Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

Mam niejasne wrażenie, że zwycięzcami tego ''konkursu'' wcale nie będą zagorzali gramowicze i wierni klienci - oni po prostu będą się wręcz bali wygranej, bo to wstyd będzie wygrać.

W dodatku mam mieszane uczucia co do tych nagród - z jednej strony są bardzo pociągające, fajnie by było je mieć, a z drugiej ich totalna niepodzielność powoduje, że ja osobiście miałabym wielkie opory przed zachęcaniem moich znajomych do kupna gry (nawet jeśli polecam ją z pełnym przekonaniem) mając świadomość, że oni zobaczą, dlaczego to robię. Gdyby wygraną był pakiet gier albo np. dodatkowe wPLN to można by chociaż kurtuazyjnie zaproponować udostępnienie części wygranej, co zresztą większość osób zbyłaby machnięciem ręki i w przypadku udanego zachęcenia do gry jako takiej kupiłaby i zarejestrowała ''z polecenia''. Ale tak? Dam ci pograć w Stalkera na moim nowym wypasionym kompie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 22:14, Blerx napisał:

Lepiej tego nie róbcie bo mtwarog chce was podstępnie naciągnąć, klepiąc sobie swoje ksywki.


Nie!Nieprawda!Ty wiesz o czym ty piszesz w ogóle?On chcę zbawić świat,a ty jesteś czarnym charakterem i nie chcesz mu na to pozwolić!Pamiętaj,że w ostatnim odcinku Mody na Sukces zostaniesz POTĘPIONY!


*Ahem* rotfl.Tia...Naprawdę fajny konkurs tak btw.Chętnie wezme w nim udział itd. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt nikogo nie zmusza do wzięcia udziału w konkursie, ALE sama formuła tej akcji jest nie w porządku. A tłumaczenie, że trzeba na nagrody zasłużyć (czyt. wydać więcej kasy i namawiać do tego ludzi) jest błędne. W sieci już nie takie nagrody można było zdobyć, za odpowiedzenie na jakieś proste pytania. Zresztą CDP nie kupiło tego kompa i całego sprzętu, tylko został on zasponsorowany przez Yamo. Także "konkurs" jest beznadziejny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oh Adamido mój wierny uczniu, jestem Ci wdzięczny za pomoc okazaną przy zbawianiu świata, tak tak, Kot Jarka, Pan Edek i Małpa w Czerwonym już dawno mieli zniszczyć świat, ale sam się do nich osobiście wybrałem, a oni zlitowali się i dali mi trochę czasu na zdobycie wyznawców, poprzez tą stronę: http://www.gram.pl/reakcja/form.asp i wpisanie imienia Wielkiego Mistrza Super Partii: mtwarog. Gdy ilość wyznawców spodoba się BIG3 to świat zostanie uratowany, w przeciwnym razie, w ostatnim odcinku "Mody na Sukces" wszyscy ludzie zostaną potępieni i zesłane zostaną wielkie plagi jak np. Lepper Prezydentem, Giertych Premierem, Marcinkiewicz prezesem Banku Światowego i wiele, wiele innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blerx-nie mogłem sie powstrzymać i...właśnie zgłosiłem Cie do konkursu! haha:) No przyznaj sie,że właśnie o to Ci chodziło..;)) Powodzenia!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:48, Blerx napisał:

JA MAM JEDNO PYTANIE - Czy u Was w CDP ktoś w ogóle pracuje? Bo jeżeli by ktoś pracował to
zauważyłby, że konkurs okazał się kompletnym NIEWYPAŁEM

A skąd to już wiadomo? Trochę nas tu na tym forum jest, parunastu wyraziło niezadowolenie, znajdzie się parudziesięciu, którzy chwycą haczyk i zaczną molestować na forach, grupach i w kręgu rodziny o zakup gry i podanie "mojego nicka".

Pomysł z takim "konkursem" śmieszny, bo robią z ludzi akwizytorów kusząc sporą premią za sprzedaż dużej liczby towaru, ale zapewniam, że chętni się znajdą :)

A więc akwizytorzy - DO DZIEŁA! Nagrody czekają! ;)

Ja spasuję i dam spokój znajomym z grami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taaa konkurs po zbóju ;d widać ze to ma na celu pozbycia się gry z magazynów bo zalegają xD a gra nie powinna jeszcze ujrzeć światła przez 3 lata bo jest tak dopracowana jak rower bez śrubek ;d a co do nagród nigdzie nie widzę opisu sprzętu czy aż tak są badziewiaste jak sama gra?? xD

Ps. bo zdanie (m.in. potężny komputer wraz z monitorem, karty muzyczne i karty graficzne) mówi tyle co zeszłoroczna zima ;]

Ale tak na poważnie to przypomina konkurs taki jak te co przychodzą pocztą że coś tam sie wygrało ale by to dostać to potrzeba coś jeszcze kopic i to nie jest pewne czy się wygra xD tak właśnie teraz nisko upadło CDP z tym konkursem. A zawsze konkursy CDP były ciekawe ale ten to po prostu zal.pl ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no padłem... Panowie Prima Aprilis było 1 kwietnia spóźniliście się... Świetny konkurs - nie wiem czy jest chociaż 5% pozytywnych opinii... Coś mi się wydaje że polecą stołki... Taa "poszukujemy ludzi od marketingu" szukajcie dalej ,powodzenia... Eh pierwszy raz zawiodłem się na CDP... Przykro mi panie i panowie ale to co widzę to ŻENADA -.- Nie oszukujmy się ale uczciwe zwycięstwo jest prawie niemożliwe.Tu wygra ten który namówi jak najwięcej osób które kupiły stalkera żeby wpisały jego nick... Czy tak trudno było wymyślić jakiś przyzwoity konkurs? Albo zrobić to samo ale żeby nie rzucało się tak w oczy? Niestety widzę że przez te długie lata wszystkie dobre i przyzwoite pomysły na konkurs się wyczerpały a zostały tylko te na trzepanie kasy... W tym kontekście słowa Michała Kicińskiego o etyce i wyborach pomiędzy zyskiem a zachowaniach nie do końca etycznych wydają się być kpiną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blerx-Upsss...Nie przeczytałem dokładnie regulaminu,a tam jest napisane,że osoby,które zakupiły gre PRZED rozpoczęciem konkursu -NIE MOGĄ oddawać głosów na osoby trzecie???!!:((( No to sorrki...Nie jesteś na liście w wyścigu o super-hiper-nagrody..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę takie dziwne wrażenie, że "konkurs" może być powiązany z wynikami sprzedaży;) Ja raczej nie wezmę udziału, ponieważ nie planuję zakupu gry... Jednak idea "konkursu" jest dla mnie mocno wątpliwa.
Cóż - w każdym stadzie trafi się czarna owca. Miejmy nadzieję, że ten "konkurs" jest jedyną i ostatnią, wśród konkursów CDP (o wcześniejszych złego słowa powiedzieć nie można było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest reakcja łańcuchowa, ale rozżalonych ludzi xD. Ja do konkursu nic nie mam bo i tak nie wezmę z nim udziału, ale wystrój podstrony z konkursem mógłby być trochę lepszy, ale esteci mojego pokroju zawsze narzekają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Hej, cześć
-No siemka
-Słuchaj grałeś w S.T.A.L.K.E.R.a? Mówię ci super hiper wypas giera.
-Tak? Coś słyszałem, może faktycznie kupię.
-No to jak będziesz rejestrował gierkę na gramie to wpisz moją ksywkę mogę kompa wygrać :>
-Że co? Taki jesteś? A wypier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chwila, ale gdzie tu konkurs? To jest zwykla rekrutacja przedstawicieli handlowych, a nie konkurs dla graczy! Przeciez tu nawet nie ma zadnego losowania nagrod, tylko wygrywaja ci, ktorzy napedza najwiecej klientow! Jak w Amway-u, czy innym Zepterze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem w Saturnie za 79zł (czyli tyle ile po obniżce wPLN w sklepie GRAM) i mam to gdzieś ;) Przynajmniej nie czekałem na wysyłkę i mam teraz więcej wPLN :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy CDP mialo stracha, ze taka forma konkursu sie nie spodoba, ale zaryzykowali i wprowadzili w zycie, czy maja nas za iditow, ktorzy sie dadza nabarac i poleca wypelniac punkty regulaminu, dzieki ktorym dostana kompa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 02:11, Cadd napisał:

ciekawe czy CDP mialo stracha, ze taka forma konkursu sie nie spodoba, ale zaryzykowali i wprowadzili
w zycie, czy maja nas za iditow, ktorzy sie dadza nabarac i poleca wypelniac punkty regulaminu,
dzieki ktorym dostana kompa...


Sorry, ale my możemy tak o nich pomyśleć po formie konkursu, to najbardziej żałosny konkurs jaki kiedykolwiek widziałem, sorry CDP ale to żenada. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować