Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Oficjalnie oświadczam, że nie jestem już członkiem formuowej gildii TsH. Odszedłem z powodów słabej już organizacji. Niestety, kiedyś się wszystko kończy, także teraz jeśli macie jakieś sprawy, chcecie się przyłączyć itp. Kierujcie je do lidera - Chronos The Black lub oficerów - Nivrax Deathbringer, Mind Cannibal, Pitha Elema, Maylu Sakurai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:57, graczomaniak napisał:

!Formuowa gildia Troublesome Heroes [TsH] ogłasza nabór!

Chcemy przyjąć nowe "twarze", które grają co nieco już w GW! Przyjmiemy 10 pierwszych osób,
które zgłoszą się w tym temacie!
Do swojego podania proszę dopisać nick w grze, będzie mi łatwiej wysłać zaproszenie.


Ok, jak jest to jeszcze aktualne to będę dzisiaj (jak każdego dnia praktycznie) po godzinie 20:00! Mój nick Sieg Delacroix (najczęściej nim gram na PVP, a ostatnio z nudów to tylko gram na PVP :D). BTW 7 postaci dopakowanych na maxa zdobyłem wszystko odkryłem wszystko, każdą z tych postaci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No yo ziomek nie do mnie z tym. Ja już w TsH nei robie. Pisz do oficerów, bo z tajnych źródeł wiem, że Chronos The Black też odszedł z TsH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 18:00, graczomaniak napisał:

Oficjalnie oświadczam, że nie jestem już członkiem formuowej gildii TsH. Odszedłem z powodów
słabej już organizacji. Niestety, kiedyś się wszystko kończy, także teraz jeśli macie jakieś
sprawy, chcecie się przyłączyć itp. Kierujcie je do lidera - Chronos The Black lub oficerów
- Nivrax Deathbringer, Mind Cannibal, Pitha Elema, Maylu Sakurai.


Sorka za drugi :D nie przeczytałem tego postu więc widzę że to nie jest guildia której szukam, zapomnij o moim poprzednim poście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem konkretnie jest teraz oficerem, więc myślę, że mogę po prostu napisać tutaj. Nie wiem czy ta oferta pierwszych dziesięciu osób jest dalej aktualna? Chętnie dołączyłbym do gildii PvE. Mam jedną postac po Nolani Academy (jeśli chodzi o PvE). Ze swojej strony mogę zagwarantować logowanie się do GW co najmniej 2 razy/ tyg.
oraz kulturę osobistą. Jeśli wy pomożecie mi przejść do końca i "wyedukujecie" mnie, to ja mogę później robić to samo z nowymi graczami. Mam tylko GW:P.
GG: 5921388
Xfire: Goxenul
IG: Ariston Moonclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 09:58, robbsson napisał:

ilu was jest wtej gildii ??


Teraz około 20 osób. Gildia się rozpada, nie ma co ukrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gildia przestaje pomału istnieć z niewiadomych przyczyn ludzie poodchodzili. Mam nadzieje że się utrzyma i rozwinie nie od razu to musi być gildia która gra pvp czy aktywna bardzo jest.. ważne by jak się wejdzie do gry można było z kimś pograć i porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:09, graczomaniak napisał:

Z wiadomych przyczyn, o których pisałem tu i na forum gildiowym.


Nie do końca bo brak czasu to ok ale pisałeś o braku aktywności gildii cokolwiek oznacza aktywność w gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak pomyślałem ze skrobne tutaj troche:) Gildia staciła swój stary niepowtarzalny pro klimat;p ludzie poodchodzili nie było z kim grac ba po odejsciu gracza nawet pogadac:) Więc jako wierny ponurak poczłapałem z graczem do innej gildi Mars:) miło było ale TsH sie skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Gildia Troublesome Heroes [TsH] rekrutuje! Chętnych proszę o zgłaszanie się do mnie (IGN : Feanor Kurufinwe, I Yam Yam I, Antonio PL) i do Arar''a (IGN : Arwena Kadel, Eowina Kadel). Wszyscy mile widziani. Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować