Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

Ale nazwa jest ZŁA! Nie powinno być "REAKCJA ŁAŃCUCHOWA" tylko "EFEKT JELENIA".

Hehe z drugiej strony mozna by zrobic konkurs na lepsze hasło dla tego "konkursu". Ma ktos jakies inne pomysły ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:07, Wieśniakoo napisał:

Podziękuję, bo nie mam ani nie zamierzam kupić STALKERA. Czemu? Chore wymagania sprzętowe...


Przynajmniej nie takie jak w gothic 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:50, Doreczek napisał:

Biznes biznesem, ale ja uważam to nie za konkurs ale za jakąś reklamę :/...

Poniekąd masz racje-jest to konkurs na najlepszą reklamę...gry STALKER wśród Znajomych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:52, Hern napisał:

gienek1 ... nic nie rozumiesz ... Nikt tu się nie domaga jakiegoś rozdawnictwa itp.
Chodzi o to, że teraz CDP za sprawą tego poronionego "konkursu" robi z nas swoich darmowych
handlowców.
Mamy chidzić po swoich znajomych i nękać ich "kupcie STALKERa i wpiszcie mój nick". To obraza.
Nas i naszych znajomych.

Oj to chyba Ty nie do końca rozumiesz Hern-ie?! My NIC NIE MAMY! My MOŻEMY (jak zechcemy)!! Po prostu chyba teraz wyrażniej widać,że CD-Projekt to nie Dobry Wójek i pare Osób właśnie obudziło sie z ręką w nocniku-stąd ten cały lament... Cenne nagrody to i konkretne wymagania!...Nic za "fri"-takaja żizń (jak mawiają Stalkjery).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeee? Dziwny ten konkurs. Jak ktoś chce się w to bawić to niech się bawi...

P.S. Ktoś chyba popełnił malutki błąd. :> Na stronie głównej jak po prawej stronie pokazują się takie ważniejsze informacje to jak na dole pokazuje się wiadomość o "Reakcji łańcuchowej" to kliknięcie prowadzi nas do... panelu administracyjnego gram.pl. :D Nie boicie się hakerów?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gienek1.....
Tak jak pisze Hern. Kompletnie nie rozumiesz o co biega. Jeśli ten pseudo konkurs okaże się sukcesem, za jakiś czas kazdy następny będzie taki sam. "Sprzedaj 20 egz gry, a weźmiesz udział w losowaniu breloczków do kluczy"....

A może dalej.... Ilość dodatków do gier będzie zależała od ilości zakupionych sztuk danej gry?
"Za 10 kodów otrzymasz super zbroję, a za 20 mozliwość grania w dodatkowy poziom"

Czy aby o to chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>P.S. Ktoś chyba popełnił malutki błąd. :> Na stronie głównej jak po prawej stronie pokazują się takie ważniejsze >informacje to jak na dole pokazuje się wiadomość o "Reakcji łańcuchowej" to kliknięcie prowadzi nas do... panelu >administracyjnego gram.pl. :D Nie boicie się hakerów?? ;)

Admin pobiegł szukać jeleni na stalkera wśród znajomych, spodobał mu sie konkurs :-) :-) Z wrażenia zapewne popełnił błąd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:34, gienek1 napisał:

Oj to chyba Ty nie do końca rozumiesz Hern-ie?! My NIC NIE MAMY! My MOŻEMY (jak zechcemy)!!
Po prostu chyba teraz wyrażniej widać,że CD-Projekt to nie Dobry Wójek i pare Osób właśnie
obudziło sie z ręką w nocniku-stąd ten cały lament... Cenne nagrody to i konkretne wymagania!...Nic
za "fri"-takaja żizń (jak mawiają Stalkjery).


Jednak Ty nie rozumiesz do końca, więc powtórze. CDP za sprawą tego "konkursu" robi z nas, graczy, wiernych klietów zresztą, swoistą sięć sprzedaży pośredniej. Jak widać ludziom się to nie podoba, co mnie osobiście nie dziwi. Nikt tu nie lamentuje "dajcie,dajcie za free". Dotychczas konkursem przyjęło się nazywać zupełnie inne rzeczy. CDP to zmienił. "Konkurs" stał się synonimem "kupcie więcej". To chyba nie o to chodzi. Kiedyś CDP miał naprawdę dobre, fajne konkursy. Nagrody nie były tak okazałe, ale ludzie bardziej je cenili, bo były wygranymi z prawdziwych konkursów. Wtedy oczywiście też były wrzaski "dajcie za darmo" i niejednokrotnie sam pisałem, że CDP aby wydawać następne pozycje musi przecież zarabiać. No i zarabiał: wydawnictwem naprawdę sporej ilości gier dobrej jakości. Proszę spojrz jak jest teraz ...polecam plan wydawniczy.
Obaj się zgadzamy w jednym na pewno. Firma jako taka musi zarabiać. CDP w dzisiejszych czasach postanowił zarabiać inaczej, nie ilością asortymentu tylko brutalnym wciskaniem go ludziom pod pozorem konkursu 2 tygodnie po premierze, czyli wtedy, kiedy właściwie wszyscy co mieli kupić już kupili. To już nie fair. To już nie ta doskonała firma. Skoro CDP zaczął już stosować takie chwyty mam duże wątpliwości co do roku 2008 ...
(Wydanie Wiedźmina to być, albo nie być. Tylko nawet jak się uda, to co dalej ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam niecierpliwie na komentarz kogoś z ekipy CDP odpowiedzialnego za konkurs. Chyba, że już nie pracuje, wtedy rozumiem i milknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP po prostu musi zarobic na ta nagrody, to nie jest nedzny ani glupi konkurs. Dla nich to czysty marketing, nagrody musza sie wzrocic takie jest niepisane prawo konkursow i wszystkich porgramow tele audio tele, Chocby wymienic "Taniec z gwiazdami". Niestyty tym razem CDP wyswiadczyl sobie niedzwiedzia przysluge bo w konkursie wezmie udzial naprawde malo osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Primo po pierwsze":plan wydawniczy CDP wygląda jak zapowiedzi nowych gier na ten rok-jeśli cokolwiek,to dopiero po wakacjach.Teraz rozpocząl sie w branży martwy sezon,więc nie martw się,że po "Wiedżminie" CDP ogłosi upadłość:)) Popatrz lepiej na Ich bilans za 2006!...Ja także uważam,że ten konkurs to chybiony pomysł Marketingowców-jeśli się wcześniej po główce głaskało,przyzwyczajało do darmożki,przekonywało,że sie jest kumplem niemal..To nie można tak od razu z grubej rury!!...I to jeszcze w Polsce..://// No,ale w sprawach marketingowych to ja jestem zupełnym lajkonikiem-pewnie wiedzą co robią..hmm.. No nic-dziękuje Ci za dyskusje-Dobrej Nocy! ..A ja wracam do...STALKERA:)))) Po prostu WYMIATA!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nagrody szczerze mówiąc nie powalają na kolana, ale są przyzwoite i to jest GIT! więcej takich konkursów! Może jakiś związany z SpellForce2? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skomentuję tą "promocję" w taki sposób: hahahahahahaha !!

Gra jest słaba, silnik graficzny fatalnie zoptymalizowany i mimo dobrego pomysłu produkt jest tylko poprawny. Nawet przy wszystkim wiadomych szczegółach dotyczących historii tej gry, czyli długiego okresu produkcji itd, można było to zrobić lepiej.

CDP zainwestował w grę dużo, porozumienie z Prószyńskim dot. wydania ksiażki też pewnie kosztowało. Ale to nie usprawiedliwia zamęczania internautów wrzucaniem codziennie czegoś o Stalkerze, co kilka godzin przed premierą pisania newsów "wkrótce premiera, wkrótce premiera!". Troszkę powagi jednak, panowie i panie.

Robicie wszystko z tym tytułem, wszystkie chwyty marketingowe dozwolone. W wywiadzie szef CDP chwalił się, że firma nie kłamie w reklamach itd. Ok, zgadza się. Ale marketing to też pewnego rodzaju ściema, więc... Może być robiony źle, albo dobrze. Wasz jest profesjonalny, ale to nie znaczy, że dobry. Dennego produktu nic nie przykryje, ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UPRZEDZAM iż poniższy post jest związany z konkursem, a nie z ogółem CDP - Lubię i cenię CDP za to co robią ale tym razem przegięli.

JA MAM JEDNO PYTANIE - Czy u Was w CDP ktoś w ogóle pracuje? Bo jeżeli by ktoś pracował to zauważyłby, że konkurs okazał się kompletnym NIEWYPAŁEM i klienci gram.pl są po prostu wściekli z tupetu CDP. Moim skromnym zdaniem ktoś odrazu powinien zadzwonić do Michała Kicińskiego - jeżeli nie ma go w pracy to natychmiast przyjeżdża do firmy - zwoływane jest natychmiastowe posiedzenie czy konkurs ma istnieć czy nie. Bo z minuty na minute na gram.pl wchodzą kolejni klienci i napajają się mentalnością CDP.

JEŻELI LUDZIE ZARABIAJĄCY GRUBE PIENIĄDZE W CDP NIE WIEDZĄ JAK DO TEGO PODEJŚĆ TO JA IM POMOGĘ:
Konkluzją owego zebrania powinna być następująca decyzja (ja osobiście bym to zaproponował)
- natychmiastowe zamknięcie konkursu
- wystosowanie mailem do wszystkich gramowiczów (tych którzy skomentowali konkurs) przeprosin.
- PLUS wyodrębnienie klientów tych którzy zakupili STALKERA (a konkurs ich oburzył) i wykonanie do nich telefonu bądź pisma z serdecznymi przeprosinami za namawianie do sprzedaży.

Mówcie co chcecie ale tak to powinno mniej więcej wyglądać - o klienta się dba, a nie nimi pomiata - szczególnie jeszcze pomiata tymi co STALKERA zakupili - bo to do nich jest kierowany konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyle czoła przed Twoim ostatnim postem. W pełni się z nim zgadzam, ale ... wiesz że to w przypadku CDP abstrakcja ? Do takiego czegoś trzeba mieć dużą odwagę i honor. Myślę, że jak zwykle rozejdzie się po kościach.
Obym się mylił, czego Tobie i sobie życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs taki sobie, szczególnie, że ze znajomych tylko ja gram w S.T.A.L.K.E.R.A. :P A co do przeprosin od CDP, a z główką wszystko w porządku? Nikt Ci nie każe byś namawiał kumpli na kupno gry, to twój wybór, poza tym możesz wygrać kompa ;P

BTW. Ludziska macie zarejestrowanego S.T.A.L.K.E.R.A., chcecie być MASTAh, lubicie konkursy i Twaróg ;D? Jeśli tak to wejdź na tą stronę: http://www.gram.pl/reakcja/form.asp wpisz magiczne hasło: mtwarog, a będziesz MASTAh, będziesz miał dużo dzieci, ładną żonę i będziesz żył 100 lat, albo i więcej, a jak masz grę, ale wpiszesz złe hasło, abo co gorsze nic nie wpiszesz będziesz potępiony przez Kota Jarka i Pana Edka, czyli krótko mówiąc prze... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować