Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

W trakcie tego weekendu jest event. Za darmo są wejścia do Underwold''u ( UW ) i Fissure Of Forest (FoW) niezależnie który kontynent ma favor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Zamierzam właśnie kupic GW. Mógłby mi ktos wyjaśnic jak działa ta Gildia forumowa. Jest w grze jakaś jej siedziba???? jak to wogóle działa ???? (może to głupie pytania, ale odpowiedzcie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam pytanko- moge być w waszej gildii ? Mój nick - Merral X
Moja stara gildia mnie zaczeła irytować :/ Musicie dać mi odpowiedź przed zaproszeniem.
Jak co to opuszcze moją dotychczasową gildie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 22:37, PREDATOR X napisał:

Ja również mam pytanko- moge być w waszej gildii ? Mój nick - Merral X
Moja stara gildia mnie zaczeła irytować :/ Musicie dać mi odpowiedź przed zaproszeniem.
Jak co to opuszcze moją dotychczasową gildie.


Twoja gildia irytowała Ciebie, czy ty ją? patrząc na twój status, chyba było inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 10:45, PREDATOR X napisał:

Jestem tam oficerem. Dołączyłem jako trzeci. Dlatego chce sie przyłączyć do forumowej gildii,
bo tam nie ma ani jednego polaka :/ Więc jak?


Ja osobiście nie widzę przeszkód, nie wiem jak inni. Nie wiem czym zasłużyłeś na wywrotowca, ale miejmy nadzieje, że to nie ma wpływu na Twoje zachowanie w grze. Nie chce mi się logować, pogadam z Yamem, który siedzi w GW 25 godzin na dobę. To Ci wyśle zaproszenie.

BuuBuu ---> Mamy przepiękny Guild Hall jeśli o to ci chodziło :) Jak działa? Jest zbiorowiskiem najgorszych szuj na ziemi: mordercy, gwałciciele, oszuści. Żartuje oczywiście :D w gildii są sami porządni ludzie. Ot gramy sobie głównie PvE, coś tam gadamy czasami o różnych sprawach, niekoniecznie związanych z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 20:33, Arar napisał:

Ja osobiście nie widzę przeszkód, nie wiem jak inni. Nie wiem czym zasłużyłeś na wywrotowca,

Wpisz sobie w Statystykach jego nick - ma 5 degradów przez 4 miesiące... Niech się tylko liczy, że niedostosowanie się do regulaminu (szczególnie po reaktywacji) spowoduje wywaleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 20:44, DragonLord napisał:

Wpisz sobie w Statystykach jego nick - ma 5 degradów przez 4 miesiące... Niech się tylko liczy,
że niedostosowanie się do regulaminu (szczególnie po reaktywacji) spowoduje wywaleniem.


Z tym to chyba każdy musi się liczyć? Chyba, że są równi i równiejsi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie złapałeś chyba, o co mi chodzi. O ile na tym forum widać, że nie przestrzegał regulaminu (5 razy! Naprawdę nic go to nie nauczyło?) i nic większego oprócz degradów mu się nie stało, to w gildii nie będzie takiego pobłażania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:42, DragonLord napisał:

Nie złapałeś chyba, o co mi chodzi. O ile na tym forum widać, że nie przestrzegał regulaminu
(5 razy! Naprawdę nic go to nie nauczyło?) i nic większego oprócz degradów mu się nie stało,
to w gildii nie będzie takiego pobłażania.


Ależ zaczaiłem, tylko ja lubię takie niedociągnięcia słowne wytykać. :) Zobaczymy jak gościu będzie się sprawował. Ale czemu mamy mu nie dać szansy? Zacznie klnąć? Wywali się. Zacznie jakieś bzdury pisać na chacie? Wywali się. itd. itd. Kultura musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za jakiś czas będę się pisał. Doświadczenie z gier online mam, w GW dopiero zaczynam, żeby nie noobować boleśnie to jeszcze sie z miesiąc lub dwa aktywnie podszkolę i wtedy sie dołączę. Także keep the damned thing goin''! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 00:34, qrczak90 napisał:

A tak z ciekawości, ile osób macie w tej gildii? Bo niedawno mówiło się, że się rozpada, a
teraz proszę - rekrutacja kwitnie xD

I dobrze. Właśnie o to chodzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 08:02, micaa napisał:

I dobrze. Właśnie o to chodzi ;]


Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, a poza tym z tą rekrutacją to miała być raczej cyniczna uwaga - widać nie wyszła ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 20:33, Arar napisał:

Nie chce mi się logować,
pogadam z Yamem, który siedzi w GW 25 godzin na dobę. To Ci wyśle zaproszenie.


Nie, On ma przerwy jak zastygnie na krześle, wtedy do akcji wchodzi Antek i tak na zmiane 25/7.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 16:13, graczomaniak napisał:

Wiecie...jak chcecie to ja moge wrócić do TsH i pomóc Wam w reaktywacji...no, ale to od Was
zależy.:)


Ty nasz wybawco! Wracaj. Jednak TsH ma w sobie jakiś zwierzęcy magnetyzm. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa! :D Otóż poświęciłem cenne pięć minut z moich 25 godzin na dobe i postanowiłem odpowiedzieć Ormisiowi (mogę tak do Ciebie mówić misiaczku? :P). Przyjmiemy Cię z chęcią jak się nie biędziesz opieprzał, bo ja z Ararem to cały czas coś robimy dla gildii, robota pali się nam w rękach. Czas wszystko przywrócić do normy, Chronos (tego nicku nie zmienię, boje się :D) otrzymał już zaproszenie. Trzeba ściągnąć starą pakę, czyli osoby z WG i kilka osób spoza starej gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować