Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!

131 postów w tym temacie

Ech, żałosny konkurs. Wielka reakcja łańcuchowa polega na naciąganiu ludzi na kupno STALKERa, czyżby marketing CDProjektu aż tak zawiódł? Liczyłem na coś kreatywnego, a tu zwykły marketing szeptany ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt

W dniu dzisiejszym rozpoczął się wielki konkurs - REAKCJA ŁAŃCUCHOWA. Konkurs dotyczy znanej wszystkim graczom produkcji S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla i jest przeznaczony dla tych, którzy na gram.pl zakupili lub jeszcze zakupią (w trakcie trwania konkursu) ten klimatyczny tytuł.

Przeczytaj cały tekst "Dziś ruszyła Reakcja Łańcuchowa!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak pewnie nie wezmę w nim udziału bo jeśli dobrze zrozumiałem to liczą się tylko ci, którzy kupili Stalkera w sklepie Gram.pl A ja kupiłem w normalnym sklepie. Poza tym też liczyłem na coś bardziej kreatywnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taka reakcja łańcuchowa... Szkoda, bo jak narazie nikt ze znajomych nie kupuje S.T.A.L.K.E.R.A. :P Ale STALKERA sam kupię w nast. tygodniu chyba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omfg, co za badziew 0_o

Załatw nam najwięcej klientów to dostaniesz kompa. Gratulacje dla ludzi którzy wymyślili to. Normalnie podziwiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurs niezbyt ciekawy, ogólnie wygrana nie zależy od siebie tylko od innych osób, które wpiszą nick polecajaącego, więc od siebie na wygraną ma się raczej znikomy wpływ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 16:07, tomas92 napisał:

Konkurs niezbyt ciekawy, ogólnie wygrana nie zależy od siebie tylko od innych osób, które wpiszą
nick polecajaącego, więc od siebie na wygraną ma się raczej znikomy wpływ.

Heh... I tu jest sęk... To już wolałbym, żeby po rejestracji gry wybierali losowaniem szczęśliwców, a nie że ja im nagonię klienteli to coś mi za to dadzą. Eee... Marketing poszedł na łatwiznę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Stalkera, a raczej miałem bo jeszcze nie odzyskałem od kumpla. Gierka mu się spodobała, bedzie ją kupował, więc zagadam - może kupi ja tutaj ;] Bardzo przydał by mi się nowy komp;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, teraz wystarczy ustawić się z tymi co kupili grę, i macie zwycięstwo. Pojechaliście, nie ma co... i będą jęki na forum, oj będą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie super konkurs , tylko naciągać ludzi na kupno .....
Ten kto miał już kupić to pewnie kupił ....
Cieniutko , myślałem ze będzie jakiś ciekawy konkurs , a tu pech ... no nic sama nazwa " Reakcja Łańcuchowa " wszystko mówi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu. Ten "konkurs" jest aż przesiąknięty marketingiem CDP. Ze niby mam namawiac moich znajomych/kolegów do kupowania stalkera? Wstyd :/. Nie wiem jak wy ale mi az głupio by bylo. A tak poza tym to chwyt rodem z ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy Waszymi klientami, ufamy waszej firmie i waszej mentalności, a TU TAKIE G.... nam robicie. Jestem za likwidacją tego konkursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować