Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa tapeta z World of Warcraft i prace w dziale Fan Art

22 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie World of Warcraft pojawiła się nowa (tym razem już na pewno ;)) tapeta dla jego miłośników. Znajdziecie ją w dalszej części informacji. Zwyczajowo też przy okazji aktualizacji doczekał się dział Fan Art na stronie Blizzarda, prezentujący prace plastyczne graczy.

Przeczytaj cały tekst "Nowa tapeta z World of Warcraft i prace w dziale Fan Art" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta tapetka przypadła do gustu. Nie jest najlepsza ale w sumie mi się podoba.


"Dlaczego te tapety muszą wyglądać zawsze tak podobnie... jakiś nowy obrazek i ten sam napis na dole."
LOL - ten sam napis na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re j.a.k a co byś chciał na tapecie jak nie obrazek? filmów póki co nie dają. a jak ci sie napis nie podoba, to sciągnij wiekszą rozdzielczość i betnij "zbędne" kawałki w programie graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że wreszcie dali coś innego, niż przedstawiciel którejś z ras. ;) Krajobraz całkiem mi się podoba -łagodna kolorystyka i dajacy się odzczuć ogólny spokój. Czas na zmianę tapety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dlaczego te tapety muszą wyglądać zawsze tak podobnie... jakiś nowy obrazek i ten sam napis na dole."

Mój poprzedni post to był tak pół żartem pół serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PO ***** mi tapeta Blizz zamiast wypuszczaniem nowych pierdul powinien zajac sie swoimi serwerami ktore od piatku sa zamkniente dla wiekszosci graczy z Polski.To Hore pokazywac ludziom piekne widoczki z gry a jednoczesnie zabraniac im grac:(!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k
"Dlaczego te tapety muszą wyglądać zawsze tak podobnie... jakiś nowy obrazek i ten sam napis na dole."
Mój poprzedni post to był tak pół żartem pół serio ;)


Jesli to żart to naprawde ci się udało mnie rozbawic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować