Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

Następny CDP Insider: Cała strona z reklamą " Szukamy nowych specjalistów od marketingu. Zgłoszenia prosimy nadsyłać pod adres bla bla bla bla..."
Tak to widzę, a jak nie to do lwów.
Jak bym miał komukolwiek ze znajomych proponować coś takiego to tylko by mnie wyśmiali.

A widzieliście co jest na reklamie tego konkursu w ostatnim insiderze? Po "*" napisane jest:
"Organizator zastrzega sobie możliwość zmiany liczby i rodzaju nagród w każdym momencie trwania konkursu, w tym możliwość przydzielenia innej liczby nagród niż przewidziana"
Ludzie, to ten komputer i te wszystkie karty graficzne, dźwiękowe i Bóg wie co jeszcze to tylko pic na wodę jest. Wygrasz konkurs i dostaniesz upominek "instrukcja jak kompa włączyć, by sie nie spocić"
"A my będziemy się ciszyć i patrzyć na rosnące słupki dochodów z gry" - Oj nie z nami takie numery.
Porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby radę zmienić trochę te zasady i rozegrać konkurs w innym terminie? Bardzo liczyłem na coś ciekawego. Czy jest możliwość zmiany regulaminu? CDP - wypowiedzcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że myślałem, że to bądzie coś ciekawszego, a nie namawianie ludzi, żeby rejestrując Stalkera wpisywali jego ksywke. Phe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. Już rozumiem że żeby uczestniczyc w konkursie, trzeba zarejestrować swojego Stalkera na gram.pl. No dobra. Już nawet zniósłbym wysłanie sms''a z odpowiedzią na jakieś pytanie. A tu mam jak jakis frajer prosić znajomych, żeby kupili grę i na dodatek żeby weszli na taką i taką stronę i wpisali mój nick? Przecież to jakaś żenada, ja nie wiem, 6latek to wymyślił?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak wejdą te 3 osoby które zgarną nagrody to przynajmniej firma będzie miała nauczkę, bo straci więcej na nagrodach niż zyska przez te wszystkie osoby które kupią tę grę. No i oczywiście co najważniejsze zaufanie klienta co do konkursów organizowanych przez cdprojekt. Z tego co było napisane w wywiadzie to zwracają uwagę na opinie i pragnienia klientów co do świadczonych przez nich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku! Jeżeli chcesz przyczynić się dla ludzkości, zrobić coś dobrego; wspomóc szlachetną akcję "I ty możesz pograć w Test Drive Unlimited na najwyższych detalach" rejestrując grę "S.T.A.L.E.R." nie zapomnij wpisać nicku "Schizer". W imieniu wszystkich, którym ten jakże niewielki gest może dać tak wiele bardzo dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To żałosne, że CDP potrafił coś takiego nam zrobić. Mogę czasem zrozumieć agresywną reklamę, ale to ?
Po zalewaniu nas, graczy, niezwykle wyśrubowanymi samoocenami, jaki to CDP jest dobry, wspaniały, profesjonalny i w ogóle to nikt oprócz CDP się nie liczy, potrafili zamiast zapowiadanego "wspaniałego" konkursu zrobić ze swoich klientów sieć sprzedarzy pośredniej ! To już bezczelność. Proszę spojrzeć na plan wydawniczy, porównać go z jakimkolwiek na rynku. Nic dziwnego, że wymyślili taki "konkurs". Jaki będzie następny ? Pewnie kto więcej zakupi egzemplarzy Wiedźmina ? Przecież trzeba będzie jakoś wykazać tą ultra wysoką popularność .... :-/

PS:
Niezależnie od powyższego tekstu nie mam prawie zastrzerzeń co do wydania STALKERa i wierzę, że Wiedźmin go nawet przewyższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CPD niczym snajper strzelili sobie prosto między oczy xD. Spodziewałem się konkursu wiedzy o stalkerze, odgadnięcia skąd jest screen, losowania czy choćby najlepszego opowiadania ze strefy czy karty postaci Stalkera. Ale to co Panowie zaprezentowali jako hucznie ogłaszany super uber pr0 konkurs reklamowany w SZANOWANYCH (tak jak cdp w Polsce i na Świecie) czasopismach, urzytkownicy gram.pl i osoby które naprawdę kupują u was gry i cieszą się że im je tanio dostarczacie i servisujecie. Osoby które czują się społecznością gram.pl mogą czuć się zawiedzone tak dennym marketingowo pomysłem. Zwykły skok na kase nic więcej. A kase z nagród lepiej byście zainwestowali w kolejną reklamę w CDA czy innym normalnym czasopiśmie o grach. Bo podej(rz?)żewam ,że większość ich czytelników nie ma na reklamy odruchu wymiotnego. A od tego konkursu można go dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejjj Ludziee! A skąd Wy żeście sie wzieli?? CD-Projekt to nie Siostra Teresa z Kalkuty! Jeden zarabia na życie sprzedając ziemniaki,a inny gry komputerowe... To BIZNES,a nie Caritas! Ech...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gienek1 ... nic nie rozumiesz ... Nikt tu się nie domaga jakiegoś rozdawnictwa itp.
Chodzi o to, że teraz CDP za sprawą tego poronionego "konkursu" robi z nas swoich darmowych handlowców.
Mamy chidzić po swoich znajomych i nękać ich "kupcie STALKERa i wpiszcie mój nick". To obraza. Nas i naszych znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze tu wielkie jeki, narzekania...nie podoba wam sie konkurs? to...uciekac mi stad!:) nikt wam nie kaze brac udzialu w nim! a nagrody sa bardzo ciekawe, wiec jakims kosztem trzeba je zdobyc i sie napracowac:>moze kupujac dla siebie 10 Stalkerow?! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować