Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 21:38, Zebek napisał:

Czy jest mozliwy z innym graczem ??
np spotkac sie z kumplem i wypelniac z nim wspolpracujac kolejne misje??
Wiem ze pytanie byc moze jest banalne ale coz
Dzieki za odpowiedz


Tak, jest to możliwe.
Wcześniej musicie tylko w mieście stworzyć drużyne i jazda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 22:23, pitah napisał:

Tak, jest to możliwe.
Wcześniej musicie tylko w mieście stworzyć drużyne i jazda :)


Bardzo dziekuje

Zebek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://old.straganik.pl/old/index.php

Zapraszam wszytkich zainteresowanych do naszej gildii ''OLD Alliance'' (Oak Leaves of Darkness) w swiecie Guild Wars.
Biorąc pod uwagę obecnie panującą średnią wieku w grach typu mmorpg nasza gildia skupia ludzi "zaawansowanch wiekiem".
Postanowiliśmy że minimalną granicą wiekową jest 25 lat. Wychodzimy z założenia, że robimy to co sprawia nam wielką frajdę, skupiamy sie głównie na wspólnym przechodzeniu fabuły PvE, ale czasem pogrywamy PvP (wszystkie części GW).
W gildii nie ma obowiązkowych spotkań, każdy gra wtedy kiedy może i ma na to ochotę. Najczęściej można nas jednak spotkać w godzinach wieczornych 20- 3.00.
Więc jeśli masz na karku 25+ wiosen , i znajdujesz czas aby pograc czasem w gry sieciowe a do tego lubisz towarzystwo, miłych , kulturalnych i dojrzałych ludzi to ... WSTĄP DO NAS !!!
Zgłaszać sie możecie na stronce powyżej albo w grze u oficerów:
LIDER - Death Rincewind, Tank Rincewind
OFICEROWIE - Alex Kilgour
Nabiki Yorashi
Pearl of Hiigaran, Secret Pearl
Raafael Fink
Lad Tamaras

20070125142423

20070125142441

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Forum Gildii mi nie działa więc napisze to tutaj.

Chciałem się pożegnać i przeprosić za nagłe odejście ( forum nie działa ). Dawna gildia się reaktywowała i postanowiłem wrócić do dawnych znajomych.
Nie mieliśmy wiele okazji by wspólnie pograć, a listy z wypadami na misje nie zdążyły się zapełnić : (
Mimo to dziękuję za przyjęcie i wspólnie spędzony czas.
Życzę powodzenia i licznych sukcesów.

Aramil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 14:24, shadowrunnerOLD napisał:

http://old.straganik.pl/old/index.php

Zapraszam wszytkich zainteresowanych do naszej gildii ''OLD Alliance'' (Oak Leaves of Darkness)
w swiecie Guild Wars.
Biorąc pod uwagę obecnie panującą średnią wieku w grach typu mmorpg nasza gildia skupia ludzi
"zaawansowanch wiekiem".
Postanowiliśmy że minimalną granicą wiekową jest 25 lat. Wychodzimy z założenia, że robimy
to co sprawia nam wielką frajdę, skupiamy sie głównie na wspólnym przechodzeniu fabuły PvE,
ale czasem pogrywamy PvP (wszystkie części GW).
W gildii nie ma obowiązkowych spotkań, każdy gra wtedy kiedy może i ma na to ochotę. Najczęściej
można nas jednak spotkać w godzinach wieczornych 20- 3.00.
Więc jeśli masz na karku 25+ wiosen , i znajdujesz czas aby pograc czasem w gry sieciowe a
do tego lubisz towarzystwo, miłych , kulturalnych i dojrzałych ludzi to ... WSTĄP DO NAS !!!

Zgłaszać sie możecie na stronce powyżej albo w grze u oficerów:
LIDER - Death Rincewind, Tank Rincewind
OFICEROWIE - Alex Kilgour
Nabiki Yorashi
Pearl of Hiigaran, Secret Pearl
Raafael Fink
Lad Tamaras


Wchodze w to, jestem już 1.5 rocznym nomadem, szukam miejsca dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!


Chciałem zadać pytanie:który muszę mieć level żeby dołąćzyć do waszej gildii?Bo ja na razie jestem w Dons of the Gods,i nie narzekam,ale chciałbym grać z ludźmi którzy:
a)są Polakami
b)z którymi mogę mieć swobodny kontakt nie tylko w GW

Oczywiścię jak najbardziej zrozumiem jeśli nie będziecie chcieli przyjąć mnie wogóle,ale warto spytać.Jakby co mój nick to Aslax Kazar -Nekromanta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:26, pitah napisał:

Z chęcią Cię przyjmę jak tylko zdobędę mój dysk twardy :D



Dzięki Zioooom!To ja czekam na dysk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też moge Cię przyjąć, skoro pitah narazie czeka na dysk :). No, ale jeśli chcesz koniecznie od niego, to ja nie mam nic przeciwko.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 16:10, graczomaniak napisał:

Też moge Cię przyjąć, skoro pitah narazie czeka na dysk :). No, ale jeśli chcesz koniecznie
od niego, to ja nie mam nic przeciwko.:)


Nie,ja nie mam nic przeciwko,bardzo chcę żebyś mnie przyjął ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dołączyłbym do waszej gildii. Posiadam na razie tylko GW:P
Ariston Moonclaw -> R/W 12lvl (jestem po Nolani Academy, w Shiverpeaks)
Postacie PvP -> Zmienne, ale zawsze z dopiskiem Moonclaw.
Jeśli chodzi o PvP to nawet nie udało mi się unlocknąć HA, ale to dlatego, że nigdy nie mogę znaleźć drużyny. To jest jeden z powodów mojej chęci dołączenia - posiadanie zgranej drużyny. Moje doświadczenie - grę mam od początku grudnia. Xfire naliczyło mi na razie 64h.
Mam dość słaby level, ponieważ testowałem grę wszystkimi profesjami. Aristonem jestem w Shiverpeaks, ponieważ również nie mogę znaleźć dobrego teamu. Chętnie dołączyłbym do tej gildii choćby dlatego, że nie moge znaleźć żadnej innej :/ Postaram się uczestniczyć w tych walkach i wyprawach. :)

PS. Wiem, że nie jestem specjalnie doświadczony, ale mam nadzieję podszkolić się pod okiem mistrzów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty aby na pewno masz to swoje 25 wiosen lub więcej ? Bo zachowujesz się jak człowiek , który po pierwsze mózgu nie ma , a po drugie jak debil , któremu można w kółko gadać a on swoje. To jest temat gildii TsH ! Nie zamieszczamy tutaj ogłoszeń , myślałem że OLD jest na poziomie , ale jak czytam Twoje posty to mam coraz większe wątpliwości co do tego. Zacznij w końcu myśleć dorosły człowieku , bo za coś Ci dali ten dowód osobisty...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować