Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

O godzinie 18:43 doszła do nas szokująca informacja że Krzysztof Potezny odszedł... z WG a nawet z Tyrii.

Do Deva: weź poskładaj wszystkie informacje o glidi i napisz "przypinany post" (napisz post a później do moderatorów żeby przyopiel) np.

Glidia Wojowników Gramu (WG)

Lider:
DEViANCE-Derek Holom-(tu region)

Oficerowie:
......

Tak żeby już nie padało pytanie typu: kto tu jest liderem?
albo daj mi wszystko na gg (9417716) to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam wszystkich ksywek z forum. To znaczy w grze piszę normalnie - nie piszę Arkadiusz tylko Garvey. Niestety kilku nie znam ksywek z forum ;p Ale coś wykombinuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zróbcie liste wszystkich! Bedzie sie łatwiej połapać, a nie że ktoś do mnie pisze, ja mu mówię że go nie znam, a ten że jest ze mną w gildii ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lider:
Derek Holom i Ale Laska - DEViANCE

Oficerowie:
Garvey Nobody - Arkadiusz
Jozeph Uzdrowiciel i Milva Sokoleoko - Jozeph

Membersi:
Filippa Eilhaart - Latniak
Pitha Elema - Pitah
Nieros W - kara55
Mastah Budo - Budo
Maylu Sakurai - Drirr
Exe The War - ExeWar
Dante Ashell - Arar

Za wszelkie błędy od razu z góry przepraszam. Wszystko w razie czego pisać na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 21:52, DEViANCE napisał:

/.../


Super o to właśnie chodziło. Teraz tylko wystarczy poprośić "kogoś" o przypięcie... a ja pakuje sie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2006 o 18:16, pitah napisał:

Właściwie to sorki, że na ciebie naskoczyłem, byłem troche wkurzony i mnie poniosło.



Nie no spoko przeciez wszystcy jestesmy z tego samego KLANU czyli z GUILD WARS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2006 o 21:52, DEViANCE napisał:

Dante Ashell - Arar

Za wszelkie błędy od razu z góry przepraszam. Wszystko w razie czego pisać na forum.


Przeprosiny przyjęte, no chyba że jest na forum jakiś drugi Arar. Kiedyś może przyłącze się do glidii ale muszę się trochę poduczyc grac. Jak skończe preascalon to sie przyłącze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 04.01.2006 o 14:36, Arar napisał:

Przeprosiny przyjęte, no chyba że jest na forum jakiś drugi Arar. Kiedyś może przyłącze się
do glidii ale muszę się trochę poduczyc grac. Jak skończe preascalon to sie przyłącze.


Akurat przy Dante Ashell nie miałem pewności któż to jest z forum ;) Prześledziłem wątek i nie mam pojęcia kto to jest, choć jestem pewny, że jest to dość aktywna osoba z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się przeniose do was.. tylko pytanie bo tego mi brakuje w terazniejszej gildi.. macie w planie takze Guild vs Guild ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 17:41, Kafar napisał:

Chyba się przeniose do was.. tylko pytanie bo tego mi brakuje w terazniejszej gildi.. macie
w planie takze Guild vs Guild ?


mamy w planie. na razie każę wszystkim ćwiczyć samemu na arenach, żeby zdobywać cenny faction dla postaci pvp. ale zanim rozegramy pierwszy gvg to minie trochę (czyt. sporo;)) czasu.
Chciałbym dodać, że Elementalistów mamy od cholery. Na razie wstrzymuję się z rekrutowaniem tejże profesji. Za to potrzeba nam Monków i być może dobrego Rangera no i nie pogardziłbym Mesmerem - ale ten tylko w rękach doświadczonego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 18:08, DEViANCE napisał:

Za to potrzeba nam Monków i być może dobrego Rangera no i nie pogardziłbym
Mesmerem - ale ten tylko w rękach doświadczonego gracza.


Ja mam Rangera. Jeden do GvG spokojnie wystarczy. Przydał by nam się W/E, a nawet kilku.
Nie chcę cię martwić Dev ale W/Mo Niezbyt nadaje się do GvG, żeby nie powiedzieć że wcale się nie nadaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2006 o 18:25, Jozeph napisał:

Nie chcę cię martwić Dev ale W/Mo Niezbyt nadaje się do GvG, żeby nie powiedzieć że wcale się
nie nadaje :D


cha żadna klasa nie nadaje się do W/? do eszta postaci ma czary. A co z necrusami w glidii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Prawdopodobnie będę zmieniał klasę postaci. Mogę ciągnac dalej tego monka, którego mam bo pve gra mi się nieźle, ale na arenie nudzi mi sie ciągłe klikanie 6 i 3 (orison of healing, heal party). Jestem bardziej typem samotnika i lubię drzewa i zwięrzęta ^^
Nic jednak nie stanie na przeszkodzie, żebym rozwijał jednocześnie dwie klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2006 o 18:38, Arar napisał:

cha żadna klasa nie nadaje się do W/? do eszta postaci ma czary. A co z necrusami w glidii?


Jak to żadna klasa nie nadaje się do W? Jasne, że się nadaje. W/Mo jest dobry do PvE, farmienia i różnych takich ale w GvG jest bezużyteczny bo ani nie zadaje dużych obrażeń ani nie leczy... Moim zdaniem najlepszy jest W/E bo zadaje dużo dmg nie tylko bronią ale i czarami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować