Zaloguj się, aby obserwować  
pitah

Guild Wars - forumowa gildia - dopisujcie się! :)

3329 postów w tym temacie

No to spoksik. A z tagiem to chodziło mi o to czy sprawdzic czy DA SIĘ w sensie czy jest taka możliwosc w sensie technicznym, a nie w sensie, że ktoś już taki ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam-czy tu biją...?
Ja chciałem tylko powiedzieć, iże:
1) Z chęcią dołączyłbym się do ew. gildii, moja postać do R/Me, obecnie blisko 14 poziomu. Gram PvE.
2) IMO nazwa Gildyji po angielsku być powinna! Co jak co, ale mnie wkurzają polskie imiona graczy w grze międzynarodowej, podobnie jak i polskie nazwy Gildii. Toż dla innych ludzi, z innych krajów to tak jak dla nas jakieś HuanxyMidaWugaGuanoYxxa (?) ... Optuję za angielską nazwą "dywizji" Gram.pl.

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista chętnych:
1. Jozeph
2. DEViANCE
3. Hopeless
4. Budo- w zależności od potrzeb gildii kombinacja woja z łowcą, nekro, mesmerem. Albo łowca z czymś tam ;]
5. pitah - monk mnie korci ale chyba zrobie warrior lub łowca/nec lub mes jeśli rzeczywiście monki są takie trudne
6. Valed
7. Tolren
8. kucyk12 - warrior
9. kara55
10. Arar
11.MonkOfWar

Ja jestem zwolennikiem polskich imion, bo szybko można poznać ludzi z Polski pogadać swobodnie można. A tak możesz całą misje przejść z kimś nie wiedząc, że to Polak i np po angiesku gadać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jestem za wojownikami gramu :) a co do nikow to mozna dopisac do kazdego PL np, ja bede TolrenPL i sie chyba kazdy domysli ze jestem Tolren i jestem PL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:43, Tolren napisał:

Ja tez jestem za wojownikami gramu :) a co do nikow to mozna dopisac do kazdego PL np, ja bede
TolrenPL i sie chyba kazdy domysli ze jestem Tolren i jestem PL :D


No tak, tylko w wielu grach to jest tak że ludzie nie lubią jak są nicki z tymi dopiskami (PL, BR, SWE, JP, itd.itp.) Pomocne jest to przy znajdowaniu ludzi tej samej nacji ale nie wygląda zbyt ładnie, też tego nie lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj dobra niech będą ci WojownicyGramu [WG} (made by me ;D) przecież robimy tę gildię dla siebie, a nie dla jakichś zagranicznych kolesi, którzy mają zrozumiec o co chodzi w tej nazwie. Znając życie nawet nie zwrócą na nią uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem oficerem white death mamy kolo 800 miejsca.Przedwczoraj odszedlem z gildi i gry,jezeli jestescie zainteresowani by wejsc w sklad gildi (tylko 20lv) i grac gvg to whisperujcie do lidera Deadly One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 15:44, Gosu napisał:

Bylem oficerem white death mamy kolo 800 miejsca.Przedwczoraj odszedlem z gildi i gry,jezeli
jestescie zainteresowani by wejsc w sklad gildi (tylko 20lv) i grac gvg to whisperujcie do
lidera Deadly One.


Wejść w skład gildii? Jakiej gildii? To może ty wejdziesz w skład naszej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2005 o 22:15, Jozeph napisał:

Lista chętnych:
1. Jozeph
2. DEViANCE
3. Hopeless
4. Budo- w zależności od potrzeb gildii kombinacja woja z łowcą, nekro, mesmerem. Albo łowca
z czymś tam ;]
5. pitah - monk mnie korci ale chyba zrobie warrior lub łowca/nec lub mes jeśli rzeczywiście
monki są takie trudne
6. Valed
7. Tolren
8. kucyk12 - warrior
9. kara55
10. Arar
11.MonkOfWar

Ja jestem zwolennikiem polskich imion, bo szybko można poznać ludzi z Polski pogadać swobodnie
można. A tak możesz całą misje przejść z kimś nie wiedząc, że to Polak i np po angiesku gadać


dopisz jeszcze mnie [Norbi Lord Of Sword]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jozeph
2. DEViANCE
3. Hopeless
4. Budo
5. pitah
6. Valed
7. Tolren
8. kucyk12
9. kara55
10. Arar
11. MonkOfWar
12. Norbi.7

Wporzo, wporzo, coraz więcej wyznawców hehe ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 16:32, Norbi.7 napisał:

a kiedy powstanie ta gildiaa ??


Tak ciężko przeczytać te parę stron? Tam wszystko masz. gildia powstaje jakoś w święta lub w okolicy swiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować