Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2005 o 06:50, Ludwis napisał:

Ja sie z checia pisze na gildie w grze jak was zlapac w grze jakie macie nicki :P?


Pisz do DEViANCE''a. On ma nick w grze Derek Holom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamierzacie robić zbiórkę na gildię, to jest to ok. 30k. Jestem w stanie wyłożyć 10k (aktualnie mam z 8, ale jeśli się zdecydujecie, to 2 jakoś uzbieram).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:51, Hopeless napisał:

Jeśli zamierzacie robić zbiórkę na gildię, to jest to ok. 30k. Jestem w stanie wyłożyć 10k
(aktualnie mam z 8, ale jeśli się zdecydujecie, to 2 jakoś uzbieram).


Na razie finansują wszystko nasi miłościwi liderzy (głównie Deviance chyba). Potem może będzie zrzuta na GH. A teraz to niektórzy nawet gry nie mają, więc będziemy pewnie potem odrabiać w polu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 10:59, Budo napisał:

Na razie finansują wszystko nasi miłościwi liderzy (głównie Deviance chyba) /.../


Nie chyba tylko na pewno. Jak na razie to założyłem gildię, cape już kilka razy zmieniłem i do tego mam przy sobie Celesticial Sigil, który umożliwia dokonania wyboru własnego GH. Ale zanim taki wybierzemy... pozbieram od niektórych trochę pieniędzy, aby odzyskać trochę straconego złota.

No i bardzo proszę kogoś, aby utworzył Monka. Teoretycznie nie mamy żadnego! Monk to jak na razie jest priorytet. Wczoraj walcząc na arenach bez monka nie wygraliśmy ani razu. Jak przyszedłem z Monkiem brata, to też przegrywaliśmy. Ja np. nie umiem walczyć Monkiem ;p w przeciwieństwie do brata. Proszę, aby ktoś utworzył owego osobnika, bo to jest najwyższy priorytet jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.12.2005 o 11:47, pitah napisał:

Prot czy heal?


Na razie jest to nie ważne... Najlepiej jakby Protection. Potrzebujemy Monka i to natychmiast. Nikt chyba nie ma dobrego Monka w PvE. A mój brat jest raczej sceptycznie nastawiony na Areny ;p
Powtarzam ;) Monk to największy priorytet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Słuchajcie wypowiedzcie się proszę co do klasy! Skoro jest nam potrzebny monk, to może ktoś się pisze na ochotnika?
Ja mogę stwoerzyć monka, ale od razu mówię, że jak mi się nie spodoba to mnie wołami do gry tą klasą nie zaciągniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam też monka ale musze jeszcze nim nałapać trochę elitów i dojść co najmniej do Droknars ( teraz jestem na pustyni). Ja lubię grać monkiem i w PvE niezle mi to wychodzi, ale nie wiem jak to będzie w PvP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 12:06, Jozeph napisał:

Ja mam też monka ale musze jeszcze nim nałapać trochę elitów i dojść co najmniej do Droknars
( teraz jestem na pustyni). Ja lubię grać monkiem i w PvE niezle mi to wychodzi, ale nie wiem
jak to będzie w PvP...


No to bardzo dobrze bo Deviance mnie meczy że mam monka robić, bo żadnego nie ma, a ja ni cholerki nie chcę. Wolę R lub N.
Jeszcze ktos na monka? Podobno potrzebujemy trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej dobra to niech ktoś będzie monkiem, ja i Latniak to elemy (wzajemnie uzupełniające się) ;]

A jak już tak bardzo będzie trzeba zrobic monka, to może ja go stworzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra, panowie, GW nie doszło i raczej już dzisiaj nie dojdzie. Wobec tego będę opóźniony w rozwoju w stosunku do reszty i zacznę grać dopiero jak szanowna poczta raczy mi dostarczyć paczkę, któą zamówiłem 15. XII.
Będę miła więcej manewru trochę co do klasy postaci, ale i tak wolałbym zacząć grać dzisiaj :/
Moje marudzenie do poczytania w topicu o poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:04, Budo napisał:

Dobra, panowie, GW nie doszło i raczej już dzisiaj nie dojdzie. Wobec tego będę opóźniony w
rozwoju w stosunku do reszty i zacznę grać dopiero jak szanowna poczta raczy mi dostarczyć
paczkę, któą zamówiłem 15. XII.
Będę miła więcej manewru trochę co do klasy postaci, ale i tak wolałbym zacząć grać dzisiaj
:/


Budooooo :/ Z kim ja teraz bede grał? Nie chce samemu zaczynac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:06, pitah napisał:

Budooooo :/ Z kim ja teraz bede grał? Nie chce samemu zaczynac...


Nie panikuj. W to maprawde da się grać samemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:21, Jozeph napisał:

Nie panikuj. W to maprawde da się grać samemu :D


No ale elementalistą samemu będzie chyba troche trudno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:36, pitah napisał:

> Nie panikuj. W to maprawde da się grać samemu :D

No ale elementalistą samemu będzie chyba troche trudno?


Oj tam ja ci pomogę. Dopiero co pre searing ascalon skończyłem (gram trialową postacią która miała cały pre searing zrobiony) Więc nie masz co się martwić bo chyba preascalon sam przejdziesz :)

PS. Narazie korzystam w przewadze ze skilli fire (bo innych nie mam) ale jak dostanę więcej skilli air i water to się na nie przerzuce i będzie tak jak się umawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy łaczeniu z serwerem ( Connecting Arena Net...) przed instalacja, trzeba długo czekac?? Ja czekam 10 min i narazie nic pasek doszedł do konca i stoi, czekac dalej czy jak????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 20:01, Latniak napisał:

Oj tam ja ci pomogę. Dopiero co pre searing ascalon skończyłem (gram trialową postacią która
miała cały pre searing zrobiony) Więc nie masz co się martwić bo chyba preascalon sam przejdziesz
:)

PS. Narazie korzystam w przewadze ze skilli fire (bo innych nie mam) ale jak dostanę więcej
skilli air i water to się na nie przerzuce i będzie tak jak się umawialiśmy


No to zamaszyście ;D Właśnie zacząłem :) Mój nick to : Pitha Elema. Twój nick?

Wszyscy z naszej gildii napiszcie tu swoje nicki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 13:36, pitah napisał:

> Nie panikuj. W to maprawde da się grać samemu :D

No ale elementalistą samemu będzie chyba troche trudno?


całkiem prosto (przynajmniej tak było w moim wydaniu :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chce do was dolaczyc chlopaki gram od dwoch dni ale kumaty na maXa jestem. To nie jest moja pierwsza masowka :) Moze zalozymy gildie pod nazwa Gram.pl :0 lol^^ prosze o jakis kontakt badz cos :) w grze Voodoo Wyspa jestem :0 POZDr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować