Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

>

Dnia 04.01.2006 o 18:25, Jozeph napisał:

Nie chcę cię martwić Dev ale W/Mo Niezbyt nadaje się do GvG, żeby nie powiedzieć że wcale się
nie nadaje :D


A kto ci powiedział, że nie mogę zmienić drugiej profesji? W każdej chwili mogę to zrobić. Oglądając walki GvG i na Tombach widzę, że najczęściej jest widziana postać W/R, a nie W/E. Widziałem również w gildii, która jest na 8 miejscu w ogólnym rankingu jak ma wymieszany skład. W składzie był jeden W/Mo, jeden W/R. Dwóch Mesmerów, 3 Monków i jeden Ele. I jak łatwo się domyślić ta gildia bez żadnych problemów odniosła zwycięstwo. Sam na arenie walczę Monkiem bądź Rangerem. Obydwie postacie "podrasowane" przez faction. Cały czas próbuję z róznymi buildami, aby zobaczyć, który może być najskuteczniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oglądałem walke gildii co trwała ponad 2300 min to tam właśnie ta na 6 miejscu miała w składzie 2 W/E, 2 Mo/N jednego R/Mo co z flagą latał, jednego Me, 1 N i chyba 1 E. A ta druga gildia miała chyba z 5 E/N i 2 monków. Nie mogli sobie dać radę przez tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 21:54, Jozeph napisał:

Jak oglądałem walke gildii co trwała ponad 2300 min to tam właśnie ta na 6 miejscu miała w
składzie 2 W/E, 2 Mo/N jednego R/Mo co z flagą latał, jednego Me, 1 N i chyba 1 E. A ta druga
gildia miała chyba z 5 E/N i 2 monków. Nie mogli sobie dać radę przez tyle czasu :D


tam pisze ze walka zaczela sie 2300 minut wczesniej, a nie ze trwala 2300 minut :P
2300minut=poltora dnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 10:00, Cazcader napisał:

Potrzebujecie R/N?
W tej chwili 5lvl w pre-searing Ascalon
Jeżeli tak, to dajcie znać :)


kazdy sie przyda, (jak co to zawsze mozna cie pozniej wywalic :P:P:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2006 o 10:00, Cazcader napisał:

Potrzebujecie R/N?
W tej chwili 5lvl w pre-searing Ascalon
Jeżeli tak, to dajcie znać :)



lap kogoś z dowództwa w grze ktoś na forum muwił ze jakis ranger by sie przydał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:18, Arkadiusz napisał:

tam pisze ze walka zaczela sie 2300 minut wczesniej

Po pierwsze - jest napisane
Po drugie - mozna ogladac tylko te walki ktore sa w toku (a raczej byly 15 minut temu, bo takie jest opoznienie w transmisji z przebiegu walki), wiec jesli zaczela sie 2300 minut temu to znaczy, ze trwala co najmniej 2300 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2006 o 22:18, Arkadiusz napisał:

tam pisze ze walka zaczela sie 2300 minut wczesniej, a nie ze trwala 2300 minut :P


Wiem ale niedługo po tym jak zrobiłem tego screena walka się skończyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną propozycję. Co byście powiedzieli na co tygodniowe treningi PvP (chodzi mi o walki na Arenie, Tomby i GvG). Walki mogłyby np. odbywać się w weekendy w godzinach wieczornych (oczywiście godziny by się ustaliło). Im wcześniej zaczniemy razem grać tym lepiej dla nas w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2006 o 19:19, kara55 napisał:

Mam pewną propozycję. Co byście powiedzieli na co tygodniowe treningi PvP


Jestem za. Tylko nie wiem czy będe miał zawsze czas ale jest nas już sporo i pewnie zwsze by się jakiś team zebrał. Proponuje zacząć od Team Arena a potem jeśli będzie nam dobrze szło to na Tomby (tylko tam trzeba 8 osób)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o tym mówiłem, ale kilka osób wykręcało się, że jest w misji, quescie itp. Proponuję zacząć od dziś treningi na Team Arena. Musimy przetestować kilka buildów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja mogę spytać-ilu ludzi łączy Gildia w chwili obecnej...? Moja postać to póki co R/Me16, no i pantera, Guenhwyvar-15 lvl. Gdyby nie to, że Wasza frakcja ma polską nazwę-to bym się już dołączył... A tak wciąż mam wąty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 13:04, MonkOfWar napisał:

Gdyby nie to, że Wasza frakcja ma polską nazwę-to bym się
już dołączył... A tak wciąż mam wąty...;)


Co z tego, że ma polską nazwę? Nazwa nie ma znczenia, najważniejsi są ludzie którzy tą gildie tworzą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 14:29, Lopos napisał:

Witam! Gram w GW od niedawana ale jeśli potrzebny wam jest E/R lvl 9 To piszcie XD


Niestety E już nie bierzemy. Ale możesz napisać do szefa albo któregoś z oficerów- lista u góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2006 o 16:09, Budo napisał:

> Witam! Gram w GW od niedawana ale jeśli potrzebny wam jest E/R lvl 9 To piszcie XD

Niestety E już nie bierzemy. Ale możesz napisać do szefa albo któregoś z oficerów- lista u
góry.


dlaczego mamy nie brac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2006 o 16:26, Arkadiusz napisał:

dlaczego mamy nie brac??


Ehh, jak odpalasz grę, to masz ogłoszenie do oficerów, gdzie dev pisze, żeby nie brać elementalistów. Mamy ich już za dużo, tu na forum też była o tym mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować