Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Hehehehe ... sorki ale nie czytałem całego forum i miałem nadzieje że można sie tu reklamowac bo temat posta może zmylić... pomyłki sie zdarzaja... ale forum gildii powinno byc zamknięte dla innych osób z poza ... ale to już your will !

Pozdrawiam Gildię Forumową od OLDów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to miałem na myśli pisząc to jak sam widzisz ostatnio rzadko bywam w GW , a jak już jestem to góra na godzinę. Więc nie mam szans na żadne wspólne wypady itp itd , nie mam narazie na to czasu. Przykro mi ale nie dam rady grać ciągle , albo wtedy kiedy są wypady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:16, oOreVenOo napisał:

Nie to miałem na myśli pisząc to jak sam widzisz ostatnio rzadko bywam w GW , a jak już jestem
to góra na godzinę. Więc nie mam szans na żadne wspólne wypady itp itd , nie mam narazie na
to czasu. Przykro mi ale nie dam rady grać ciągle , albo wtedy kiedy są wypady.


Na naszym poprzednim forum nie bywałeś więc nie wiesz, że temat "brak czasu" był tam omawiany.
Raz na dwa miesiące(zgodnie z regulaminem) można spokojnie znaleźć czas na jakąś wyprawę jeśli tylko się chce. Termin jest zazwyczaj ustalany z wyprzedzeniem i można sobie czas zarezerwować. Mam studia, prace, rodzinę, gram w inne gry i na GW też znajduje trochę czasu. Raz na dwa miesiące można spokojnie przynajmniej raz wspólnie zagrać z kilkoma kolegami z gildii. Wyprawa też nie musi trwać pół dnia... można coś krótszego zorganizować... Trzeba tylko chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sprawa prosta wtedy kiedy może być wyprawa ja wole się spotkać z kobieta czy z przyjaciółmi. I jeśli mam do wyboru gildie/gw/wyprawę czy moich znajomych , wybiorę ich proste. Dla mnie GW znajduje się na bardzo podrzędnym miejscu i skończmy ten temat , bo to nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 15:54, oOreVenOo napisał:

U mnie jest sprawa prosta wtedy kiedy może być wyprawa ja wole się spotkać z kobieta czy z
przyjaciółmi. I jeśli mam do wyboru gildie/gw/wyprawę czy moich znajomych , wybiorę ich proste.
Dla mnie GW znajduje się na bardzo podrzędnym miejscu i skończmy ten temat , bo to nie ma sensu.



Myślisz, że tylko Ty masz rodzinę, dziewczynę, znajomych? My wszyscy to roboty, które tylko w GW grają?
Wyobraź sobie, że też mamy swoje życie... Nikt Ci nie każe codziennie grać w GW... bez problemu można znaleźć chociaż godzinę raz na 2 miesiące aby zagrać z gildią... chyba że ktoś nie chce... wtedy nie ma sensu aby był w gildii.
Również uważam, że temat można skończyć. Znasz moje zdanie, ja znam Twoje... ja nie przekonałem Ciebie do swoich racji... Ty nie przekonałeś mnie do swoich... dalej będzie już tylko powielanie tego samego...
Między innymi dlatego zrezygnowałem z bycia liderem tej gildii bo nie chciałem w wolnym czasie zajmować się sprawami organizacyjnymi w gildii a skupić się wyłącznie na grze w GW. Jeśli chodzi o sprawy związane z regulaminem to decyzje i tak podejmie lider.
Tak więc z mojej strony koniec rozmowy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 16:14, ChronosTheBlack napisał:

Myślisz, że tylko Ty masz rodzinę, dziewczynę, znajomych? My wszyscy to roboty, które tylko
w GW grają?

My jesteśmy boty farmiące Mo/D w elonie reach ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Czy miałbym szansę dostać się do gildii gram.pl? Mam kampanię nightfall (prawie przeszedłem), derva/mesmera 20lvl, wiele odblokowanych umiejętności (w tym wszystkie avki bogów). Mój nick w grze to Warlord Otc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może ja ? : ) Necro/Mo (dla SS zmieniam na Me) duzo odblokowanych skilli. PvP narazie wogóle nie gram. Biedny ale próbujący coś zdobyć w FoWie (jak narazie 1 dobry team znalazem...) posiadam tylko GW:P. Jeszcze troche pamiętam co i jak, bo kiedyś GW miałem przez pół roku, sprzedalem, i za pol roku nowe kupilem :) Sadze, ze pod koniec marca kupie ktorys dodatek(albo i dwa) : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 22:05, graczomaniak napisał:

Podaj nick, a Cie przyjme.


Zdechlak na Niby

Sory ze jeszcze raz, ale chcialem zeby graczomaniak to zauwazyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2007 o 23:05, graczomaniak napisał:

Mogłeś mi na gg napisać, a nie tu offtopować -.- .


Nie mam twojego GG

Dnia 10.02.2007 o 23:05, graczomaniak napisał:

Uaktywniony...


Thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oka jego nie widzisz? zobazy wszystko;]
A co do gildi. Zrobiłem se ale jestem taki skąpy że nikogo nie wziąłęm do niej:P A jakby ktoś chciał to powiedziać na gg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakie macie wkońcu wymagania od graczy bo juz sie pogubiłem a chciałbym się do was dostac bo lubie gram.pl
A nadodatek chce sie sprawdzicz czy bym u was podołał.
Zgury dzięki za odpowiedz(w miare szybką mam nadzieje) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować