiarz napisał:


Twoją głowną linią obrony jest poniżanie innych i wywyższanie siebie bez podania konkretnych
argumentów czyli kompletny brak pokory i ignoranctwo, bardzo nieprzyjemna sprawa, Bardzo mnie
to cieszy że odnosisz same sukcesy itd nie mam powodu by ci nie wierzyć. Skoro jednak lubisz
ludzi z forum co mnie cieszy oznacza ze jednak nie jestes stracony, ale nie rozumiem twojego
świętego oburzenia czyżbym zdaniem "trudno sie pogodzić z odmową " nadmiernie poruszył twoje
ego :) Tak jaśnie panie się równierz składa że mój jedyny problem z niewiarą jest taki iż mimowolnie
jestem Ateistą no i na tyle moich problemów (a w Boga bym wierzyć chciał ale jakos nie potrafie
tak w pełni;p)



Dokładnie takiej odpowiedzi się spodziewałem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 17:15, graczomaniak napisał:

Zioom, my sami nie chielibyśmy takich członków, więc wybacz.:)



"Takich"?Co to oznacza...ale spoko...nie muszę być w waszej gildii,fajnie że podchodzisz do tego spokojnie,ja pykam fajkę pokoju a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować