Zaloguj się, aby obserwować  
Blu

S.T.A.L.K.E.R. : Cień Czarnobyla - gra przez sieć: klany itd

267 postów w tym temacie

Wciągnął mnie tryb multi gry STALKER: Cień Czarnobyla. Może by tak stworzyć jakiś klan z gram.pl ? A jeżeli nie to może chociaż umówić się na wspólną grę. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay miałem zakładać ten temat, osz Ty ! :-P A jeżeli chodzi o Multi to chętnie, mogę postawić serwer ale góra tak na 6 osób. Jeżeli chodzi o grę mutli proponuję w tą sobotę o 21-22, co Wy na to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować nazwę tematu aby nie było problemów z wyszukiwaniem :)
Mam nadzieję, że nikt nie będzie niezadowolony - w szczególności mówię do Twórcy tematu.
Pozdrawiam

Wasz ulubiony :P RobeN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko jak ja dawno nie widziałem żebyś Ty był aktywny na gram.pl . :P A co do ulubionego to...^^

@Lex

O godzinie 18 to jestem gdzieś z przyjaciółmi czy z kobieta, pewnie i o 22 mogę gdzieś być ale postaram się wrócić natomiast godzina 18 odpada w sobotę, poza tym chyba nie chodzisz spać o 20 że nie mógł byś zagrać o 21 ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:37, oOreVenOo napisał:

O matko jak ja dawno nie widziałem żebyś Ty był aktywny na gram.pl . :P A co do ulubionego
to...^^


Ależ ja jestem prawie codziennie, tylko ty zapewne wówczas śpisz :D
Godzina 3-5 rano :D hehe

A z tym ulubionym to taki żarcik - choć może myslałem, że ktoś się zgodzi :P (też żartuję :D)

Swoją drogą w Stalkera zaczynam grać od jutra :D A może już dziś w nocy???? Hehehe!!!
W końcu mam 2 dni wolne od pracy!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:35, RobeN napisał:

Pozwoliłem sobie nieco zmodyfikować nazwę tematu aby nie było problemów z wyszukiwaniem :)
Mam nadzieję, że nikt nie będzie niezadowolony - w szczególności mówię do Twórcy tematu.


Nie szkodzi. Na początku chciałem tak nazwać ale nie wiem czemu nie nazwałem.

To może ustalimy jakieś składy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tryb ''Artifact Hunt'' to ja się piszę.
Warto też przetestować przed każdym umówionym terminem by nie było crap''u. :) 30 min przed daną godziną można zrobić próbę generalną i rozgrzewkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:39, RobeN napisał:

Ależ ja jestem prawie codziennie, tylko ty zapewne wówczas śpisz :D
Godzina 3-5 rano :D hehe


O tak śpię i to dosyć mocno...:P

Dnia 26.04.2007 o 19:39, RobeN napisał:

A z tym ulubionym to taki żarcik - choć może myślałem, że ktoś się zgodzi :P (też żartuję :D)


Lubię wszystkich mordków, niektórych bardziej innych mniej chociaż paru zalazło mi za skórę. xD

Dnia 26.04.2007 o 19:39, RobeN napisał:

Swoją drogą w Stalkera zaczynam grać od jutra :D A może już dziś w nocy???? Hehehe!!!
W końcu mam 2 dni wolne od pracy!!! :D


No to "ciupnij" z nami w multi, może być ciekawie. ^^

@Vormluac wg mnie odpowiedni dzień to piątek, sobota ewentualnie niedziela, godziny to zależy. Mi głównie pasuje w godzinach wieczornych ale nie później niż po 24. Jeżeli chodzi o tryb to może być wszystko, ale mam nadzieje że dasz się namówić na DeathMatch również. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczelem wczesciej podobny temat... ale zostal zamkniety :D ja tez sie na to pisze mozna bylo by kupic server klanowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie proponuję się spotkać, pograć razem a dopiero później kombinować z klanami. Poza tym jak widać nie wszystkim pasuje dany tryb, jak np Vormulac on chce grać tylko w Artifact Hunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 21:54, oOreVenOo napisał:

Na razie proponuję się spotkać, pograć razem a dopiero później kombinować z klanami. Poza tym jak widać nie > wszystkim pasuje dany tryb, jak np Vormulac on chce grać tylko w Artifact Hunt.

Grajcie jak chcecie.
Po prostu jak będziecie planowali rozgrywkę Artifact Hunt to dajcie znać bo co-op to moja specjalność. A DM nie lubię, Team DM też nie. Więc odpadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić klan i grać razem (Mam czas więc mogę prowadzić to, co trzeba). Można też zrobić więcej niż jeden klan. Jest jeszcze opcja grania gramowiczów jak kto chce. Po to w końcu ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 19:39, RobeN napisał:

A z tym ulubionym to taki żarcik - choć może myslałem, że ktoś się zgodzi :P (też żartuję :D)


A z tym ulubionym zgadzam się :P

Wracając do tematu:
Myślę, że to świetny pomysł, jale można zrobić na 10 osób a nie na 6, to trochę mało ;)

Pozdrawiam,
piotrek-heroes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować