Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 19.01.2006 o 10:53, graczomaniak napisał:

Pragnę sie dołączyć :D. Jestem Mo/E na prawie 9 lvl. :)


A po co ci ten ele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 10:20, Budo napisał:


Dev---> ta zabawa w chowanego to fajny pomysł, tylko trzeba jakieś zasady opracować. Ale
generalnie jestem za.


Szczególnie jak biega z twoją runą, co? :D

Tak w ogóle, to jak Dev chce grac w chowanego, to nie da sie go nigdzie zaciągnąc, ciągle tylko /ponderuje the situation hehe ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:42, Jozeph napisał:

O co chodzi z grą w chowanego? Bo chyba jestem nie na czasie... :D


W mojej starej gildii raz tak się zabawiliśmy ;p Najpierw nikt nie miał w ogóle pomysłu by o chowanym mówić. Ktoś tam wziął przedmiot, aby go sprawdzić i... uciekł z nim ;p Tamten drugi mówi, żeby sobie jaj nie robił tylko mu oddał. Ale on chciał by ten go znalazł i tak się zaczął chowany ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 16:42, Jozeph napisał:

O co chodzi z grą w chowanego? Bo chyba jestem nie na czasie... :D


Nigdy nie bawiłeś się w chowanego? Dżiz.
Taki pomysł Dev''a, niedawno wział mi runę i zaczał spieprzać, ale ja akurat nie miałem nastroju do zabawy. Ale ja mam inny pomysł, umawiamy się większą ilością osób, robimy takie same postacie (albo klony, albo podobne) i taniec z gwiazdami :P
Synchroniczny znaczy sie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 18:44, Budo napisał:

> O co chodzi z grą w chowanego? Bo chyba jestem nie na czasie... :D

Nigdy nie bawiłeś się w chowanego? Dżiz.
Taki pomysł Dev''a, niedawno wział mi runę i zaczał spieprzać, ale ja akurat nie miałem nastroju
do zabawy. Ale ja mam inny pomysł, umawiamy się większą ilością osób, robimy takie same postacie
(albo klony, albo podobne) i taniec z gwiazdami :P
Synchroniczny znaczy sie ;]


Hehe, to było dobre jak ci tą rune ukradł ;D
A co do tego tańca to może zróbmy tak, że robimy postacie tych samych klas ale przeciwnych płci i tańczymy synchronicznie (mesmer z mesmerką, wojówa <lol> z wojem etc.). Ja sie na to pisze ;D Dla mojej Elemci zamawiam Garveya, chociaż jak go o to prosiłem to nie chciał tańczyc. Ulegnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2006 o 19:00, pitah napisał:

Hehe, to było dobre jak ci tą rune ukradł ;D
A co do tego tańca to może zróbmy tak, że robimy postacie tych samych klas ale przeciwnych
płci i tańczymy synchronicznie (mesmer z mesmerką, wojówa <lol> z wojem etc.). Ja sie
na to pisze ;D Dla mojej Elemci zamawiam Garveya, chociaż jak go o to prosiłem to nie chciał
tańczyc. Ulegnie ;]


Hmm nie wiem czy tak sie da, bo na przykład taniec mnicha niewiele ma z tańcem wspólnego, trzeba by dobrać klasy tak żeby to jakoś wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:13, Budo napisał:

Hmm nie wiem czy tak sie da, bo na przykład taniec mnicha niewiele ma z tańcem wspólnego, trzeba
by dobrać klasy tak żeby to jakoś wyglądało.


No ale wojka z wojem tańczą jak w pulp fiction ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 19:00, pitah napisał:

(mesmer z mesmerką) /ciach.../


Tyle że wgildii nie mamy chyba jeszcze żadnego mesmera (no oprócz mojego który jest jeszcze w pre-ascalonie i ni wyszedł jeszcze z Ascalonu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 12:31, Latniak napisał:

> (mesmer z mesmerką) /ciach.../

Tyle że wgildii nie mamy chyba jeszcze żadnego mesmera (no oprócz mojego który jest jeszcze
w pre-ascalonie i ni wyszedł jeszcze z Ascalonu)


Chodzi o to że robimy nowe postacie w pre i wtedy robimy imprezę, w Ascalonie. Tak to ciężko będzie znaleźć takie idealne pary (np. nikt nie ma mniszki ;]). Chyba każdy ma wolny slot na postać co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.01.2006 o 16:07, Drirr napisał:

Ja mam mniszke :D


Hehe, sorry, ale tylu nas że nie wiem. W każdym razie wiadomo o co chodzi, kiedyś można sie będzie umówić na taką akcję i popatrzeć na reakcję w pre ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 18:24, Budo napisał:


> Ja mam mniszke :D

Hehe, sorry, ale tylu nas że nie wiem. W każdym razie wiadomo o co chodzi, kiedyś można sie
będzie umówić na taką akcję i popatrzeć na reakcję w pre ;]


Ja już widziałem takie fajne akcje w pre. Na przykład 6 mniszek ustawionych w ładnym czworoboku tańczy synchro. To łądnie wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy na to żeby zaprosic Chucka? Tylko nie wiem czy przyjdzie, bo ma pewnie napięty harmonogram (ale zawsze może go zmienic, Jego nie obowiązuje czas).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2006 o 22:35, pitah napisał:

Co wy na to żeby zaprosic Chucka? Tylko nie wiem czy przyjdzie, bo ma pewnie napięty harmonogram
(ale zawsze może go zmienic, Jego nie obowiązuje czas).


Ja już to zgłosiłem, Chuck ma 40 level postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę-wyślijcie mi zaproszenie do Gildii, co? Nie jestem jakimś świrem, który gra delikatnie mówiąc, bardzo dużo, ale GW lubię i konsekwentnie zgłebiam :) ! Więc jeśli zechcecie mnie przyjąć, byłoby mi miło...!

Creal Manoth, R/Me, 17 poziom. A, no i pantera, Guenhwyvar na 16tym...:)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować