Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

Tak się składa, że należę do ludzi, do których ten konkurs jest adresowany. Chronicznie nie kupuję niczego zaraz po premierze (ilekroć złamałam tę zasadę, coś z grą było poważnie nie tak). Do tego cały czas miałam STALKERa w planach...
Daleka jestem od żądania przeprosin czy złorzeczenia uczestnikom - są na pewno tacy, którym ta formuła pasuje (stawiam, że konkurs nie zostanie odwołany). Niemniej mnie osobiście poważnie zniesmacza, dlatego też STALKER z całą pewnością nie trafi na moje biurko wcześniej niż w sierpniu żeby ten zakup nie miał absolutnie żadnej styczności z "reakcją łańcuchową". Ot taki mały gest.
Pozdrawiam autorów pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

d) CD Projekt nie ponosi odpowiedzialności za złe funkcjonowanie strony www.gram.pl/rejestracja
oraz gram.pl/reakcja CD Projekt nie gwarantuje, że ww. strony będą funkcjonować nieprzerwanie
lub, że nie zawierają błędów informatycznych ani też, że stwierdzone błędy zostaną naprawione.
- regulamin zostal rzeczywiście "urozmaicony" o soczyste kąski...
powaznie zastanawiam sie co CDP mialo na mysli przez ten podpunkt, a w szczególności przez stwierdzenie iż nie gwarantują iż "stwierdzone błędy zostaną naprawione" błędy zostaną
komentarz jest dla wyrażenia osobistej opinii, a moja jest coraz gorsza... zmiana praktycznie każdego punktu regulaminu?... we wcześniejszej wersji regulaminu nie zauważyłem niczego o zmianie warunków regulaminu...
było źle, jest gorzej... jak będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cenię firmę CDP, ale ten konkurs jest po prostu śmieszny i jak najbardziej niepoważny. Dzisiaj przeglądając ostatni wywiad z Michałem Kicińskim, znalazłem jak ulał pasujące do konkursu jego słowa...

"Przestrzegamy też zbioru pewnych zasad i wartości. Zawsze otwarcie i uczciwie prowadzimy komunikację z naszymi klientami. Nigdy nie oszukujemy w reklamach i stawiamy na przekaz oparty na faktach. Mimo dość agresywnej walki z konkurencją, zawsze działamy etycznie." <- To miło z Waszej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[...]

Dnia 29.04.2007 o 19:02, aessalion napisał:

- regulamin zostal rzeczywiście "urozmaicony" o soczyste kąski...
powaznie zastanawiam sie co CDP mialo na mysli przez ten podpunkt, a w szczególności przez
stwierdzenie iż nie gwarantują iż "stwierdzone błędy zostaną naprawione" błędy zostaną
komentarz jest dla wyrażenia osobistej opinii, a moja jest coraz gorsza... zmiana praktycznie
każdego punktu regulaminu?... we wcześniejszej wersji regulaminu nie zauważyłem niczego o zmianie
warunków regulaminu...
było źle, jest gorzej... jak będzie dalej?


Jak będzie dalej ? No cóż ... Może CDP wpadnie na pomysł, że "NIE gwarantuje CD/DVD w pudełku, które kupujesz w sklepie i nie bierze za to odpowiedzialności" ;-)

Obserwując, jak to CDP w regulaminach zastrzega sobie zmiany w dowolnym momencie tych regulaminów, zaczynam się zastanawiać, po co te regulaminy i czy można traktować poważnie firmę, której de facto się płaci przecież, a ona coraz mniej gwarantuje :-/

Zastanawiające jest też uparte nazywanie wszelkich promocji "konkursami". CDP o niektórych znaczeniach wyrazów w języku polskim ma najwyraźniej inne pojęcie, niż jest to powszechnie przyjęte i co można odszukać w oficjalnych słownikach.

Czy CDP jako firma zdaje sobie sprawę, że w ten sposób coraz bardziej traci swoją wiarygodność ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2007 o 13:47, Blerx napisał:

Bardzo cenię firmę CDP, ale ten konkurs jest po prostu śmieszny i jak najbardziej niepoważny.
Dzisiaj przeglądając ostatni wywiad z Michałem Kicińskim, znalazłem jak ulał pasujące do konkursu
jego słowa...


Zauważyłem to także. Nieco wcześniej - odsyłam do mojego komentarza :) A co do tego że pasują jak ulał zgadzam się w 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dostał ktoś takiego od CDP e-maila z związku z tym konkursem, że trzeba coś napisać na pół strony??? bo do mnie taki doszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 16:16, Carl92 napisał:

Mam takie pytanko dostał ktoś takiego od CDP e-maila z związku z tym konkursem, że trzeba coś
napisać na pół strony??? bo do mnie taki doszedł

Ja nie wiem czy ktoś jeszcze oprócz ciebie brał w nim udział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować