Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Coca Cola czy Pepsi, czyli wasze gusta.

292 postów w tym temacie

Coca Cola, czy Pepsi? Widzicie między nimi jakąś różnicę? Co częściej pijecie? Wyraźcie swoją opinię na ten temat. I niech nie będą to stwierdzenia typu "Pepsi, bo tak" - rozwijajcie swoje wypowiedzi.

Ja na przykład bardziej lubię Pepsi. Dlaczego? Sam nie wiem. Może poprzez kolor butelki - jakoś granat bardziej mnie do siebie przekonuje :D Wydaje mi się też, że Pepsi jest kwaśniejsza, co jak najbardziej mi odpowiada.

A może znacie na ich temat jakieś ciekawostki? Piszcie wszystko na temat tych niewątpliwie najpopularniejszych napojów orzeźwiających (bezalkoholowych :D)

20070426200252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy mówi Cola i Pepsi jeden C**j :) ja widze wielką różnice smaki się różnią :) Pepsi mi o wiele smakuje bo Cola jest taka bardzo słodka i gaz z niej szybko ucieka :) a ja sie lubie piciem w puszce delektować :)

P.S. Fajny Rysuneczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wolę Pepsi bo w ich ostatniej reklamie była fajne piosenka :D (no co, każdy powód jest dobry; The Cloud Room- Hey Now Now, polecam). Jednak to że wolimy Pepsi nie zmieni faktu, że to jednak Coca Cola jest najbardziej znaną firmą na całym świecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:12, Wieśniakoo napisał:

Coca-Cola jest lepsza, lae Pepsi nie pogardzę. lecz, ku mojemu zdziwieniu, ostatnio ograniczam
picie tyvh napojów. Przerzuciłem się na Ice Tea... :-)

nom, Ice Tea rządzi, szczególnie zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm, patrzac na to ze u nas w automacie jest Pepsi, Kubusie dwa i Tymbarki to tylko Pepsianke^^ ale i tak kolka na nia mowimy;P ale ogolnie wole Pepsi, choc z niewiadomych powodow, bardziej przyciaga mnie Coca Cola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

naturalnie pepsi;] przekonał mnie do tego przede wszystkim pobyt w Kanadzie rok temu... nie ma porównania w smaku. w Polsce Coca Cola jeszcze jakoś smakuje, ale tam... aż się dziwie, ze pomimo takiej różnicy Cola niesłusznie jest popularniejsza na swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja można by powiedzieć, że jestem znawcą tych 2 napojów, a przynajmniej (niestety) piję je za często... Jak dla mnie cola ma taki jakiś mocniejszy smak, tak troszkę. A jeśli chodzi o podróbki, to jak na razie tylko Hop-Cola mi trochę przypominała te napoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi, ale tylko "oryginalne". Żadne Maxy, Blue, czy inne paskudztwa. Wydaje mi się mniej nagazowana od Coca-C., i czuć różnicę w smaku, ale nie potrafię tej różnicy określić słowami. Co do wypowiedzi Madoca: "Jednak to że wolimy Pepsi nie zmieni faktu, że to jednak Coca Cola jest najbardziej znaną firmą na całym świecie...." - firma Pepsi nie istnieje :P Pepsi, Mirinda, nawet chyba niektóre z Ice Tea, należą do spółki Coca-Cola Beva...coś tam :P Mieszkam niedaleko wytwórni Coca-Coli i kiedyś byliśmy tam na klasowej wycieczce :D i kolo opowiadał nam, że w XX wieku jakiś gość próbował stworzyć jakiś napój orzeźwiający z kokainą, i że później jakoś to udoskonalał i robił różne tego wersje... w każdym razie napoje Coca-Cola i Pepsi należą do jednej firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardziej wolę Pepsi, bo jakoś tak mi smakuje, sam nie wiem czemu. A Coca-Cola to jakaś taka nijaka mi sie wydaje, bo ma chyba zbyt dużo gazu i nawet smaku(JA) nie czuję;) A pepsi można sie delektować, choć i tak nie pije jej za często, bo najbardziej lubię Fresh o smaku kiwi z czymś tam i grejpfrutowym z limonka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pepsi Twist rlz!!! Mam pytanie, czy ktoś poza mną widział/pił PepsiCino, czyli Pepsi o posmaku kawowym?? Ja to znalazlem tylko w jednym sklepie i nie powiem bardzo mi smakowało. Ale był tylko jeden "rzut" i już tego ostatnio nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... a ja chyba wole Coca cole... :) /sie zrymowało/
głównie za smak... wiekszosc nie czuje az tak duze roznicy jak ja:) wogole napoje ze stajni Coca coli sa lepsze niz z Pepsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam Pepsi i Pepsi Max, chociaż ostatnio zasmakowała mi również Coca Cola Zero, a wielkim fanem tych napojów nie byłem. Zero ma dużo lepszy smak niż Light, w składzie są niewielkie różnice, ale w smaku bardzo duże. Niestety jest droższa od innych napojów tego typu. W sumie to chyba jedyne co Coca Coli ostatnio wyszło. Warto spróbować, bo naprawdę czuć różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2007 o 20:25, Lfdracon napisał:

Pepsi, ale tylko "oryginalne". Żadne Maxy, Blue, czy inne paskudztwa. Wydaje mi się mniej nagazowana
od Coca-C., i czuć różnicę w smaku, ale nie potrafię tej różnicy określić słowami. Co do wypowiedzi
Madoca: "Jednak to że wolimy Pepsi nie zmieni faktu, że to jednak Coca Cola jest najbardziej
znaną firmą na całym świecie...."
- firma Pepsi nie istnieje :P Pepsi, Mirinda,
nawet chyba niektóre z Ice Tea, należą do spółki Coca-Cola Beva...coś tam :P Mieszkam niedaleko
wytwórni Coca-Coli i kiedyś byliśmy tam na klasowej wycieczce :D i kolo opowiadał nam, że w
XX wieku jakiś gość próbował stworzyć jakiś napój orzeźwiający z kokainą, i że później jakoś
to udoskonalał i robił różne tego wersje... w każdym razie napoje Coca-Cola i Pepsi należą
do jednej firmy ;)



przykro mi, ale muszę się niezgodzić ;]
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pepsi-Cola

rok temu była podobnież też afera, ze ktoś niby wykradł jakies tam coś od spółki Coca Cola, i chciał je sprzedać PepsiCO, ale Pepsi sięna tego kogoś wypięła ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować