Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Coca Cola czy Pepsi, czyli wasze gusta.

292 postów w tym temacie

Ja pracuję w McDonald''s i tam coca cola jest lepsza niż ze sklepu. My ją rozcieńczamy i dodajemy gaz. W tej coli czuć smak orzeszków. A w sklepie to jest tyle gazu, że bąbelki zasłaniają cały smak. A w Pepsi według mnie to już całkowicie przesadzili z gazem. Nie polecam coca coli zero. Jak ją parę razy piłem to czuję jakby tam była czysta woda, barwnik i sztuczny smak. Ona ma zero węglowodanów, białka i cukru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich pijących Coca Colę polecam ten artykuł: http://www.wyhacz.pl/Wyhacz/1,88542,5625346,Ile_naprawde_jest_cukru_w_Coca_Coli_.htm l
Co prawda w teście została użyta sacharoza, a w Coca Coli może być użyty inny cukier, jednak waga pozostaje ta sama. Ja osobiście pijam tylko wodę mineralną (nie źródlaną), gdzie mam mnóstwo wapnia i magnezu, zamiast cukru. Wszystkim pijącym Coca Colę, życzę smacznego przy otwieraniu następnej puszki :].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 20:31, polskavaenk napisał:

> Pepsi według mnie najlepsze ;]

A żebyś wiedział !! Pepsi ma mniej cukru i lepsze do drinków !! :D

Których? Chyba o czymś nie wiem.
Spróbujcie tego:
Coca Cola 1,5l+Absolut Qurant 0,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2008 o 21:06, Kolumb95 napisał:

Obie prawie takie same, bo nawet z jednej wytwórni. Jedyne co ich różni to to że cole
podrabiają, a Pepsi nie. :D No i bąbelki.


Tak wielka racja dużo jest takich pierdoł: Cola Orginal (śmiech na sali :D), Cola Extra i wogólę. A wg. mnie Pepsi lepszę i nie to dlatego, że nie podrabiają (chodź to i tak dobrze), tylko, że ma trochę inny lepszy smaczek i fajne logo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować