Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

Dnia 13.12.2005 o 23:42, Budo napisał:

Aha, czy każda gildia ma jakiś konkretny skład? T znaczy czy jest wymagany jakiś podręcznik
przeżycia w stylu jeden łowca, dwóch wojów, mesmer, czarodziej, dwóch mnichów na przykład?


Są takie gildie co np. tylko jedną klasę przyjmują :D ale nasza będzię normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zero stresu w związku z klasami. Najpierw zobaczmy jak nam W OGÓLE będzie szło ;P Btw ja marzę o stworzeniu grupy ziomali (chodzi o nas) , którzy będą isc przed siebie i robic totalny chaos ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2005 o 23:48, pitah napisał:

Zero stresu w związku z klasami. Najpierw zobaczmy jak nam W OGÓLE będzie szło ;P Btw ja marzę
o stworzeniu grupy ziomali (chodzi o nas) , którzy będą isc przed siebie i robic totalny chaos


Ale wiesz, do tego trzeba by zwerbować jakiegoś polityka. Nie wiecie może czy Lepper, albo Giertych grają w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 08:35, Budo napisał:

Ale wiesz, do tego trzeba by zwerbować jakiegoś polityka. Nie wiecie może czy Lepper, albo
Giertych grają w GW?


Nie martw się, sami sobie poradzimy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie zajefajeni :D:D:D... a wracjąc do gadania przez mikrofon podczas gry, to kto ma sprzęt i morzze gadać przez mikrofon ?? :> ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Zero stresu w związku z klasami. Najpierw zobaczmy jak nam W OGÓLE będzie szło ;P Btw ja marzę o stworzeniu grupy ziomali (chodzi o nas) , którzy będą isc przed siebie i robic totalny chaos ;> "

Spox pomusł.. wyobrascie to Sobie... idziemy w grupie bujamy sie i siejemy wszedzie chaos, że o nas az głośno wszędzie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do składu teamu to uważam że powinny wchodzić w jego skład różne klasy postaci (mogą się wzajemnie uzupełniać) a co później to się zobaczy. Bądź co bądź monk w dróżynie to podstawa sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:11, kara55 napisał:

Co do składu teamu to uważam że powinny wchodzić w jego skład różne klasy postaci (mogą się
wzajemnie uzupełniać) a co później to się zobaczy. Bądź co bądź monk w dróżynie to podstawa
sukcesu.


Ja robie W/N lub M/cuś więc monk raczej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 2 postacie na 20 lvl. Mężczyzna, swormanship - 14 Wo/Mo i kobietę Mo/E - 13 Healing. Chciałbym, aby w gildii był jeszcze jakiś Protec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:35, DEViANCE napisał:

Ja mam 2 postacie na 20 lvl. Mężczyzna, swormanship - 14 Wo/Mo i kobietę Mo/E - 13 Healing.
Chciałbym, aby w gildii był jeszcze jakiś Protec.


Protec? Może troche jaśniej? Tu są n00by ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 14.12.2005 o 16:36, pitah napisał:

Protec? Może troche jaśniej? Tu są n00by ;P


Protection players - czyli żeby ochraniał innych graczy, poprzez jakieś tam aury :) Dobrze jeszcze by było jakbyśmy mieli w gildii Rangera, który dobrze umie zakładać pułapki. Elementalista również by się przydał, no i zabójczy Mesmer - ale on jedynie dla doświadczonego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:39, DEViANCE napisał:

Protection players - czyli żeby ochraniał innych graczy, poprzez jakieś tam aury :) Dobrze
jeszcze by było jakbyśmy mieli w gildii Rangera, który dobrze umie zakładać pułapki. Elementalista
również by się przydał, no i zabójczy Mesmer - ale on jedynie dla doświadczonego gracza.


Domyśliłem się, że chodzi o protection, ale jaka klasa może to robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:40, pitah napisał:

Domyśliłem się, że chodzi o protection, ale jaka klasa może to robic?


Ja mam Monka, który przede wszystkim leczy - healing. Protection - ochrona, też tylko Monk. Najlepsza chyba jest Balthazar Aura :) Szczególnie farmerzy z niej korzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:42, DEViANCE napisał:

Ja mam Monka, który przede wszystkim leczy - healing. Protection - ochrona, też tylko Monk.
Najlepsza chyba jest Balthazar Aura :) Szczególnie farmerzy z niej korzystają


Rzeczywiście niezła ;) A ja mam takie pytanie, na czym właściwie polega to zdobywanie/wybieranie/ulepszanie swoich umiejętności. Czy to jest tak samo jak w Diablo? Czy może da sie tylko raz wziąc daną umiejętnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:45, pitah napisał:

> Ja mam Monka, który przede wszystkim leczy - healing. Protection - ochrona, też tylko
Monk.
> Najlepsza chyba jest Balthazar Aura :) Szczególnie farmerzy z niej korzystają

Rzeczywiście niezła ;) A ja mam takie pytanie, na czym właściwie polega to zdobywanie/wybieranie/ulepszanie
swoich umiejętności. Czy to jest tak samo jak w Diablo? Czy może da sie tylko raz wziąc daną
umiejętnosc?


Trzeba było zagrać sobie w triala jak się dało :P Co level dostajemy punkty i zwiększamy umiejętności za ich pomocą. Punkty te można dowlonie rozdysponować pomiędzy misjami (w jakimś mieśćie). Jeśli ci chodzi o umiejętności jako o skille :P to po prostu zbierasz tego ile się da i wybierasz max 8 (?) na misję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 16:39, DEViANCE napisał:

/.../ Elementalista
również by się przydał, no i zabójczy Mesmer - ale on jedynie dla doświadczonego gracza.


Ja jak będę grał (może kupię GW wcześniej, bo jakieś promocje CDP szykuje :D )to napewno zrobię elementalistę (a dokładnie elementalistkę :) więc z tym nie będzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 17:07, Latniak napisał:


Ja jak będę grał (może kupię GW wcześniej, bo jakieś promocje CDP szykuje :D )to napewno zrobię
elementalistę (a dokładnie elementalistkę :) więc z tym nie będzie problemu.


To gitara :) Wiele ludzi na ogólnym kanale pisze tak: "if you dance naked i pay you" - ja jako, że gram Monkiem kobietą zgłosiłem się i dostałem 1k teoretycznie za friko :O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż, ja robię chyba W/Me, lub Me/W, nie wiem tylko czy fast casting jest warte żeby brać mesmera jako primary. Jeśli jednak nie będzie żadnego nekromanty, ani łowcy to też się mogę w to pobawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.12.2005 o 17:09, DEViANCE napisał:

To gitara :) Wiele ludzi na ogólnym kanale pisze tak: "if you dance naked i pay you" - ja jako,
że gram Monkiem kobietą zgłosiłem się i dostałem 1k teoretycznie za friko :O)


Buahaha, Latniak będzie nasza tancerką. Już to widzę:
"Ej Latniak, potrzebujemy kasy weź zatańcz" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować