Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Postaram się załatwić parę spraw i dam Ci odpowiec, cukiereczku* :D:D.

* - Nie, my nie jesteśmy żadnymi gejami itp. Długo się znamy, więc czasem można zażartować.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:13, graczomaniak napisał:

Postaram się załatwić parę spraw i dam Ci odpowiec, cukiereczku* :D:D.

* - Nie, my nie jesteśmy żadnymi gejami itp. Długo się znamy, więc czasem można zażartować.:)


Dobra, dobra wszyscy o was wiedzą. Nie ma co się tłumaczyć bo... tylko winny się tłumaczy :D

Starą gwardię przyjmiemy z otwartymi ramionami... Tfu! Udziela mi się wasz... nastrój. Z chęcią. Tfu! Z radością. O! Ale najpierw trzeba tę starą gwardię zlokalizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:19, Arar napisał:

Starą gwardię przyjmiemy z otwartymi ramionami... Tfu! Udziela mi się wasz... nastrój. Z chęcią.
Tfu! Z radością. O! Ale najpierw trzeba tę starą gwardię zlokalizować...


Spokojnie kwiatuszku :D Ostatnio prześlałem sprawe i przypominałem sobie osoby ze starej paczki. Troche ich jest, ale uda się znależć.

My się nie tłumaczymy :D poprostu tego nie ukrywamy i wiemy, że ty czujesz to samo ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 21:31, Yamamoto napisał:

Spokojnie kwiatuszku :D Ostatnio prześlałem sprawe i przypominałem sobie osoby ze starej paczki.
Troche ich jest, ale uda się znależć.


No to trzeba ruszyć ten świat z podstaw. Eeee... znaczy się... glidie naprawić. To jak? Wprawiamy tę maszynę w ruch?

Dnia 27.03.2007 o 21:31, Yamamoto napisał:

My się nie tłumaczymy :D po prostu tego nie ukrywamy i wiemy, że ty czujesz to samo ! :D


Mnie w wasz związek proszę nie mieszać. Ja mam swój Sernik. Bez zboczonych myśli proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:38, Arar napisał:

No to trzeba ruszyć ten świat z podstaw. Eeee... znaczy się... glidie naprawić. To jak? Wprawiamy
tę maszynę w ruch?


HURRRAA! HURRRAA! Ruszamy naprawić gildiie! :D Odpalaj silnik kapitanie Arar!

Dnia 27.03.2007 o 21:38, Arar napisał:

Mnie w wasz związek proszę nie mieszać. Ja mam swój Sernik. Bez zboczonych myśli proszę!


A co do Serka to muszę na gg Cię zapytać, bo nie wierze! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm...... :/ Czekam na zaproszenie!!!!!!!!!!!!! Jeżeli nie macie zamiaru go wysyłać, to dajcie mi znac- teraz.
W najgorszym razie przejde do pierwszej lepszej polskiej gildii (ale wole być z wami ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:57, PREDATOR X napisał:

Ekhm...... :/ Czekam na zaproszenie!!!!!!!!!!!!! Jeżeli nie macie zamiaru go wysyłać, to dajcie
mi znac- teraz.
W najgorszym razie przejde do pierwszej lepszej polskiej gildii (ale wole być z wami ;).


Bez nerwów, zaproszenie wysłane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2007 o 22:03, Yamamoto napisał:


Bez nerwów, zaproszenie wysłane:D

Zaproszenie przyjęte :) Dzięki! Mam nadzieje że nie pożałujecie :) Dzisiaj niestety już nie pogram, najwcześniej jutro rano przed szkołą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jesteśmy gildiom PvE/PvP. Powstaliśmy w grudniu 2005 i do dziś istniejemy.smile.gif
Szukamy ludzi doświadczonych jak i nowych w świecie GW. Jesteśmy gildią pomocną, zgraną i znającą się długi okres czasu. GW jest dla nas pasją i chcemy robić wszystko, żeby było jak najwięcej zabawy i przyjemności z gry. Gildia ostatnio została "przeczyszczona". Zostali wyrzuceni członkowie, którzy nie grali. Posiadamy sojusz (obecnie 10 gildii). Sojusz jest angielsko - polski.
Z PvE chcemy robić wszystko. Mamy tzw. wypady gildiowe, na które zapisujemy się na naszym forum.
Więc jesli szukasz gildii, zgłoś się! Rekrutacja będzie otwarta długi czas!

Co oferujemy Tobie:

- kulturę
- pomoc
- chęć wspólnej gry
- doświadczenie
- zgranie
- miłą atmosferę

Czego oczekujemy:

- kultury
- chęci gry
- pomocy innym
- tworzenia życia gildiowego
- poczucia humoru ( a kto nie ma:) )

O kontakt prosimy pisać tu na forum lub na naszym gildiowym - http://www.tshpve.fora.pl/index.php . Prosimy napisać coś o swojej przszłości w GW oraz o tym co wniesiesz i czego oczekujesz od nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko jakos nie moge sie zarejestrowac;/ A tak ogólnie to nawet fajnie że robicie rekrutacje bo moze wkońcu się do was dostane;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie kiedy sie dowiem czy zostałem przyjęty czy nie? Bo jakoś wydaje mi sie że to raczej długi proceder;/ Ale nic mi nie pozostaje do wyboru tylko czekać;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak.......... Nie to żebym narzekał ale jakoś dziwna jest ta gildia. Moze jestesm tylko źle nastawiony ale wydaje mi sie ze ta gildia przerzywa kryzys. P.S. Czemu nie gracie wogule PvP? Wiem że to moze nudzić ale czasem jest ciekawe i dodatkowo mozna sie zgrać. P.P.S. Czemu odszedłeś z gildi? (POWODZENIA) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


TsH kończy żywot, w związku z tym zamknę na dniach ten wątek. Jeśli ktoś ze starych graczy ma coś do dodania to zapraszam, ja ze swej strony dziekuję Wam za wspólna gre i początki w gw w dobrym towarzystwie. Mam nadzieje, że na nowym miejscu będzie nam sie grało jeszcze lepiej i w zasadzie jestem tego pewien ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 21:19, Arar napisał:

Starą gwardię przyjmiemy z otwartymi ramionami... Tfu! Udziela mi się wasz... nastrój. Z chęcią.
Tfu! Z radością. O! Ale najpierw trzeba tę starą gwardię zlokalizować...


A czy przyjmiecie starą gwardie która od jakiegoś czasu nie ma dostępu do Guild Wars i nadal go nie ma, a jak po jakimś czasie będzie miała, to dacie zaproszenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować