Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

POMYŚLEĆ, że ten kto wymyślił taki CUDOWNY konkurs dostaje okolo 3000,- NETTO - Rzeczywiście zapracował na swoją pensję - śmieszne. Mnie nawet na testera gier nie przyjeliście, a spełniałem warunki nawet dwukrotnie + plus cała historia gier komputerowych w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lekka kaszana z tym konkursem.Nie wierzę że gra tak słabo się sprzedaje.Namawiać znajomych na kupno tylko po to żeby brać udział w konkursie???Jesteście beeee.... CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no niezwykle nowatorski konkurs (ironia off), kto mial juz z moich znajomych kupic stalkera to juz kupil, kto nie ma zamiaru kupic i tak nie kupi. naprawde żałosny konkurs i widze ze nie jestem jedynym ktory tak uwaza, wrecz nie widze ani jednego glosu popierajacego konkurs co sie chyba pierwszy raz zdarza. DNO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:36, scooby01 napisał:

Czyżby sprzedaż Stalkera była aż tak niska?
Nie lubie takich konkursów i choćbym kupił gre nie mam zamiaru brać w nim udziału :P

A skąd, podejrzewam, że sprzedaje się jak ciepłe bułeczki, ale może chcą bić jakiś rekord sprzedaży czy coś... Taki ostatni żabi skok nim sprzedaż zejdzie na poziom "wszyscy już mają, teraz niedobitki dokupują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej ten konkurs nie jest głupi. Namówię całą rodzinkę i dziadków i babcie i kuzynów itd. w sumie 13 osób żeby założyłó konto. kupie im 13 s.t.a.l.k.e.r. i wygram:D
A tak na serio to konkurs bardzo nieiekawy i trudny(wcisnij komuś kto gra tylko w FIFe i PESa stalkera)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE ZOBACZCIE: Jeszcze (może) bym zrozumiał jeżeli konkurs miałby treść taką, że każdy kto namówi jedną osobę do kupna STALKERA to dostanie upominek. A tutaj CDP namawia nas do prześcigania się kto zbierze najwiekszą ilość swoich ksywek. Mamy tutaj się nawzajem zjadać i siebie nienawidzić? Moim zdaniem jest to stawianie swoich klientów na najniższym poziomie - CDP myśli sobie, że będziemy czołgać się pod ich nogami i namawiać siebie na kupno STALKERA - a nóż widelec rzucą nam od niechcenia jakiś komputer. ŻAŁOSNE! Ja domagam sie zawieszenia konkursu do dzisiaj wieczór i zwrócenia mi honoru normalnego klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, moim zdaniem ten konkurs, to Wasza największa wpadka ostatnimi czasy.
Jednym słowem: niewypał.
Naprawdę szkoda, że stosujecie tego typu zagrania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech.... Teraz to mnie zawiedliście... Co za żenada... Co ja niby mam być jakimś robotem w rękach CDP i namawiać znajomych na kupno STALKERA? Dajcie mi pensję, to pogadamy, zresztą prostszym sposobem jest po prostu zbieranie podpisów... A z tego będą kłótnie na forum, jedni narobią sobie wrogów, drudzy przyjaciół.... Ech, najgorszy konkurs CDP i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem kiszka straszna.
Konkurs powinien być następujący:

"Zapraszamy więc do udziału. Zasady nie są skomplikowane - wystarczy mieć kupioną bądź w trakcie trwania konkursu kupić w sklepie gram.pl grę S.T.A.L.K.E.R. Wśród nabywców rozlosujemy nagrody i upominki"

No, może jakiś komentarz z firmy? Forumowiczne dosyć jasno wyrażają swój stosunek do ostatnich akcji "marektingowych" i tego konkursu który budzi taki entuzjazm? Może czas zastanowić się nad zmianą osoby (osób, firmy) odpowiedzialnej za takie akcje, i ostatnie wtopy z "premierami" a w zasadzie przedpremierami w Empiku i Media?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam się płaszczyć przed znajomymi aby zakupili grę? Dobre sobie. Kto chciał, już kupił. Nie zamierzam się męczyć, aby potem się okazało że ktoś namówił o jedną osobę więcej... poza tym, jak to sobie wyobrażacie? "Ej stary, kup tę grę, i wpisz moją ksywę na stronce to może coś wygram?"

Nie, nie będę upierdliwcem, zawracając głowę przyjaciołom. Znajdźcie sobie lepszych speców od marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować